Letter O

Generic Ocuflox is used for treating and preventing eye infections associated with conjunctivitis (pink eye) and corneal ulcers caused by certain bacteria in patients 1 year of age and older.

₺ 323.22 Hap başına

Ofev, belirli akciğer hastalığı türlerini (idiyopatik pulmoner fibroz- IPF, interstisyel akciğer hastalığı) tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Her iki akciğer hastalığı türü de akciğerlerinizi yaralar ve sertleştirir, nefes almayı zorlaştırır. İlacın ana bileşiği olan Nintedanib, akciğer hastalığınızın kötüleşmesini yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

₺ 153.65 Hap başına

Generic Omnicef is a member of the family of antibiotics known as cephalosporins. It is used to treat many different types of mild to moderate infections.

₺ 115.01 Hap başına

Alfacalcidol kalsiyum dengesinin ve kemik metabolizmasının düzenlenmesinde önemli fonksiyonları yerine getiren D Vitamininin aktif bir metabolitidir. Alfacalcidol karaciğerdeki enzim 25-hidroksilaz tarafından sistemik ve lokal D hormonu hareketleri için osteoblastlarda aktif hale getirilen Vitamin D-hormon analogudur. Örneğin bağırsak, kemik, paratiroidler, kas ve beyin üzerine pleiotropik etkilerin benzersiz bir paterne sahiptir. Alfacalcidol düz vitamin D'ye (kolekalsiferol) göre üstündür çünkü sonuncu böbrek aktivasyonu negatif bir geribildirim mekanizması ile düzenlenir. Alfacalcidol, osteoporoz tedavisinde yaygın olarak kullanılmasına rağmen, kemikteki etki mekanizması tam olarak anlaşılamamıştır. Alfacalcidol bağırsak kalsiyum (Ca) emilimini uyarır, idrar Ca atılımını ve serum Ca düzeylerini artırır, ve paratiroid hormonu (PTH) salgılanmasını bastırır.

₺ 25.87 Hap başına

Generic Onglyza is an oral diabetes medicine that helps control blood sugar levels. It works by regulating the levels of insulin your body produces after eating. Generic Onglyza is for people with type 2 diabetes. It is sometimes used in combination with other diabetes medications, but is not for treating type 1 diabetes.

₺ 129.38 Hap başına

Macitentan akciğerlerinizdeki kan basıncını düşürür ve kalbinizin kanı daha verimli pompalamasına yardımcı olur. Macitentan, pulmoner arteriyel hipertansiyonu (PAH) tedavi etmek için kullanılır. Egzersiz yapma yeteneğinizi geliştirir ve durumunuzun kötüleşmesini önler.

₺ 355.81 Hap başına

Orahelp® antiseptik bir oral jeldir. Çeşitli ağız ülseri tipleri için etkili bir ilaçtır.  İlacın spesifik endikasyonlar ağızdaki ülserler, diş ağrıları ve ağızdaki aşınmalardır.

₺ 387.86 Hap başına

Orap (pimozide) beyindeki kimyasalların etkilerini değiştirerek çalışır. Orap, Tourette sendromlu kişilerde kullanılır. Bu ilaç, bu semptomlar günlük yaşam işlevine müdahale ettiğinde tiklerin fiziksel (motor) ve vokal (fonik) semptomlarını bastırır. Orap, Tourette sendromunun neden olmadığı motor tiklerin tedavisinde kullanılmak üzere değildir.

₺ 19.40 Hap başına

Orapred (prednisolone) şurup bir glukokortikoid olan prednisolon içerir. Glukokortikoidler, hem doğal olarak oluşan hem de sentetik olan adrenokortikal steroidlerdir, bunlar gastrointestinal sistemden kolayca emilir. Prednisolone Şurup aşağıdaki koşullarda belirtilmiştir: endokrin, romatizmal, hematolojik bozukluklar; alerjik ve ödemli durumlar; kollajen, dermatolojik, oftalmik, solunum, gastrointestinal ve neoplastik hastalıklar; subaraknoid blok veya tüberküloz menenjit, uygun anti-tüberküloz kemoterapi ile eş zamanlı olarak kullanılır.

₺ 355.51 Hap başına

Orapred Dispersible (prednisolone) vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınımını önleyen bir kortikosteroid ilacıdır. Orapred Dispersible oral olarak parçalanan tabletler, artrit, lupus, sedef hastalığı, ülseratif kolit, alerjik bozukluklar, bez (endokrin) rahatsızlıkları ve cildi, gözleri, akciğerleri, mideyi, sinir sistemi veya kan hücreleri etkileyen rahatsızlıklar gibi birçok farklı enflamatuar durumu tedavi etmek için kullanılır.

₺ 14.55 Hap başına

Orapred oral damla, prednisolone sıvı, böbreküstü bezi tarafından yapılan insan yapımı bir doğal madde (kortikosteroid hormon) şeklindedir. Artrit, kan problemleri, bağışıklık sistemi bozuklukları, cilt ve göz koşulları, solunum problemleri, kanser ve ciddi alerji gibi durumları tedavi etmek için kullanılır. Ağrı, şişme ve alerjik reaksiyonlar gibi semptomları azaltmak için bağışıklık sisteminizin çeşitli hastalıklara verdiği yanıtı azaltır. Tıpkı doktorunuzun belirttiği gibi midenin bozulmasını önlemek için bu ilacı ağızdan, yiyecek veya süt ile alın.

₺ 368.45 Hap başına

Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz kabarcıklarının daha kolay bir şekilde bir araya gelmesini sağlar. Bu da gaz çıkışını kolaylaştırır. Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz fazlalığı nedeniyle oluşan acı ve baskıyı hafifletmek için kullanılır. Ovol, bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilir.

₺ 355.51 Hap başına

Generic Oxytrol reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. It is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, incontinence (urine leakage) and increased nighttime urination.

₺ 27.85 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.