İdrar Yolu

Generic Actigall is used for treating and preventing gallstones.

₺ 64.38 Hap başına

Aldactone jenerik ilaç, konjestif kalp yetmezliği, siroz veya renal problemler (nefrotik sendrom) olan hastalarda şişme veya vücutta fazla sıvı miktarı olması durumunda kullanılır. Ayrıca, hipertansiyon tedavisinde kullanılır. Kandaki potasyum düşüklüğünü tedavi etmek veya önlemek amacıyla da kullanılabilir.

₺ 22.07 Hap başına

Generic Aygestin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometriosis).

₺ 33.10 Hap başına

Generic Cycrin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometrial hyperplasia).

₺ 43.23 Hap başına

Patent dışı DDAVP hipofiz bezinde doğal olarak oluşan bir yapay hormon türüdür. Bu hormon kan akışı, kan basıncı, böbrek fonksiyonu ve vücudun suyu nasıl kullandığı gibi çok sayıda fonksiyon için önemlidir. Patent dışı DDAVP altını ıslatma, şekersiz diyabet ve kafa ameliyatı ve kafa travmasından kaynaklanan aşırı susuzluk ve ürinasyonun tedavisinde kullanılır.

₺ 82.78 Hap başına

Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.

₺ 26.30 Hap başına

Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.

₺ 47.83 Hap başına

Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.

₺ 129.68 Hap başına

Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.

₺ 27.59 Hap başına

Pentosan polysulfate sodium, mesane ağrısını ve sistitin (mesane iltihabı veya tahrişi) neden olduğu rahatsızlığı tedavi etmek için kullanılır. Pentosan polysulfate sodium yetişkinlerde ve en az 16 yaşındaki çocuklarda kullanım içindir.

₺ 149.00 Hap başına

Generic Enablex reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. Generic Enablex is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, and incontinence (urine leakage).

₺ 52.97 Hap başına

Generic Frumil is a combination of two diuretics used for treating fluid retention (oedema), either in the legs or on the lungs.

₺ 32.18 Hap başına

Generic Furadantin is used for treating and preventing urinary tract infections caused by certain bacteria.

₺ 25.16 Hap başına

Hygroton (сhlortalidone) yüksek tansiyon, kalp yetmezliği, karaciğer yetmezliği ve nefrotik sendrom, insipid diyabet ve renal tübüler asidoz nedeniyle oluşan şişlikleri tedavi etmek için kullanılan diüretik bir ilaçtır.

₺ 16.55 Hap başına

Jenerik Lasix, konjestif kalp yetmezliği, karaciğer hastalığı veya böbrek hastalığı ile ilişkili, yüksek kan basıncı ya da su tutma (şişlik) tedavisinde kullanılır.

₺ 20.23 Hap başına

Generic Lozol is a diuretic used to treat high blood pressure and swelling due to excess fluid in the body.

₺ 45.99 Hap başına

Generic Lozol SR treats fluid retention (edema) in people with congestive heart failure. This medication is also used to treat high blood pressure.

₺ 45.07 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Mirabegron, mesane ve idrar yolunun kas spazmlarını azaltır. Mirabegron, aşırı aktif mesaneyi sık veya acil idrara çıkma ve idrar kaçırma belirtileri ile tedavi etmek için kullanılır.

₺ 76.15 Hap başına

Generic Norlutate is used to treat women with abnormal bleeding from the uterus. It is also used to treat women who have stopped having menstrual periods for several months (amenorrhea) but who are not pregnant or going through menopause.

₺ 40.47 Hap başına

Generic Norfloxacin is an antibiotic in a group of drugs called fluoroquinolones. It is used to treat bacterial infections of genito-urinary tract.

₺ 36.79 Hap başına

Generic Oxytrol reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. It is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, incontinence (urine leakage) and increased nighttime urination.

₺ 28.51 Hap başına

Generic Pentasa is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).

₺ 57.02 Hap başına

Generic PhosLo is used for reducing phosphate levels in late-stage kidney failure.

₺ 27.59 Hap başına

Generic Pyridium is used for relieving pain, burning, urgency, frequent urination, and discomfort caused by irritation of the lower urinary tract.

₺ 31.27 Hap başına

Generic Renagel is used for reducing the amount of phosphorus in the blood in patients with chronic kidney disease who are on dialysis.

₺ 146.24 Hap başına

Generic Rocaltrol is used for managing certain conditions caused by high or low parathyroid hormone levels. It is used to manage low blood calcium levels in patients who are on chronic kidney dialysis.

₺ 73.58 Hap başına

Tribenzor, amlodipin, hidroklorotiyazid ve olmesartan kombinasyonudur. Amplodipin, kan damarlarını gevşeten (genişleten) ve kan akışını düzenleyen bir kalsiyum kanal blokörüdür. Hidroklorotiyazid, vücudun sıvı tutmaya neden olabilecek fazla miktarda tuz emmesine engel olan bir tiyazid diüretiktir (su hapı). Olmesartan, kan damarlarının kasılmalarını engelleyerek yüksek kan basıncını düşüren ve kan akışını artıran bir anjiyotensin-II reseptör antagonistidir. Tribenzor yüksek kan basıncının (hipertansiyon) tedavisi için kullanılır.

₺ 66.22 Hap başına

Uloric (febuxostat) vücudunuzdaki ürik asit üretimini azaltır. Ürik asit birikmesi gut semptomlarına neden olabilir. Uloric, gut hastalarında ürik asit seviyelerinin çok yükselmesini önlemek için kullanılır.

₺ 34.76 Hap başına

Generic Urecholine, mesanenizi boşalması için harekete geçirir. Betanekol, ameliyat sonrası, doğum sonrası veya diğer durumlarda oluşabilecek idrar retansiyonunu (idrar yapmada zorlanma) tedavi etmek için kullanılır.

₺ 41.38 Hap başına

Generic Urispas (Flavoxate) is an anticholinergic agent used to treat bladder or bowel spasms and in combination with other medicines to treat ulcers.

₺ 53.34 Hap başına

Generic Vesicare reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. Generic Vesicare is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, and incontinence (urine leakage).

₺ 79.10 Hap başına

Generic Zyloprim is used in the treatment of many symptoms of gout, including acute attacks, tophi (collection of uric acid crystals in the tissues, especially around joints), joint destruction, and uric acid stones. Allopurinol works by reducing uric acid production in the body, thus preventing crystals from forming.

₺ 22.07 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.