Göz Bakımı

Generic Acular relieves the itchy eyes brought on by seasonal allergies. It is also prescribed to reduce inflammation after cataracts have been removed from the eyes.

₺ 269.83 Hap başına

Alphagan, gözdeki sıvı miktarını azaltır. Bu da göz içerisindeki basıncı düşürür. Oftalmik (göze yönelik) Alphagan, açık açılı glokomun ve oküler hipertansiyonun (göz içerisindeki yüksek basınç) tedavisinde kullanılır.

₺ 1295.96 Hap başına

Ansaid - ameliyat sırasında miyoziyi tedavi etmek için kullanılan ve gözlerde reaktif postoperatif inflamasyon gelişiminin önlenmesinde kullanılan göz damlaları.

₺ 485.86 Hap başına

Azopt, gözdeki sıvı miktarını azaltır. Bu da göz içerisindeki basıncı düşürür. Oftalmik (göze yönelik) Azopt, belirli glokom tiplerinin ve göz içerisinde yüksek basınca neden olan diğer sorunların tedavisinde kullanılır.

₺ 1728.13 Hap başına

Besivance oftalmik bakteriyel göz enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Besifloksasin, kinolon antibiyotik olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Bakterilerin büyümesini durdurarak çalışır. Bu ilaç sadece bakteriyel göz enfeksiyonlarını tedavi eder. Diğer göz enfeksiyonlarında (virüs, mantar, mikobakteri kaynaklı enfeksiyonlar gibi) işe yaramayacaktır.

₺ 1036.88 Hap başına

Betaxolol, göz içindeki basıncı azaltan bir beta blokerdir. Betaxolol oftalmik (gözler için), açık açılı glokomu ve göz içindeki diğer yüksek basınç nedenlerini tedavi etmek için kullanılır.

₺ 647.98 Hap başına

Bimatoprost gözdeki sivi miktarini arttirarak göz tansiyonunu azaltir. Bimatoprost ophthalmic (gözler için) gözlerdeki yüksek tansiyonu ve belli basli glakom çesitlerini tedavi amaçli kullanilir.

₺ 1620.31 Hap başına

Generic Ciloxan is used for treating eye infections caused by certain bacteria.

₺ 324.13 Hap başına

Combigan® Oftalmik Solüsyonu, gözlerdeki basınç (oküler hipertansiyon) ve glokom tedavisinde kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Gözdeki sıvının basıncını düşürerek çalışır (sulu mizah), bu da artan göz basıncını düşürmeye yardımcı olur.

₺ 1134.17 Hap başına

Generic Cosopt is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye. Dorzolamide reduces the amount of fluid in the eye, which decreases pressure inside the eye. Timolol is a beta-blocker that also reduces pressure inside the eye.

₺ 1295.96 Hap başına

Generic Cyclogyl is used for dilating the eye before an exam or surgery and preventing the eye from focusing.

₺ 194.21 Hap başına

Flarex, göz damlası şeklinde topikal uygulama için bir glukokortikosteroiddir.Terapötik etkinlik, vazokonstriktör etkisinden dolayı anti-inflamatuar, anti alerjik ve anti-eksudatif eylemde kendini gösterir.Gözün ön kısmının konjonktivanın inflamatuvar hastalıklarının, korneanın tedavisi için tasarlanmış bir çözümdür.

₺ 647.93 Hap başına

Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.

₺ 486.19 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.00 Hap başına

Mydriacyl gözdeki kasların gevşemesine neden olur. Bu, göz bebeğini büyütür (genişletir), böylece doktorunuz gözünüze bir muayene ışığı tuttuğunda tepki vermez (daralmaz). Mydriacyl (göz için) göz muayenesi veya başka bir teşhis prosedürü için göz bebeğini genişletmek için kullanılır.

₺ 680.34 Hap başına

Generic Ocuflox is used for treating and preventing eye infections associated with conjunctivitis (pink eye) and corneal ulcers caused by certain bacteria in patients 1 year of age and older.

₺ 323.86 Hap başına

Cyclosporine bir bağışıklık bastırıcıdır. Cyclosporine ophthalmic (göz içinde kullanılmak üzere) göz (ler) de iltihapla azaltılmış gözyaşı üretimini artırabilir. Cyclosporine ophthalmic, enflamasyonun neden olabileceği kronik kuru gözü tedavi etmek için kullanılır.

₺ 1101.70 Hap başına

Restasis®- Keratokonjonktivit sicca ile ilişkili oküler inflamasyon nedeniyle baskılandığı tahmin edilen hastalarda gözyaşı üretimini baskıladığı düşünülen Allergan tarafından yapılan %0,05 siklosporin içeren oftalmik emülsiyon. Topikal antienflamatuar ilaçlar alan veya punktal tıkaç kullanan hastalarda gözyaşı üretiminde artış görülmedi.

₺ 178.25 Hap başına

Generic Timoptic is used for treating increased pressure in the eye (ocular hypertension) and open-angle glaucoma.

₺ 324.13 Hap başına

Tobradex oftalmik gözlerin bakteriyel enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Tobramycin bir antibiyotiktir. Bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Dexamethasone bir steroiddir. Dexamethasone oftalmik, gözün bakteriyel enfeksiyonları ile ilişkili şişliği tedavi etmek için kullanılır.

₺ 323.80 Hap başına

Tobrex (gözler için) gözlerdeki bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Tobrex gözün viral veya mantar enfeksiyonunu tedavi etmeyecektir. Tobrex sadece bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanım içindir.

₺ 518.28 Hap başına

Travoprost bir prostaglandin analoğudur. Gözden boşalan sıvı miktarını artırarak gözdeki basıncı düşürmeye çalışır. Ttravoprost göz damlaları, açık açılı glokomu ve göz içindeki diğer yüksek basıncın nedenlerini (oküler hipertansiyon) tedavi etmek için kullanılır.

₺ 2268.56 Hap başına

Trusopt gözün içerisindeki sıvı miktarını azaltır. Bu da göz içerisindeki basıncı azaltmaya yardımcı olur. Oftalmik (göze yönelik) Trusopt, açık açılı glokomun ve göz içerisinde yüksek basınca neden olan diğer sorunların tedavisinde kullanılır.

₺ 1025.86 Hap başına

Xalacom - kombine anti-glokom ilaçları grubuna dahil göz damlası. İki aktif bileşen içerir: siliyer epitelindeki nem birikimini ve sulu kıvamı azaltan timolol maleat ve biriken suyun dışarı çıkışını hızlandırarak göz içi basıncını azaltan latanoprost. Bu damlalar, kullanılmaya başlandıktan sonra ilk bir saat içinde harekete geçerler ve altı-sekiz saat sonra maksimum etkinliğe ulaşırlar.

₺ 1425.83 Hap başına

Xalacom® - anti-glokom, miyotik etkiye sahip kombine ilaç. Her bir Xalacom® ml'si Latanoprost 50mcg ve 5mg'lık timolol içeren Timolol Maleate LP'yi içerir. Bu maddeler, monoterapiyle karşılaştırıldığında daha iyi bir klinik etkiye katkıda bulunan iki farklı etki mekanizması nedeniyle artan oküler içi basıncın etkili bir şekilde azaltılmasına katkıda bulunur.

₺ 2009.26 Hap başına

Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.

₺ 1241.94 Hap başına

Zovirax - oftalmik merhem, gözün herpes simpleks virüs enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılır. Aciclovir (Zovirax oftalmik merhemdeki temel bileşen), anti-viral adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Herpes simpleks virüsünün üretimini durdurarak çalışır. Dikkat edin, bu merhem virüsten vücudunuzdan kurtulmanıza yardımcı olmaz ve sadece göze kullanım için uygundur.

₺ 485.86 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.