Letter I

Ibrutinib, kinaz inhibitörü adı verilen bir tür kanser ilacıdır. Ibrutinib, bir tür beyaz kan hücresi olan kanserli B hücrelerine karşı çalışarak bazı kan kanserlerinin ne kadar hızlı ilerlediğini yavaşlatmaya yardımcı olur. Bunu Bruton'un tirozin kinaz (BTK) sinyalini bloke ederek yapar. BTK, B hücrelerinde bulunan ve B hücrelerinin canlı ve çoklu kalmasını sağlayan bir proteindir.

₺ 291.11 Hap başına

Ilaxten, bir antihistamin olan bilastin etkin maddesini içerir. Ilaxten saman nezlesi (hapşırma, kaşıntı, akıntı, tıkalı burun ve kırmızı ve sulu gözler) ve diğer alerjik rinit formlarının semptomlarını hafifletmek için kullanılır. Kaşıntılı deri döküntülerini (kurdeşen veya ürtiker) tedavi etmek için de kullanılabilir.

₺ 29.10 Hap başına

Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.

₺ 25.60 Hap başına

Generic Imdur is used for preventing angina (chest pain) caused by heart disease.

₺ 16.17 Hap başına

Imitrex jenerik ilaç, auralı veya aurasız (şimşekler, dalgalı çizgiler, koyu renkli noktalar) migren baş ağrıların tedavisinde kullanılır. Aura, migren atağından önce uyaran tuhaf bir his veya görsel rahatsızlıktır. İlaç, migreni önlemek için kullanılmaz.

₺ 161.69 Hap başına

Generic Imodium is used for treating symptoms of certain types of diarrhea. It is also used to decrease the amount of discharge from an ileostomy.

₺ 22.46 Hap başına

Generic Imuran is used for preventing kidney transplant rejection along with other medicine. It may also be used to treat signs and symptoms of active rheumatoid arthritis.

₺ 36.97 Hap başına

Generic Inderal, yüksek tansiyon veya atriyal fibrilasyonu tedavi etmek için kullanılır. Anjina hastalarında anjina sıklığını azaltmak ve egzersiz toleransını arttırmak için kullanılır; Hayatta kalmış bazı hastalarda kalp ölüm riskini azaltmak;Hipertrofik subaortik darlığı veya belirli feokromositoma semptomları (adrenal bir tümör) adı verilen kalp rahatsızlığı türlerini yönetmek için kullanılır. Ayrıca migren baş ağrısı önlemek için kullanılır.

₺ 21.56 Hap başına

Generic Inderal LA is used for treating high blood pressure or atrial fibrillation. It is used in patients with angina to decrease angina frequency and increase exercise tolerance; to decrease the risk of heart death in certain patients who have survived a heart attack; to manage certain types of tremors, a heart condition called hypertrophic subaortic stenosis, or certain symptoms of pheochromocytoma (an adrenal tumor). It is also used to prevent migraine headaches.

₺ 25.87 Hap başına

Generic Indocin is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.

₺ 24.26 Hap başına

Generic Indocin Sustained-Release is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.

₺ 42.23 Hap başına

Eplerenon, vücutta aldosteron hormonunun etkilerini önlemek için kullanılır. Aldosteron, kan basıncının düzenlenmesinde önemli rol oynar. Eplerenon, kalp krizinden sonra konjestif kalp yetmezliğinin tedavisinde kullanılır. Eplerenon aynı zamanda yüksek tansiyonun (hipertansiyon) tedavisinde kullanılır.

₺ 64.69 Hap başına

Intagra® Ereksiyon Bozukluğu olarak da bilinen erkek İktidarsızlığını tedavi etmek için kullanılmaktadır.

₺ 80.86 Hap başına

Invokana (canagliflozin), kan şekeri düzeylerini kontrol etmeye yardımcı olan oral bir diyabet ilacıdır. Canagliflozin, böbreklerin kan dolaşımınızdaki glikozdan kurtulmasına yardımcı olarak çalışır. Invokana, tip 2 diyabetli erişkinlerde kan şekeri kontrolünü iyileştirmek için diyet ve egzersizle birlikte kullanılır. Invokana ayrıca kalp hastalığı olan tip 2 diyabetli yetişkinlerde kalp krizi, felç veya kalp yetmezliğinden ölüm riskini azaltmak için kullanılır. Invokana ayrıca tip 2 diyabetin neden olduğu böbrek problemleri olan yetişkinlerde son dönem böbrek hastalığı ve hastaneye yatış veya kalp problemlerinden ölüm riskini azaltmak için de kullanılır.

₺ 161.72 Hap başına

Irbesartan is used for treating high blood pressure. It may be used alone or with other blood pressure medicines.

₺ 43.13 Hap başına

Isentress (raltegravir), insan immün yetmezlik virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen bir grup antiretroviral ilaca aittir. Isentress, edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Raltegravir, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir.

₺ 269.54 Hap başına

Generic Isordil is used for preventing symptoms of angina (chest pain) caused by heart disease. This medicine is used alone or with other medicines. This medicine is NOT intended for the immediate relief of acute attacks of angina.

₺ 31.45 Hap başına

Generic Isordil Sublingual is used for preventing symptoms of angina (chest pain) caused by heart disease. This medicine is used alone or with other medicines. This medicine is NOT intended for the immediate relief of acute attacks of angina.

₺ 25.33 Hap başına

Itraconazole is an antifungal antibiotic. It is used to treat infections caused by fungus, which can invade any part of the body including the lungs, mouth or throat, toenails or fingernails.

₺ 48.51 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.