Antifungal

Betadine krem, küçük yara ve enfeksiyonların tedavisinde ve bakterilerin yok edilmesinde kullanılır. Betadine krem, antiseptik bir karışımdır. Hassas bakterileri yok ederek etkisini gösterir.

₺ 463.26 Hap başına

Jenerik Diflucan bir antifungal bir antibiyotiktir. Ağız, boğaz, yemek borusu, akciğer, mesane, genital bölge ve kan da dahil olmak üzere vücudun herhangi bir bölümünü işgal eden mantarların neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

₺ 84.62 Hap başına

Generic Grifulvin is used for treating fungal infections of the scalp, body, foot (athlete's foot), nails, thigh (jock itch), or hair follicles (barber's itch).

₺ 27.13 Hap başına

Generic Gyne-Lotrimin is used to treat yeast (fungus) infections of the vagina.

₺ 413.65 Hap başına

Itraconazole is an antifungal antibiotic. It is used to treat infections caused by fungus, which can invade any part of the body including the lungs, mouth or throat, toenails or fingernails.

₺ 49.66 Hap başına

Generic Lamisil is an antifungal antibiotic. It is used to treat infections caused by fungus that affect the fingernails or toenails.

₺ 102.79 Hap başına

Generic Lamisil Cream is used for treating fungal infections of the fingernails and toenails.

₺ 297.69 Hap başına

Lomexin (Fenticonazole) güçlü geniş spektrumlu bir antimikotik ajandır. Fentikonazolün etki mekanizması, peroksitler birikimi ve fungal hücrenin nekrozu ile oksidan enzimlerin bloke edilmesi için kullanılır; Membran üzerinde doğrudan etki gösterir.

₺ 579.41 Hap başına

Betamethasone and Clotrimazole cream contains a combination of betamethasone and clotrimazol. Betamethasone is steroid that reduces itching, swelling, and redness of the skin. Clotrimazole is an antifungal medication that fights infections caused by fungus.

₺ 436.77 Hap başına

Luliconazole topical, mantarın neden olduğu enfeksiyonlarla savaşan antifungal bir ilaçtır. Luliconazole topical (cilt için) yetişkinlerde ve en az 12 yaşında olan çocuklarda ayak mantarı (tinea pedis) veya jock kaşıntısı (tinea cruris) tedavisinde kullanılır. Luliconazole topical ayrıca yetişkinlerde ve en az 2 yaşında çocuklarda haleli mantar (tinea corporis) tedavisinde kullanılır.

₺ 476.51 Hap başına

Generic Mentax is used for treating certain fungal infections of the skin.

₺ 441.24 Hap başına

Miconazole merhem cilt mantar enfeksiyonları atlet ayağı, jock kaşıntı, ringworm, tinea versicolor (cildi renksiz bir mantar) gibi ve cilt maya enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Undesilenik asit, mantarın büyümesini engelleyerek çalışan bir yağ asididir. Bu üründeki çinko, bu tip mantar enfeksiyonlarının tahriş ve şişmesini azaltarak çalışır. Bu ürün kafa derisi veya tırnak mantar enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılmamalıdır.

₺ 388.67 Hap başına

Micogel® dermatolojide kullanılan antifungal ilaç grubuna aittir. İlacın ana aktif maddesi miconazole nitrattır. Bu bir antifungal ilaçtır, bir imidazol türevidir. Çeşitli mantarların yanı sıra, maya benzeri ve diğer patojenik mantarlara karşı fungisidal aktiviteye sahiptir ve steroid fungal membranların inşası için önemli olan amino asitlerin biyosentezine müdahale edebilmektedir. Sonuç olarak, bariyer koruması bozulur, mantar ölür. Ayrıca gram-negatif ve gram-pozitif bakteriler üzerinde bir antibakteriyel etki üretir. Micogel® bunun bir hiperosmolar etkisi vardır, sonuç olarak, kullanımı, bir anti-eksüdatif etkisi üretir. Micogel® Cilt, ayak, tırnak mantar enfeksiyonlarının lokal tedavisinde kullanılır. Etkinlik: Gram-pozitif mikroorganizmaların ve onikomikozun neden olduğu süperinfeksiyon ile etkilidir.

₺ 2979.70 Hap başına

Ciclopirox, mantarın büyümesini önleyen antifungal bir ilaçtır. Ciclopirox tırnak cilası, ayak tırnaklarının ve tırnakların mantar enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır.

₺ 827.43 Hap başına

Generic Nizoral is used for treating fungal infections.

₺ 99.33 Hap başına

Generic Nizoral is used for treating fungal infections.

₺ 386.05 Hap başına

Nizoral adlı temel bileşeni olan Nizoral şampuan, mantarın yol açtığı enfeksiyonlara karşı savaşırken antifungal bir ilaçtır. Ketoconazole, el veya ayak tırnaklarının tedavisi için tasarlanmamıştır. Bu ilaç, prostat kanseri veya Cushing sendromunun tedavisinde de kullanılmamalıdır.

₺ 397.04 Hap başına

Voriconazole antifungal bir ilaçtır. Voriconazole, aspergilloz (akciğerlerde mantar enfeksiyonu), kandiyum (kandaki mantar enfeksiyonu) gibi ciddi fungal veya maya enfeksiyonlarını, özofagus kandidiazisi (candida özofajiti) veya diğer mantar enfeksiyonları (deri, mide, böbrek, mesane veya yaralarda enfeksiyonlar), tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca ciddi fungal veya maya enfeksiyonu olan, diğer tedavi türlerini tolere edemeyen veya diğer tedavi türlerine cevap vermeyen hastaları tedavi etmek için de kullanılabilir.

₺ 1324.47 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.