Kadın Sağlık

Addyi menopoza girmemis ve geçmiste cinsel isteksizlik yasamamis kadinlarda yasanan düsük cinsel istegi tedavi etmede kullanilir.

₺ 179.35 Hap başına

Generik Clomid kadınlardaki doğurganlığı tedavi etmek için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Advil Dual Action With Acetaminophen, baş ağrısı, kas ağrıları, artrit, sırt ağrısı, diş ağrısı ve adet krampları gibi birçok durumun neden olduğu ağrıyı tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Acetaminophen ağrı kesici ve ateş düşürücüdür. Ibuprofen, nonsteroid antiinflamatuar bir ilaçtır (NSAID).

₺ 24.82 Hap başına

Generic Arimidex is used for treating breast cancer in women who have been through menopause, including women with disease progression after tamoxifen therapy.

₺ 348.85 Hap başına

Generic Aygestin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometriosis).

₺ 33.10 Hap başına

Calcibrook forte® is a multivitamin complex containing 1000mg of calcium carbonate, 240mg of magnesium hydroxide, 11 mg of zinc sulfate monohydrate, and vitamin D3 - 500.

₺ 12.40 Hap başına

Cenforce FM® kadın için sildenafildir. Kadınlar yardımı ile cinsel temastan fiziksel ve psikolojik zevk almaya güvenebilirler. İlaç, gevşeme, duyarlılık veya menopoz ile ilgili sorunları olan kadınlar için önerilir.

₺ 49.66 Hap başına

Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.

₺ 50.13 Hap başına

Diane 35 draje, aşırı derecede androjen üretiminden kaynaklanan hirşutizm (aşırı kıllanma) ve androgenetik alopesi (saç dökülmesi) gibi rahatsızlıklara sebep olabilen androjenizasyonun şiddetli belirtileri olan kadınların tedavisinde kullanılır. Bu, birçok zaman akne, iltihap veya sebore oluşumuyla birlikte seyredilen olgulardır (fazla sebumdan dolayı cildin yağlanması). Diane 35 draje, oral antibiyotikler veya tek başına lokal tedavinin başarısız olduğu androjenlere bağlı hastalıklarının belirtilerini azaltır. Aynı zamanda Diane 35 draje, androjenlere bağlı hastalıklarının tedavisinde kullanıldığından bir oral kontraseptif olarak kullanılabilir, ancak gebelik önleyci olarak tek başına kullanılmamalıdır. Diane 35 draje, fazla androjen üretiminden kaynaklanan ve akne ve hirşutizm ile birlikte seyredilen polikistik over sendromu tedavisinde kullanılabilir.

₺ 43.75 Hap başına

Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.

₺ 380.73 Hap başına

Emla krem lidokain ve prilokain içeren bir local anesteziktir (hissizleştirme ilacı). Vücudunuzdaki sinir sinyallerini engelleme yoluyla çalışır. Emla krem normal sağlıklı cildi veya penis ya da vajinanın membrane yüzeyini hissizleştirmede kullanılır. Emla sizi bu bölgelerdeki küçük cerrahi operasyonları veya tıbbi prosedürlere hazırlar.

₺ 827.43 Hap başına

Generic Evista is used for treating and preventing osteoporosis (bone thinning) in women who are past menopause. It is also used to reduce the risk of invasive breast cancer in certain women who are past menopause.

₺ 57.94 Hap başına

Menopozdan sonra kadınlarda östrojen seviyesini düşüren LETROZOLE hormonal ilaçtır. Vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatır. Letrozol, menopozdan sonra göğüs ve rahim kanseri tedavisinde kullanılır.

₺ 26.48 Hap başına

Ferrojen XT® tablet, Demir ve Folik Asit (B9 vitamini) içerir. Folik asit, nükleotit biyosentezinden homosisteinin remetilasyonuna kadar çeşitli vücut fonksiyonları için esastır. Özellikle hızlı hücre bölünmesi ve büyüme dönemlerinde önemlidir. Hem çocuklar hem de yetişkinler, sağlıklı kırmızı kan hücreleri üretmek ve anemiyi önlemek için folik asite ihtiyaç duyarlar. Demir, vücuda oksijen taşır ve kırmızı kan hücrelerini korur, böylece bir kişiyi enerjik hissettirir ve kansızlığı önler. Bu ürün genellikle hamilelik sırasında uygulanır.

₺ 12.50 Hap başına

Generic Gyne-Lotrimin is used to treat yeast (fungus) infections of the vagina.

₺ 413.65 Hap başına

Minesse, doğum kontrol hapı olup gebeliği önlemek için kullanılır. 24 soluk sarı tabletten her biri az miktarda iki farklı kadın hormonu içerir, bunlar 60 mcg gestoden ve 15 mcg etinil estradioldür. 4 beyaz tablet etkin madde içermez ve placebo tabletler olarak adlandırılır. İki hormon içeren kontraseptif haplara "kombinasyon" hapları denir. Diğer hormonal kontraseptivler gibi bu ürün de HIV e yada diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruma sağlamaz.

₺ 33.10 Hap başına

Generic Norlutate is used to treat women with abnormal bleeding from the uterus. It is also used to treat women who have stopped having menstrual periods for several months (amenorrhea) but who are not pregnant or going through menopause.

₺ 40.47 Hap başına

Generic Parlodel is used for treating Parkinson disease, certain conditions caused by too much prolactin in the blood (eg, excessive or abnormal breast milk production), certain menstrual problems or abnormally large growth of certain body parts (acromegaly).

₺ 64.38 Hap başına

Plan B One-Step korunmasız cinsel ilişkiden veya diğer doğum kontrol yöntemlerinin (prezervatif yırtılması veya 2 veya daha fazla doğum kontrol hapının eksik olması gibi) başarısızlıktan sonra hamileliği önlemek için kullanılır.

₺ 165.54 Hap başına

Premarin jenerik ilaç, menopozun belirli semptomların (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı veya kuruluk) tedavisinde kullanılır. Bazı hastalarda menopoz sonrası osteoporoz (kemik zayıflığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, bazı hastalarda düşük östrojen, prostat kanseri veya meme kanseri tedavisinde de kullanılır.

₺ 69.97 Hap başına

Generic Prometrium is a female hormone important for the regulation of ovulation and menstruation. Generic Prometrium is used to cause menstrual periods in women who have not yet reached menopause but are not having periods due to a lack of Generic Prometrium in the body. Generic Prometrium is also used to prevent overgrowth in the lining of the uterus in postmenopausal women who are receiving estrogen hormone replacement therapy. Generic Prometrium should not be used to prevent heart disease or dementia, because this medication may actually increase your risk of developing these conditions.

₺ 43.04 Hap başına

Theofer XT® - 100mg Elemental Demir’e eşit olan Demir Askorbat + 1.5mg Folik Asit +22.5 mg Çinko içeren bir takviye kompleksi, genellikle hamilelik sırasında uygulanır. Miyoglobin, kas hücrelerinin oksijen depolamasına yardımcı olur. Folik asit, vücudunuzun yeni hücreler üretmesine ve korumasına yardımcı olur ve ayrıca kansere neden olabilecek DNA değişikliklerini önlemeye yardımcı olur. Demir eksikliği anemisini (vücutta çok az demir olması nedeniyle kırmızı kan hücrelerinin eksikliği) tedavi etmek için demir sülfat ve folik asit kullanılır. Çinko eksikliği, kasılmaların başlamasıyla ilişkili bir dizi hormonun dolaşımdaki seviyelerini değiştirir ve çinko normal bağışıklık fonksiyonu için gerekli olduğu için, bu eksiklik erken doğuma neden olan sistemik ve intrauterin enfeksiyonların gelişimine katkıda bulunabilir

₺ 11.58 Hap başına

Generic Yasmin is used as contraception to prevent pregnancy.

₺ 131.40 Hap başına

Zinconia® tablet is a nutritional supplement which provides support in cardiac, tubercular, rheumatic and diabetic patients as well as those suffering from acute and chronic diseases. It mainly aids the absorption of calcium within the body. It helps in boosting the process of recovery from respiratory disorders. The tablet is utilized in treating all immune deficiency disorders. It also useful in facilitating the method of wound healing.

₺ 13.23 Hap başına

Jenerik Bayan Viagra’sı en üst seviyede zevk arayan kadınlar için yoğun cinsel tatmin sağlamak üzere bilimsel olarak formüle edilmişlerdir.

₺ 79.10 Hap başına

Jenerik Vaniqa(Eflornithine) derideki kil köklerine kimyasal bir madde ile müdahalede bulunur. Bu, kremin uygulandigi bölgede killarin daha geç çikmasini saglar. Eflornithine kadinlarda yüzde istenmeyen tüylerin giderilmesi için kullanilir. Yüzdeki istenmeyen tüyleri kökten gidermez ve tedavi etmez. Su var ki, görünümünüzde degistirecek ve durumunuzla basa çikmada yardimci olacaktir.

₺ 2096.66 Hap başına

Generic Alesse is used for preventing pregnancy.

₺ 49.93 Hap başına

Aromasin, postmenopozal kadınlarda östrojen seviyesini azaltır. Bu azalma, vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan belirli göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatabilir. Aromasin, postmenopozal kadınlarda meme kanserinin tedavisinde kullanılır. Genellikle, kanser durumunun radyasyon tedavisinden ve hatta ameliyattan sonra bile ilerlediği veya diğer kanser ilaçlarının başarısızlığa uğradığı kadınlara verilir.

₺ 124.16 Hap başına

BUTYLSCOLOPAMINE(other names of active ingridient - scopolamine butylbromide, butylhyoscine and hyoscine butylbromide) is an anticholinergic medicine. Butylscopolamine has many effects in the body including decreasing the secretion of fluids, slowing the stomach and intestines, and dilation of the pupils. Butylscopolamine is used to relieve nausea, vomiting, and dizziness associated with motion sickness and recovery from anesthesia and surgery. Butylscopolamine may also be used in the treatment of parkinsonism, spastic muscle states, irritable bowel syndrome, diverticulitis, and other conditions.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Celebrex romatizmal artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, jüvenil artrit ve adet ağrısını tedavi etmek için kullanılırdır. Ailesel adenomatöz polipozis (FAP) rektal bölgede poliplerin sayısını (büyümeler) azaltmak için da kullanılırdır.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Cycrin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometrial hyperplasia).

₺ 43.23 Hap başına

Generic Desogen is used for preventing pregnancy.

₺ 39.41 Hap başına

Diclegis, doksilamin ve piridoksin kombinasyonunu içeren geciktirilmiş salım ilacıdır. Doksilamin, vücuttaki doğal kimyasal histaminin etkisini azaltan bir antihistaminiktir. Piridoksin, B (B6) vitaminin formudur. Diclegis, bazen sabah hastalığı olarak adlandırılan hamilelikte mide bulantısı ve kusma tedavisinde kullanılır.

₺ 66.22 Hap başına

Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.

₺ 148.98 Hap başına

Estrace jenerik ilaç, menopoz etkilerinin (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı, yanma veya kuruluk), vulvar veya vajinal atrofi tedavisinde ve osteoporoz (kemik kırılganlığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, yumurtalıkların işlevlerini yitirdikten sonra öströjen replasman tedavisinde ve meme kanserin semptomlarını azaltmak için kullanılır.

₺ 36.06 Hap başına

Female Cialis kadın seksüel canlanma bozukluğu (AYDA) ve dişi seksüel işlev bozukluğu tedavi etmek için kullanılır. Cinsel ihtiyaçları ve sürekli memnuniyetini sağlardır.

₺ 33.10 Hap başına

Doğum kontrol hapları uzun zamandır bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunların formülasyonu önceki günlerden bu zamana biraz değişti. Sentetik östrojenler daha tolereedilebilir hale geldi ve orada bulunan Progestinler de nesiller boyunca gelişti. Femilon doğum kontrol hapı bu ilerlemenin en iyi örneğidir. Femilon sadece desogestrelden (150mcg) oluşmaz. Bir üçüncü nesil progestin, ve aynı zamanda çok düşük dozda etinil estradiol(sadece 20mcg) içerir. Bu özellikler Femilon doğum kontrol haplarıni çok güvenli,tolereedilebilir evrensel hormon hapları yapar ve aynı zamanda doğum kontrolü konusunda öndegelen bir etkinlik sınıfının olduğunu ve çeşitli kadın sağlığı düzensizliklerinde çok faydasağlar.

₺ 34.68 Hap başına

Calcitonin Burun Spreyi, tiroid bezinde doğal olarak oluşan insan yapımı bir hormondur. Calcitonin Burun Spreyi, en az 5 yıldır menopozda olan kadınlarda osteoporozu tedavi etmek için kullanılır. Yeterli kalsiyum ve D vitamini alımı ile birlikte kullanılmalıdır.

₺ 3476.41 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Generic Nolvadex vücudun diğer alanlarına yayılmış meme kanseri tedavisinde kullanılır. Ayrıca diğer meme kanseri türlerini tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır.Göğüs kanseri riski yüksek kadınlarda ve cerrahi sonrası ve radyasyon sonrası DCIS'li kadınlarda meme kanseri riskini azaltmak için kullanılır.

₺ 23.91 Hap başına

Novelon, doğum kontrol hapı yine kadınların gebeliği önlemek için tercih edebileceğiyöntemlerden biridir. Bu ilaç hormonal kombinasyon ajan olarak iki aktif bileşenden oluşur:30mcg ethinyl estradiol ve 150mcg desogestrel. Çiftlerin istenmeyen gebeliklere karşıkorunması için kullanılır. Ayrıca, geniş uygulama yelpazesi, işlevsiz rahim kanaması, küçükkistler, adet öncesi ağır semptomlar, akne ve tüylenme gibi bozuklukların tedavisindekullanılan ilaçların vazgeçilmez bir özellik olmasını sağlıyor.

₺ 33.10 Hap başına

Generic Paxil Controlled-Release is used for treating depression, panic disorder, or social anxiety disorder. It may also be used to treat premenstrual dysphoric disorder (PMDD), a severe form of premenstrual syndrome.

₺ 71.74 Hap başına

Generic Ponstel is in a group of drugs called nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs). It is used to treat pain or inflammation caused by arthritis. It is also used to treat menstrual pain.

₺ 29.89 Hap başına

Generic Pristiq is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin and norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs). Generic Pristiq affects chemicals in the brain that may become unbalanced and cause depression. Generic Pristiq is used to treat major depressive disorder.

₺ 41.38 Hap başına

Generic Revation relaxes muscles and increases blood flow to particular areas of the body.

₺ 55.18 Hap başına

Tibofem kadınlarda menopozla ilişkili semptomların tedavisi ve önlenmesi için ağız yoluyla alınan bir ilaçtır. Bu ilaç Cipla ltd firması tarafindan üretilip içerisinde aktif bileşen olarak 2.5mg tibolone tablet içermektedir. İlaç menopoz sırasında gerçekleşen hormon seviyelerini yükseltir. Bu sıcak basması, osteoporoz,cinsel dürtü azalması veya vajinal kuruluk gibi belirtiler görülebilir. Sağlığınız için ilacın doğru kullanımı ile ilgili tüm sorularınızı eczacınıza ya da doktorunuza sorunuz.

₺ 132.45 Hap başına

Zincoheal® Tab is an advanced formula of high concentration of essential nutrients, vital minerals and Zinc. Zinc plays a vital role in enhancing the immunity of the body. The ingredient Selenium is a powerful immune booster which guarantees a strong of immunity. This tab has nutrients which help advance healthy cell growth while assisting with the development and repair of tissues in all parts of your body.

₺ 13.23 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.