Letter E

Edarbi (azilsartan) anjiyotensin II reseptör antagonistidir. Azilsartan, kan damarlarını daraltır ve kan basıncını düşürür ve kan akışını geliştirir. Edarbi, yüksek tansiyonu(hipertansiyon) tedavi etmek için kullanılır

₺ 66.22 Hap başına

Edarbyclor (azilsartan medoksomil / chlorthalidone) 1 hapta 2 ilaç içeren reçeteli bir ilaçtır. İlaçlar, yetişkinlerde yüksek tansiyonu (hipertansiyon) tedavi etmek için birlikte çalışır.

₺ 34.76 Hap başına

Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.

₺ 110.38 Hap başına

Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.

₺ 165.54 Hap başına

Generic Effexor Extended-Release is used for treating depression, panic disorder, generalized or social anxiety disorder.

₺ 28.05 Hap başına

Effient belirli bir kalp prosedürü geçiren (anjiyoplasti) kalp hastalığı (son zamanlarda kalp krizi geçiren, anstabil angina) olan hastalarda aspirin ile kullanılır. Bu ilaç, diğer ciddi kalp / kan damarı problemlerini (kalp krizi, felç, stentlerdeki kan pıhtıları gibi) önlemeye yardımcı olur. Trombositlerin birbirine yapışmalarını engelleyerek çalışır ve zararlı kan pıhtıları oluşturmasını önler. Bu "anti-trombosit" etkisi vücudunuzda kanın düzgün akmasını sağlamaya yardımcı olur.


₺ 41.38 Hap başına

Generic Elavil is prescribed for the relief of symptoms of mental depression. It is a member of the group of drugs called tricyclic antidepressants. Doctors may suggest Elavil to treat insomnia.

₺ 34.03 Hap başına

Generic Eldepryl is used for treating Parkinson disease. This medicine is taken with levodopa-carbidopa medicines.

₺ 35.87 Hap başına

Pentosan polysulfate sodium, mesane ağrısını ve sistitin (mesane iltihabı veya tahrişi) neden olduğu rahatsızlığı tedavi etmek için kullanılır. Pentosan polysulfate sodium yetişkinlerde ve en az 16 yaşındaki çocuklarda kullanım içindir.

₺ 149.00 Hap başına

Generic Elocon is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

₺ 496.71 Hap başına

Emflaza, 5 yaş ve üstündeki hastalarda Duchenne muscular distrofi (DMD) tedavisinde endikedir; bir kortikosteroiddir.

₺ 23.91 Hap başına

Emla krem lidokain ve prilokain içeren bir local anesteziktir (hissizleştirme ilacı). Vücudunuzdaki sinir sinyallerini engelleme yoluyla çalışır. Emla krem normal sağlıklı cildi veya penis ya da vajinanın membrane yüzeyini hissizleştirmede kullanılır. Emla sizi bu bölgelerdeki küçük cerrahi operasyonları veya tıbbi prosedürlere hazırlar.

₺ 827.43 Hap başına

Generic Enablex reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. Generic Enablex is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, and incontinence (urine leakage).

₺ 52.97 Hap başına

Endobloc T Kiti®, pulmoner arteriyel hipertansiyon (PAH) tedavisinde kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Akciğerlerin içindeki kan damarlarını gevşeterek çalışır.

₺ 231.78 Hap başına

Budesonide, vücuttaki iltihaplanmayı azaltan bir steroidtir. Budesonide (oral) hafif-orta Crohn hastalığnı tedavi etmek için kullanılır.

₺ 48.37 Hap başına

Entresto contains a combination of sacubitril and valsartan. Sacubitril is a blood pressure medicine. It works by increasing the levels of certain proteins in the body that can dilate (widen) blood vessels. This helps lower blood pressure by reducing sodium levels. Valsartan is an angiotensin II receptor blocker (sometimes called an ARB). Valsartan keeps blood vessels from narrowing, which lowers blood pressure and improves blood flow. Entresto is used in certain people with chronic heart failure. This medicine helps lower the risk of needing to be hospitalized when symptoms get worse, and helps lower the risk of death from heart failure.

₺ 215.21 Hap başına

Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

₺ 68.98 Hap başına

Esbriet (pirfenidone) idiyopatik pulmoner fibroz (İPF) adı verilen bir akciğer hastalığını tedavi etmek için kullanılır. İPF akciğerlerinizin derinliklerinde yara dokusunun oluşmasına neden olur. Yara dokusu zamanla kalınlaşır ve sertleşir veya kalınlaşır, bu da akciğerlerinizin çalışmasını zorlaştırabilir. Azalan akciğer fonksiyonu nefes almanızı zorlaştırabilir.

₺ 56.28 Hap başına

Estrace jenerik ilaç, menopoz etkilerinin (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı, yanma veya kuruluk), vulvar veya vajinal atrofi tedavisinde ve osteoporoz (kemik kırılganlığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, yumurtalıkların işlevlerini yitirdikten sonra öströjen replasman tedavisinde ve meme kanserin semptomlarını azaltmak için kullanılır.

₺ 36.06 Hap başına

Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.

₺ 64.38 Hap başına

Eurax (crotamiton), hem uyuz öldürücü (uyuz tedavisi için) hem de genel bir kaşıntı önleyici (kaşıntı önleyici ilaç) olarak kullanılan bir ilaçtır. Cilt altına girerek kaşıntıya neden olan uyuz parazitinden kurtulmak için tüm vücuda uygulanan reçeteli, losyon bazlı bir ilaçtır.

₺ 661.95 Hap başına

Generic Evista is used for treating and preventing osteoporosis (bone thinning) in women who are past menopause. It is also used to reduce the risk of invasive breast cancer in certain women who are past menopause.

₺ 57.94 Hap başına

Exelon (rivastigmin) beyindeki sinir hücrelerinin işlevini iyileştirir. Hafıza, düşünme ve akıl yürütme süreçleri için önemli olan bir kimyasalın parçalanmasını önleyerek çalışır. Demansı olan kişiler genellikle bu kimyasalın daha düşük seviyelerine sahiptir. Exelon, Alzheimer veya Parkinson hastalığının neden olduğu hafif ila orta dereceli demansı tedavi etmek için kullanılır. Exelon, Alzheimer veya Parkinson hastalığı için bir tedavi değildir.

₺ 36.79 Hap başına

Amlodipine bir kalsiyum kanal blokeridir. Valsartan, bir anjiyotensin II reseptör antagonistidir. Amlodipine ve valsartan, yüksek tansiyonu (hipertansiyon) tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilaçtır. Kan basıncını düşürmek, inme veya kalp riskinizi azaltabilir. Amlodipine ve valsartan genellikle diğer tansiyon ilaçları başarısızlıkla denendikten sonra verilir.

₺ 33.10 Hap başına

Extra Super Avana erkek sağlığı alanında yeni müstahzardır. Etkin maddeler: Her bir kaşe 200 mg avanafil ve 60 mg dapoxetine içerir. Bu ilaç iktidarsızlığı etkili yenebilir. Ayrıca, yüksek kalitede olduğu ve genel sağlık için tamamen güvenli bilinmektedir.

₺ 331.11 Hap başına

Extra Super P-Force 100/100, aktif bileşen olarak 100 mg Sildenafil sitrat ve 100 mg Dapoxetine içerir.Extra Extra P-Force adı verilen, bir ilaçla uygulanan dünyaca ünlü cinsel gücü arttırma maddesinin yeni hiperaktif formülüdür ve artık erektil disfonksyon problemini sonsuza kadar ortadan kaldırabilir.

₺ 110.35 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.