Antibiyotik

Generic Amoxil bazı bakterilerin yol açtığı enfeksiyonlar tedavi etmesine amacıyla kullanılır. Ince bağırsakların H. pylori enfeksiyonu ve mide ülserinin tedavisinde diğer ilaçlarla da kullanılır. Amoxil penisilin antibiyotiktir. O hassas bakterileri öldürerek çalışır.

₺ 13.79 Hap başına

Generisk Cipro är antibiotika av gruppen fluorokinoloner. Det används för att behandla olika sorters bakterieinfektioenr, såsom cystit.

₺ 11.95 Hap başına

Advent® DT - iki ilacı birleştiren tabletler, 400 mg Amoxycillin ve 75 mg Clavulanic Acid. Amoxycillin bir antibiyotiktir. Bakterilerin hayatta kalması için gerekli olan bakteri koruyucu örtü oluşumunu önleyerek çalışır. Clavulanic Acid, direnci azaltan ve Amoxycillin bakterilere karşı aktivitesini artıran bir beta-laktamaz inhibitörüdür.

₺ 99.32 Hap başına

Generic Avelox is an antibiotic in the class of drugs called fluoroquinolones. It is used to treat bacterial infections.

₺ 529.77 Hap başına

Besivance oftalmik bakteriyel göz enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Besifloksasin, kinolon antibiyotik olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Bakterilerin büyümesini durdurarak çalışır. Bu ilaç sadece bakteriyel göz enfeksiyonlarını tedavi eder. Diğer göz enfeksiyonlarında (virüs, mantar, mikobakteri kaynaklı enfeksiyonlar gibi) işe yaramayacaktır.

₺ 1059.31 Hap başına

Generic Ceclor Modified-Release is used in the treatment of ear, nose, throat, respiratory tract, urinary tract, and skin infections caused by specific bacteria, including staph, strep, and E. coli. Uses include treatment of sore or strep throat, pneumonia, and tonsillitis. It is also used for flare-ups of chronic bronchitis.

₺ 231.77 Hap başına

Cefzil, sefalosporin türü bir antibiyotiktir. Vücutta bakteriler ile savaşarak etkisini gösterir. Cefzil, bakterilerin neden olduğu birçok farklı enfeksiyon tipinin tedavisinde kullanılır.

₺ 132.44 Hap başına

Generic Ciloxan is used for treating eye infections caused by certain bacteria.

₺ 331.14 Hap başına

Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.

₺ 22.99 Hap başına

Tinidazole is used to treat certain infections caused by bacteria, such as infection of the intestines or vagina. It is also used to treat certain sexually transmitted infections.

₺ 31.45 Hap başına

Generic Furadantin is used for treating and preventing urinary tract infections caused by certain bacteria.

₺ 25.16 Hap başına

Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.

₺ 26.21 Hap başına

Levaquin jenerik ilaç, fluorokinolon olarak adlandırılan antibiyotik grubudur. Bronşit, pnömöni, klamidyalar, belsoğukluğu, deri enfeksiyonları, idrar yolu enfeksiyonları gibi bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Yalnız soğuk algınlığı, grip veya diğer viral enfeksiyon için geçerli değildir.

₺ 33.11 Hap başına

Generic Minocin is a tetracycline antibiotic. It is used to treat many different bacterial infections, such as urinary tract infections, severe acne, gonorrhea, tick fever, chlamydia and others.

₺ 73.58 Hap başına

Generic Norfloxacin is an antibiotic in a group of drugs called fluoroquinolones. It is used to treat bacterial infections of genito-urinary tract.

₺ 36.79 Hap başına

Generic Omnicef is a member of the family of antibiotics known as cephalosporins. It is used to treat many different types of mild to moderate infections.

₺ 117.73 Hap başına

Generic Rulide is a semi-synthetic macrolide antibiotic. It is used to treat respiratory tract, urinary and soft tissue infections.

₺ 27.59 Hap başına

Solosec belli bir vajinal enfeksiyon tipini (bakteriyel vajinoz) tedavi etmek için kullanılır. Secnidazole bakterilerin büyümesini durdurarak çalışan bir antibiyotiktir. Bu antibiyotik sadece bakteriyel enfeksiyonları tedavi eder. Viral enfeksiyonlarda (soğuk algınlığı, grip gibi) işe yaramaz.


₺ 182.11 Hap başına

Generic Suprax, a cephalosporin antibiotic, is prescribed for bacterial infections of the chest, ears, urinary tract, throat and for uncomplicated gonorrhea.

₺ 157.29 Hap başına

Tobrex (gözler için) gözlerdeki bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Tobrex gözün viral veya mantar enfeksiyonunu tedavi etmeyecektir. Tobrex sadece bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanım içindir.

₺ 529.49 Hap başına

Generic Vantin is used for treating mild to moderate infections caused by certain bacteria. It works by fighting bacteria in your body and is used to treat many different types of infections caused by bacteria.

₺ 40.46 Hap başına

Xifaxan jenerik ilaç, sadece bağırsaklardaki enfeksiyona karşı kullanılan bir antibiyotiktir. Xifaxan jenerik ilaç, yetişkinlerde ve 12 yaş üstü çocuklarda E.coli ile ilişkili yolcu ishali tedavisinde kullanılır. Çoğu insana bu enfeksiyon bakteri içeren gıda veya içecekten bulaşır. Xifaxan jenerik ilaç, karaciğer yetmezliği olan erişkinlerde beyin fonksiyonlarının kötüleşme riskini (hepatik ensefalopati) düşürmek için de kullanılır. Karaciğer durduğunda ve vücuttan toksik maddeler atamadığında beyin fonksiyonu da etkilenebilir.

₺ 41.38 Hap başına

Generic Zyvox is an oxazolidinone antibiotic that fights bacteria in the body. It works by interfering with the production of proteins needed by bacteria to grow.

₺ 331.09 Hap başına

Jenerik Zithromax solunum yolu enfeksiyonu, deri enfeksiyonu, kulak enfeksiyonu ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar gibi bakterilerin yol açtığı farklı türde enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Çocuklarda orta kulak iltihabı, akciğer iltihabı, tonsil iltihabı ve strep boğaz enfeksiyonu tedavisinde kullanılmaktadır.

₺ 43.22 Hap başına

Flagyl jenerik ilaç bir antibiyotiktir. Vajina, deri, kemik ve oynak bakteriyel enfeksiyonlarının, solunum yolu ve sindirim yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. METRONİDAZOL (etken madde) antienfektiftir. Yalnız soğuk algınlığı, grip veya diğer viral enfeksiyon için geçerli değildir. Ayrıca, bu ilaç vajinal mantar hastalığını tedavi etmeyecektir.

₺ 18.12 Hap başına

Augmentin jenerik ilaç, belirli spesifik bakteriden kaynaklanan alt solunum yolu enfeksiyonları, orta kulak, sinüzit, deri ve idrar yolu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Bu bakteriler, beta-laktamaz olarak adlandırılan kimyasal bir enzim üreterek, bazı enfeksiyonların tedavisini özellikle zorlaştırır.

₺ 75.42 Hap başına

Generic Bactrim kulak enfeksiyonları, idrar yolu enfeksiyonları, bronşit, gezgin ishali ve Pneumocystis carinii pnömonisi tedavi etmek için kullanılırdır.

₺ 28.51 Hap başına

Generic Biaxin is in a group of drugs called macrolide antibiotics. It is used to treat many different types of bacterial infections affecting the skin and respiratory system. It is also used together with other medicines to treat stomach ulcers caused by Helicobacter pylori.

₺ 60.70 Hap başına

Generic Ceftin is used for treating bacterial infections (sinus, skin, lung, urinary tract, ear, and throat).

₺ 179.95 Hap başına

Generic Chloromycetin is an antibiotic that is clinically useful for serious infections caused by organisms susceptible to its antimicrobial effects when less potentially hazardous therapeutic agents are ineffective or contraindicated.

₺ 51.97 Hap başına

Ciprodex kulak damlaları ciprofloxacin ve dexamethasone içerir. Ciprofloxacin bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi eden bir antibiyotiktir. Dexamethasone bir steroiddir. Vücutta iltihaplanmaya neden olan kimyasalların etkilerini azaltır. Ciprodex kulak içindeki enfeksiyonları ve kulak kanalı enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır.

₺ 695.06 Hap başına

Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.

₺ 22.99 Hap başına

Generic Floxin is in a group of antibiotics called fluoroquinolones. It is used to treat bacterial infections that cause bronchitis, pneumonia, chlamydia, gonorrhea, skin infections, urinary tract infections, etc.

₺ 51.97 Hap başına

Fusiderm B cream is indicated for the treatment of eczematous dermatoses including atopic eczema, infantile eczema, stasis eczema, contact eczema and seborrhoeic eczema when secondary bacterial infection is confirmed or suspected.

₺ 661.86 Hap başına

Keflex jenerik ilaç, sefalosporin antibiyotik olarak adlandırılan bir ilaç grubudur. Bakterilerden kaynaklanan ve üst solunum yolu, kulak, deri ve idrar yolu enfeksiyonları dahil olmak üzere enfeksiyon tedavisinde kullanılır. Bazı bakterilerin üremesini durdurur veya onları öldürür. Yalnız soğuk algınlığı, grip veya diğer viral enfeksiyon için geçerli değildir.

₺ 14.71 Hap başına

Lincocin, bakteriler ile savaşan bir antibiyotiktir. Lincocin, penisilin içeren antibiyotikleri kullanamayan kişilerde ağır bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Lincocin yalnızca ağır enfeksiyonlar için kullanılır. Bu ilaç soğuk algınlığı ya da grip gibi viral bir enfeksiyonu tedavi etmez. Lincocin aynı zamanda bu ilaç rehberinde yer verilmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

₺ 49.66 Hap başına

Fosfomycin, bakterilerin neden olduğu enfeksiyonla savaşan bir antibiyotiktir. Fosfomycin, mesane enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Fosfomycin genellikle tek dozda verilir. Doktorunuz size söylemediği sürece tek bir dozdan fazlasını almayınız.

₺ 993.25 Hap başına

Generic Ocuflox is used for treating and preventing eye infections associated with conjunctivitis (pink eye) and corneal ulcers caused by certain bacteria in patients 1 year of age and older.

₺ 330.86 Hap başına

Generic Principen is an antibiotic in the penicillin group of drugs. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria, such as ear infections, bladder infections, pneumonia, gonorrhea, and E. coli or salmonella infection.

₺ 34.95 Hap başına

Generic Seromycin is used for treating tuberculosis in the lungs and other places in the body (including the kidneys) when treatment with other medicines has not been effective. This medicine should be used in combination with other medicines.

₺ 198.68 Hap başına

Generic Sumycin is an antibiotic that fights bacteria in the body. It is used to treat many different bacterial infections, such as urinary tract infections, acne, gonorrhea, chlamydia, and others.

₺ 21.15 Hap başına

Tobradex oftalmik gözlerin bakteriyel enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Tobramycin bir antibiyotiktir. Bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Dexamethasone bir steroiddir. Dexamethasone oftalmik, gözün bakteriyel enfeksiyonları ile ilişkili şişliği tedavi etmek için kullanılır.

₺ 330.81 Hap başına

Generic Trtecator-SC is an antibiotic. It prevents the growth of bacteria in your body. It is used to treat tuberculosis (TB).

₺ 60.70 Hap başına

Generic Vibramycin bazı bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır. Akne veya bazı amip enfeksiyonları tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanabilir. 4'den daha az ay süreyle Sıtma virüslü alanları ziyaret edecek yolcular sıtma belirli türdeki önlemek ve maruz kaldıktan sonra şarbon ilerlemesi önlemek veya yavaşlatmak için kallanabilir. Generic Vibramycin tetrasiklin antibiyotiktir. O bakterilerin gelişimini yavaşlatarak bağışıklık sistemine onları yok etmesine izin verirdir.

₺ 55.19 Hap başına

Jenerik çözünür Zithromax(Azithromycin) solunum yolu enfeksiyonu, deri enfeksiyonu, kulak enfeksiyonu ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar gibi bakterilerin yol açtığı farklı türde enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Çocuklarda orta kulak iltihabı, akciğer iltihabı, tonsil iltihabı ve strep boğaz enfeksiyonu tedavisinde kullanılmaktadır.

₺ 29.77 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.