Solunum Sistemi

Jenerik Ventolin(Albuterol) solunum yolundaki kaslari rahatlatan ve cigerlere hava akisini kolaylastiran bir brons açici maddedir. Albuterol solunum cihazi süregelen obstiktif solunum hastaligi olan kisilerin tedavisinde ve solunum yollari kasilmalarini önlemede kullanilir. Albuterol ayrica, egzersize bagli solunum kasilmalarini önlemede kullanilir.

₺ 695.23 Hap başına

Generic Advair Diskus is used for long-term treatment of asthma and chronic obstructive pulmonary disease (COPD) in certain patients.

₺ 5187.29 Hap başına

Bromhexine Hydrochloride tablet bir mukolitik ilaçtır. Burun, nefes borusu ve akciğerlerdeki mukusu inceltir ve gevşetir, öksürüğü kolaylaştırır.

₺ 18.20 Hap başına

Esbriet (pirfenidone) idiyopatik pulmoner fibroz (İPF) adı verilen bir akciğer hastalığını tedavi etmek için kullanılır. İPF akciğerlerinizin derinliklerinde yara dokusunun oluşmasına neden olur. Yara dokusu zamanla kalınlaşır ve sertleşir veya kalınlaşır, bu da akciğerlerinizin çalışmasını zorlaştırabilir. Azalan akciğer fonksiyonu nefes almanızı zorlaştırabilir.

₺ 56.28 Hap başına

Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.

₺ 26.21 Hap başına

Generic Myambutol is used for treating tuberculosis infections of the lung along with other medicines.

₺ 29.89 Hap başına

Macitentan akciğerlerinizdeki kan basıncını düşürür ve kalbinizin kanı daha verimli pompalamasına yardımcı olur. Macitentan, pulmoner arteriyel hipertansiyonu (PAH) tedavi etmek için kullanılır. Egzersiz yapma yeteneğinizi geliştirir ve durumunuzun kötüleşmesini önler.

₺ 364.23 Hap başına

Rifadin, bakteriler ile savaşan ve bakterilerin vücudunuzda yayılmasını önleyen bir antibiyotiktir. Rifadin, tüberkülozun (TB) tedavisi ve önlenmesinde kullanılır. Rifadin aynı zamanda menenjit ve diğer enfeksiyonlara neden olabilen ve burun ve boğaz bölgesinde bulunan belirli bakterilerin oranının azaltılması için de kullanılabilir. Rifadin bu bakterileri başkalarına bulaştırmanızı önler. Ancak, bu ilaç aktif bir menenjit enfeksiyonunu tedavi edemez.

₺ 16.55 Hap başına

Generic Spiriva is an anticholinergic agent. It works by enlarging the airways to allow easier breathing. Generic Spiriva is used to prevent bronchospasm (narrowing of the airways in the lungs) in people with bronchitis, emphysema, or COPD (chronic obstructive pulmonary disease).

₺ 1434.38 Hap başına

Generic Trtecator-SC is an antibiotic. It prevents the growth of bacteria in your body. It is used to treat tuberculosis (TB).

₺ 60.70 Hap başına

Generic Wellbutrin Sustained-Release antidepresan bir türüdür. Sigara bırakma yardımı olarak da çok etkili ilaçtır.

₺ 40.47 Hap başına

Generic Advair is used for long-term treatment of asthma and chronic obstructive pulmonary disease (COPD) in certain patients. With every order of a pack of Advair rotacaps you get a rotahaler for free.

₺ 22.07 Hap başına

Bro Zedex® Şurup, Mukolitik olarak bilinen ilaç sınıfına girer. İlaç, solunum yolundaki sümüğü temizlemek için kullanılır. Aynı zamanda öksürük, mukoza salgısı ve akciğer iltihabı tedavisinde de kullanılır. Ayrıca göğüs tıkanıklığının iyileştirilmesinde de yardımcı olur. Bro Zedex® en çok mukuslu bir öksürüğü tedavi etmek için kullanılır, ancak aşağıdaki gibi diğer durumları tedavi etmek için de kullanılabilir: astım, pulmoner tüberküloz, kronik obstrüktif bir akciğer hastalığı, boğaz ağrısı, akut ve olağandışı mukoza salgılanması ile ilişkili kronik bronkopulmoner hastalıklar, amfizem.

₺ 297.69 Hap başına

Cheerio diş macunu, çocukların diş minesini bakteri saldırısından önlemesi ve koruması için kullanılan normal bir diş macunudur. İlaçlı bir florür oral jel olan Sodium monofluorophosphate içerir. Uygun fırçalama teknikleri ile genç yaşta çürüklerin önlenmesine yardımcı olacaktır.

₺ 662.00 Hap başına

FabiSpray, üst solunum yollarındaki Koronavirüsü öldürmek, kuluçkaya yatmasını ve akciğerlere yayılmasını önlemek için tasarlanmış basit bir burun spreyidir.

₺ 2317.56 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Ofev, belirli akciğer hastalığı türlerini (idiyopatik pulmoner fibroz- IPF, interstisyel akciğer hastalığı) tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Her iki akciğer hastalığı türü de akciğerlerinizi yaralar ve sertleştirir, nefes almayı zorlaştırır. İlacın ana bileşiği olan Nintedanib, akciğer hastalığınızın kötüleşmesini yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

₺ 157.28 Hap başına

ProAir, solunum problemlerinden (astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı gibi) kaynaklanan hırıltı ve nefes darlığı tedavisinde kullanılır. ProAir, bronkodilatörler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. ProAir solunum yollarını açarak ve kasları gevşeterek hava yollarında çalışır.

₺ 695.23 Hap başına

Generic Seromycin is used for treating tuberculosis in the lungs and other places in the body (including the kidneys) when treatment with other medicines has not been effective. This medicine should be used in combination with other medicines.

₺ 198.68 Hap başına

Tessalon, narkotik etkisi olmayan bir öksürük şurubudur. Boğazı ve akciğerleri hissizleştirip öksürük refleksinin daha az aktif olmasını sağlar. Tessalon, öksürüğü azaltmak için kullanılır. Tessalon kapsülü asla emmeyiniz veya çiğnemeyiniz.

₺ 26.48 Hap başına

Generic Ventolin astım veya bazı diğer havayolu hastalıkları sahip olan hastalarda solunum problemleri tedavi edilmesine veya önlenmesine için kullanılan ilaçtır. Egzersiz kaynaklanan solunum problemleri önlemek için kullanılabilir.

₺ 21.15 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.