Letter X

Xalacom - kombine anti-glokom ilaçları grubuna dahil göz damlası. İki aktif bileşen içerir: siliyer epitelindeki nem birikimini ve sulu kıvamı azaltan timolol maleat ve biriken suyun dışarı çıkışını hızlandırarak göz içi basıncını azaltan latanoprost. Bu damlalar, kullanılmaya başlandıktan sonra ilk bir saat içinde harekete geçerler ve altı-sekiz saat sonra maksimum etkinliğe ulaşırlar.

₺ 1456.68 Hap başına

Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.

₺ 1268.81 Hap başına

Generic Xarelto (rivaroksaban) kan pıhtılarının oluşmasını önleyen bir antikoagülandır (kan sulandırıcı). Xarelto, akciğerlerde kan pıhtılarına (pulmoner emboli) sebep olabilen derin ven trombozu adı verilen kan pıhtısı türünü engellemek için kullanılır. Derin ven trombozu bazı cerrahi operasyonlardan sonra oluşabilir. Xarelto aynı zamanda atrial fibrilasyonu (kalp ritmi bozukluğu) olan kişilerde kan pıhtısı sebebiyle oluşabilecek inme riskini azaltmak için kullanılır.

₺ 281.44 Hap başına

Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.

₺ 651.18 Hap başına

Xenical jenerik ilaç, 12 yaş üstü çocuklar ve yetişkinlerde obezite kontrolü için kullanılır. Ayrıca, daha önceki kilo kaybından sonra tekrar kilo alma riskini azaltmak amacıyla kıllanılır. Orlistat (etken madde), besinlerle almış olduğunuz yağ miktarını azaltır.

₺ 31.27 Hap başına

Xifaxan jenerik ilaç, sadece bağırsaklardaki enfeksiyona karşı kullanılan bir antibiyotiktir. Xifaxan jenerik ilaç, yetişkinlerde ve 12 yaş üstü çocuklarda E.coli ile ilişkili yolcu ishali tedavisinde kullanılır. Çoğu insana bu enfeksiyon bakteri içeren gıda veya içecekten bulaşır. Xifaxan jenerik ilaç, karaciğer yetmezliği olan erişkinlerde beyin fonksiyonlarının kötüleşme riskini (hepatik ensefalopati) düşürmek için de kullanılır. Karaciğer durduğunda ve vücuttan toksik maddeler atamadığında beyin fonksiyonu da etkilenebilir.

₺ 41.38 Hap başına

Enzalutamide bir anti-androjendir. Androjenlerin (erkek hormonları) etkilerini önleyerek vücutta çalışır. Enzalutamide prostat kanserini tedavi etmek için kullanılır. Enzalutamide diğer ilaçlarla veya ameliyatla birlikte kullanılır.

₺ 1537.37 Hap başına

Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.

₺ 275.67 Hap başına

Jenerik Xyzal, alerji semptomları ve kronik ürtiker tedavisinde kullanılan bir antihistamindir. Aynı zamanda kaşıntılı cilt kızarıklarının ve ürtikerin etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için de kullanılır. Yapılan en son araştırmalar, levosetirizinin çocuklarda astım krizlerini %70 azalttığını göstermektedir. 

₺ 16.55 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.