Antiviraller

Betadine krem, küçük yara ve enfeksiyonların tedavisinde ve bakterilerin yok edilmesinde kullanılır. Betadine krem, antiseptik bir karışımdır. Hassas bakterileri yok ederek etkisini gösterir.

₺ 463.26 Hap başına

Jenerik Aralen (klorokin), insan vücudunun kırmızı kan hücrelerindeki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışan bir sıtma ilacıdır. 

₺ 28.05 Hap başına

Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.

₺ 473.00 Hap başına

Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.

₺ 165.54 Hap başına

Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.

₺ 124.16 Hap başına

Favipiravir, hafif ila orta SARS enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılan bir antiviral ilaçtır. Enfeksiyona neden olan virüslerin çoğalmasını engelliyor. Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza detaylı tıbbi ve ilaç geçmişiniz hakkında bilgi vermeniz önerilir. Bu ilacı aldıktan sonra ishal ve bazı psikiyatrik semptomlar yaşayabilirsiniz. Yan etki kendi kendine düzelmezse veya kötüleşirse, doktorunuzu bilgilendirin veya yakındaki bir kliniğe gidin. Hamileyseniz, emziriyorsanız, karaciğer, böbrek problemleriniz veya alerjiniz varsa bu ilacı kullanmaktan kaçınmalısınız.

₺ 115.88 Hap başına

Hepcinat LP® hepatit"C"için müthiş bir çözümdür. Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde hepatit C'nin tedavisi için gerekli kompleksi oluşturmaktadır. Şimdi virüsü durdurmak ve virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için sadece bir ilaç gerekiyor. Vücutta hepatit C virüsünün yayılımına karışan Hepcinat lp®, lepidavir ve sofosbuvir'in özelliklerini birleştiren, NS5A ve NS5B iki tip proteini aynı anda bastırabilen eşsiz bir ilaçtır,

₺ 827.82 Hap başına

Kaletra, lopinavir ve ritonavirin bileşimini içerir. Lopinavir ve ritonavir, insan immün yetmezlik virüsü (HIV) hücrelerinin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Lopinavir ve ritonavir (Kaletra), edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) yol açan HIV'nin tedavisinde kullanılan bileşim bir ilaçtır. Bu ilaç, HIV ya da AIDS'e çare değildir. 

₺ 91.06 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Molnupiravir, bu yıl İNGİLTERE Sağlık Birliği tarafından Korona virüsünün enfeksiyonu olan hastaların tedavisinde kullanılmak üzere onaylanan deneysel bir ilaçtır. Özellikle çeşitli suşların onaylanmış Korona virüsünün tedavisi için kullanılır. Mevsimsel ve bazı grip türleri, Ebola, Venezüella ve Doğu at ensefaliti vb. Dahil olmak üzere çeşitli virüslere karşı geniş bir etki spektrumu ile karakterizedir.

₺ 62.08 Hap başına

Natdac®, karaciğer hücreleri (hepatositler) içindeki hepatit C virüsünün replikasyonunda kullanılan ve dolayısıyla virüsün enfekte hepatositlere kanın girmesini önleyen viral (hepatit C virüsü) protein NS5A'nın bir inhibitörüdür. Bu etki sayesinde virüsün vücutta yayılmasını önlemek mümkündür. Natdac® (daсlatasvir), hepatit C virüsüne (HCV) karşı oldukça spesifik bir doğrudan etki maddesidir ve insan immün yetmezlik virüsü (HIV) dahil olmak üzere diğer RNA ve DNA içeren virüslere karşı belirgin bir aktivitesi yoktur. HCV replikasyonu için gerekli olan çok işlevli bir protein olan yapısal olmayan protein 5A'nın (NS5A) bir inhibitörü olarak Natdac®, virüs-viral RNA replikasyonu ve virion asamblajının yaşam döngüsünün iki aşamasını bastırır.

₺ 266.06 Hap başına

Primaquine parazitlerin neden olduğu bir hastalık olan sıtmayı tedavi etmek veya önlemek için kullanılan bir ilaçtır. Primaquine vücuttaki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışır. Primaquine bu hastalığın vivax formu ile enfekte olmuş kişilerde sıtmanın geri gelmesini önlemek için kullanılır.

₺ 11.58 Hap başına

Generic Rebetol is used for treating hepatitis C infection in certain patients when used in combination with interferon.

₺ 99.33 Hap başına

Generic Symmetrel is an antiviral. It is used to prevent or treat certain influenza (flu) infections (type A). It may be given alone or along with flu shots. Generic Symmetrel will not work for colds, other types of flu or other virus infections. This medicine is also used to treat Parkinson's disease and other movement disorders.

₺ 45.07 Hap başına

Oseltamivir, vücudunuzdaki influenza virüsü tip A ve B'nin etkilerini engelleyen antiviral bir ilaçtır. Oseltamivir, 2 hafta veya daha önce grip semptomları olan 2 haftalık ve daha büyük yaştaki kişilerde influenza tedavisinde kullanılır. En az 1 yaşında, maruz kalabilecek ancak henüz semptomları olmayan kişilerde influenza önlemek için de verilebilir. Oseltamivir soğuk algınlığı tedavi etmez.

₺ 165.55 Hap başına

Tenofovir-Disoproxil Fumarate is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. It is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.

₺ 82.77 Hap başına

Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Tenofovir-Emtricitabine ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.

₺ 91.04 Hap başına

Generic Valtrex zona (herpes zoster), soğuk yaraları (ateş kabarcıklar veya herpes labialis) tedavi etmek ve normal bağışıklık sistemine sahip olan hastalarda genital herpesi tedavi etmek veya önlemek için kullanılırdır. HIV enfeksiyonu olan hastalarda genital herpesi bastırmak için da kullanılırdır.

₺ 207.86 Hap başına

Velpanat® - Natco Pharma'dan hepatit C tedavisi için yeni bir evrensel ilaçtır. Sofosbuvir ve velpatasvir'in birleşimidir. Sofosbuvir ve velpatasvir hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Velpanat® ayrıca HCV genotipi 1, 2, 3, 4, 5 veya 6 olan yetişkinlerde kronik hepatit C'yi tedavi etmek için kullanılır.

₺ 1537.37 Hap başına

Viramune İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Viramune Edinilmiş Bağışıklık Eksikliği Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir ve HIV'i önlemek için kullanılmamalıdır.

₺ 38.62 Hap başına

Generic Zovirax antiviral ilaçtır. O herpes virüsünün büyümesini ve yayılmasını yavaşlatırken vücut enfeksiyonla mücadele edebilir. Acyclovir herpesi tam tedavi edemem ama enfeksiyon belirtileri azaltabilir. Acyclovir herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır. Genital herpes, uçuk, zona, ve suçiçeği dahil olmak üzere herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır.

₺ 25.75 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.