Letter Q

Questran, kandaki kolesterolün (yağ asitleri) düşürülmesine yardımcı olur. Yüksek kolesterol, yüksek kalp hastalığı riski ve aterosklerosis (damar tıkanıklığı) ile ilişkilidir. Questran, kandaki yüksek kolesterol seviyelerinin, özellikle de düşük yoğunluklu lipoproteinin (LDL) ("kötü kolesterol") azaltılmasında kullanılır. Toz Questran, aynı zamanda safra kesesinin safra kanallarında oluşan bir tıkanıklıktan kaynaklanan kaşıntının tedavisinde de kullanılır.

₺ 139.06 Hap başına

Qvar, bir kortikosteroid olan beklometazon içerir. Vücuttaki maddelerin iltihaplanmaya neden olmasını önler. Qvar Nazal Aerosol, yetişkinlerde ve 12 yaşında ve daha büyük çocuklarda, burun tıkanıklığı, hapşırma ve burun akıntısı gibi mevsimsel burun ve yıl boyu burun alerjisi semptomlarını tedavi eden reçeteli bir ilaçtır. Qvar Nazal Aerosol (40 mcg), 4-11 yaş arası çocuklarda nazal alerji semptomlarının tedavisinde kullanılır.

₺ 496.38 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.