Letter P

P Force® - çekirdek bileşen olarak 100 mg, 25 mg, 50 mg Sildenafil dozajlarında salınan kapsüllerdir. Eylem yöntemi ile, Viagra veya Kamagra'ya benzer. Bu kapsüller, cinsel güçlerini iyileştirmeye yönelik erkeklere verilir. Bu ilaç inanılmaz bir cinsel ilişkiye yol açacak sert bir ereksiyon elde etmenize yardımcı olacaktır.

₺ 33.11 Hap başına

Generic Pamelor is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression.

₺ 34.95 Hap başına

Generic Parlodel is used for treating Parkinson disease, certain conditions caused by too much prolactin in the blood (eg, excessive or abnormal breast milk production), certain menstrual problems or abnormally large growth of certain body parts (acromegaly).

₺ 64.38 Hap başına

Generic Patanol is an antihistamine that reduces the natural chemical histamine in the body. Histamine can produce symptoms of itching or watery eyes. Generic Patanol is used to treat ocular (eye) symptoms of allergic conditions, such as inflammation, itching, watering, and burning.

₺ 661.73 Hap başına

Paxil jenerik ilaç depresyon veya obsesif kompulsif bozukluk (OKB) tedavisinde kullanılır. Panik bozukluk, posttravmatik stress bozukluğu (PTSB), jeneralize anksiyete bozukluğu veya sosyal anksiyete bozukluğu tedavisinde de kullanılabilir.

₺ 37.71 Hap başına

Generic Paxil Controlled-Release is used for treating depression, panic disorder, or social anxiety disorder. It may also be used to treat premenstrual dysphoric disorder (PMDD), a severe form of premenstrual syndrome.

₺ 71.74 Hap başına

Penegra®, Zyduz Alidac (Hindistan) tarafından üretilen ve 4 saatlık ereksiyonu sağlayan bir ilaçtır. Bu ilaç, US FDA tarafından hipertansiyon sorununa karşı bir ilaç olarak onaylanmıştır. Her eşkenar dörtgen şekilli hap, 100 mg etken madde Sildenafil içerir.

₺ 132.44 Hap başına

Generic Pentasa is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).

₺ 57.02 Hap başına

Generic Pepcid is used for treating and preventing ulcers; treating and preventing heartburn associated with acid indigestion and sour stomach. It is also used to treat gastroesophageal reflux disease (GERD), conditions that cause increased acid secretion and esophagitis.

₺ 25.62 Hap başına

Generic Periactin is used to treat sneezing, runny nose, itching, watery eyes, hives, rashes, and other symptoms of allergies and the common cold.

₺ 32.19 Hap başına

Generic Phenergan belongs to a group of drugs called phenothiazines. It works by changing the actions of chemicals in your brain. Promethazine (the active ingredient) also acts as an antihistamine. It blocks the effects of the naturally occurring chemical histamine in your body. Phenergan is used to treat allergy symptoms such as itching, runny nose, sneezing, itchy or watery eyes, hives, and itchy skin rashes. Phenergan also prevents motion sickness, and treats nausea and vomiting or pain after surgery. It is also used as a sedative or sleep aid.

₺ 14.71 Hap başına

Generic Phenergan belongs to a group of drugs called phenothiazines. It works by changing the actions of chemicals in your brain. Promethazine (the active ingredient) also acts as an antihistamine. It blocks the effects of the naturally occurring chemical histamine in your body. Phenergan is used to treat allergy symptoms such as itching, runny nose, sneezing, itchy or watery eyes, hives, and itchy skin rashes. Phenergan also prevents motion sickness, and treats nausea and vomiting or pain after surgery. It is also used as a sedative or sleep aid.

₺ 330.81 Hap başına

Generic PhosLo is used for reducing phosphate levels in late-stage kidney failure.

₺ 27.59 Hap başına

Plan B One-Step korunmasız cinsel ilişkiden veya diğer doğum kontrol yöntemlerinin (prezervatif yırtılması veya 2 veya daha fazla doğum kontrol hapının eksik olması gibi) başarısızlıktan sonra hamileliği önlemek için kullanılır.

₺ 165.54 Hap başına

Generic Pletal is used for reducing attacks of intermittent claudication (pain, cramping, numbness, or weakness in the foot, hip, thigh, or buttocks) that may occur after walking.

₺ 41.39 Hap başına

Pomalidomide, multipl miyelomu (ilerleyici bir kan hastalığından kaynaklanan kanser) tedavi etmek için kullanılır. Pomalidomide genellikle en az iki ilaç denendikten sonra verilir. Pomalidomide, diğer ilaçlar çalışmadığında veya çalışmayı bıraktığında AIDS ile ilişkili Kaposi sarkomunu tedavi etmek için de kullanılır.

₺ 331.11 Hap başına

Generic Ponstel is in a group of drugs called nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs). It is used to treat pain or inflammation caused by arthritis. It is also used to treat menstrual pain.

₺ 29.89 Hap başına

Pradaxa, kan içerisindeki plateletlerin birbirine yapışmasını ve kan pıhtısı oluşturmasını önlemeye yardımcı olur. Pradaxa, belirli bir kalp ritm bozukluğu olan kişilerde kan pıhtısını engellemek ve felç riskini azaltmak için kullanılır. Pradaxa aynı zamanda bacaklardaki damarlarda oluşan kan pıhtılarını (derin ven trombozu ya da DVT) veya akciğerlerdeki damarlarda oluşan kan pıhtılarını (pulmoner emboli veya PE) tedavi etmek ya da önlemek için kullanılır.

₺ 215.22 Hap başına

Generic Prandin is used for managing type 2 (non-insulin-dependent) diabetes. It is used in addition to diet and exercise to lower blood sugar in adults who cannot manage with diet, exercise, or diabetic medications alone. It may be used with other diabetes medicines.

₺ 33.11 Hap başına

Generic Precose is used for treating type 2 diabetes in adults whose diabetes cannot be managed with diet alone. This medicine may be used alone, in combination with other oral diabetes medicines or with insulin.

₺ 42.31 Hap başına

Pred Forte® (prednisolone asetat oftalmik süspansiyon) %1 oftalmik kullanım için steril, topikal bir anti-enflamatuar ajandır. Bu ilaç, iltihaplanma veya yaralanma nedeniyle belirli göz koşullarını tedavi etmek için kullanılır. Prednisolone şişme, kızarıklık ve kaşıntı gibi semptomları hafifleterek çalışır. Kortikosteroid olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir.

₺ 297.69 Hap başına

Generic Prelone vücudun yangılı alanlarda rahatlama sağlamak için kullanılırdır. O şişlik, kızarıklık, kaşıntı ve alerjik reaksiyonları azaltmak için kullanılır. O sık sık şiddetli alerji veya cilt problemleri, astım, artrit gibi farklı hastalıkları tedavi etmek için uygun olurdur.

₺ 20.23 Hap başına

Premarin jenerik ilaç, menopozun belirli semptomların (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı veya kuruluk) tedavisinde kullanılır. Bazı hastalarda menopoz sonrası osteoporoz (kemik zayıflığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, bazı hastalarda düşük östrojen, prostat kanseri veya meme kanseri tedavisinde de kullanılır.

₺ 69.97 Hap başına

Generic Prevacid decreases the amount of acid produced in the stomach. It is used to treat and prevent stomach and intestinal ulcers, erosive esophagitis (damage to the esophagus from stomach acid) and other conditions involving excessive stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome.

₺ 27.59 Hap başına

Jenerik Priligy erken boşalmanın tedavisinde kullanılmaktadır.

₺ 99.33 Hap başına

Generic Prilosec is used for treating heartburn or irritation of the esophagus caused by gastroesophageal reflux disease (GERD). It may also be used for short-term treatment of ulcers of the stomach or small intestines and to help prevent them from coming back; to treat conditions that cause your body to make too much stomach acid (eg, Zollinger-Ellison syndrome).

₺ 27.59 Hap başına

Primaquine parazitlerin neden olduğu bir hastalık olan sıtmayı tedavi etmek veya önlemek için kullanılan bir ilaçtır. Primaquine vücuttaki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışır. Primaquine bu hastalığın vivax formu ile enfekte olmuş kişilerde sıtmanın geri gelmesini önlemek için kullanılır.

₺ 11.58 Hap başına

Generic Principen is an antibiotic in the penicillin group of drugs. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria, such as ear infections, bladder infections, pneumonia, gonorrhea, and E. coli or salmonella infection.

₺ 34.95 Hap başına

Generic Pristiq is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin and norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs). Generic Pristiq affects chemicals in the brain that may become unbalanced and cause depression. Generic Pristiq is used to treat major depressive disorder.

₺ 41.38 Hap başına

ProAir, solunum problemlerinden (astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı gibi) kaynaklanan hırıltı ve nefes darlığı tedavisinde kullanılır. ProAir, bronkodilatörler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. ProAir solunum yollarını açarak ve kasları gevşeterek hava yollarında çalışır.

₺ 695.23 Hap başına

Procoralan, nabzı yavaşlatmak için kalbin elektrik aktivitesine etki ederek çalışır. Ivabradin, kronik kalp yetmezliği olan bazı kişilerde semptomlar kötüleştiğinde hastaneye kaldırılacak duruma gelme riskini azaltmaya yardımcı olmak için kullanılır. Ivabradin, bu ilaca başlamadan önce kötüleşen ve önceden de var olan kalp yetmezliği semptomları için kullanılmaz. Ivabradin aynı zamanda bu ilaç rehberinde yer verilmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

₺ 56.29 Hap başına

Bunlar, dil altı tabletleri paketidir. Dil altında hızlı çözünme ve kan dolaşımına daha hızlı nüfuz eder. Bu nedenle, iki ilaçtan biri serbest bırakma şekli ve alım yöntemi ile klasik muadillerden daha iyi sonuç verir. Bu avantajlar daha kolay bir temizleme sürecine ve yan etkilerini azaltmaya yarar. Bu yüzden her iki hap da iyi tolere edilir ve daha etkili olur. Uygun fiyat - hoş bir bonus!

₺ 66.20 Hap başına

Generic Prograf is used for preventing organ rejection in patients following liver, kidney or heart transplant. It may be used along with other medicines.

₺ 165.54 Hap başına

Generic Prometrium is a female hormone important for the regulation of ovulation and menstruation. Generic Prometrium is used to cause menstrual periods in women who have not yet reached menopause but are not having periods due to a lack of Generic Prometrium in the body. Generic Prometrium is also used to prevent overgrowth in the lining of the uterus in postmenopausal women who are receiving estrogen hormone replacement therapy. Generic Prometrium should not be used to prevent heart disease or dementia, because this medication may actually increase your risk of developing these conditions.

₺ 43.04 Hap başına

Jenerik Propecia erkeklerdeki belli türlerde erkek tipi saç kaybı (androjenik alopesi) tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda, benign prostat hiperplazisi (BPH), prostat büyümesi olan erkeklerde semptomları tedavi etmek için kullanılır.

₺ 33.11 Hap başına

Jenerik Proscar (benign prostat hiperplazisi, BPH) olan büyümüş prostat bezinin neden olduğu idrar sorunları tedavisinde kullanılır. Ayrıca BPH tedavisinde ameliyat ihtiyacı riski azaltmak için kullanılır. BPH kötüleşme riskini azaltmak için başka bir ilaç (doksazosin) ile birlikte kullanılabilir.

₺ 33.11 Hap başına

Generic Protonix is used to treat erosive esophagitis (damage to the esophagus from stomach acid), and other conditions involving excess stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome.

₺ 26.67 Hap başına

Protopic bağışıklık sistemini baskılayıcı bir ilaçtır. Vücudunuzun bağışıklık sistemini azaltarak etkisini gösterir. Topik (deriye uygulanan) Protopic, ciddi atopik dermatit (egzama) durumlarının tedavisinde kullanılır.

₺ 827.43 Hap başına

Budesonide, vücuda inflamasyona neden olan maddelerin salınmasını önleyen bir kortikosteroidtir. Budesonid inhalasyonları, yetişkinlerde ve en az 6 yaşında olan çocuklarda astım ataklarını önlemek için kullanılır.

₺ 523.97 Hap başına

Generic Pyridium is used for relieving pain, burning, urgency, frequent urination, and discomfort caused by irritation of the lower urinary tract.

₺ 31.27 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.