Astım

Jenerik Ventolin(Albuterol) solunum yolundaki kaslari rahatlatan ve cigerlere hava akisini kolaylastiran bir brons açici maddedir. Albuterol solunum cihazi süregelen obstiktif solunum hastaligi olan kisilerin tedavisinde ve solunum yollari kasilmalarini önlemede kullanilir. Albuterol ayrica, egzersize bagli solunum kasilmalarini önlemede kullanilir.

₺ 695.23 Hap başına

Generic Advair Diskus is used for long-term treatment of asthma and chronic obstructive pulmonary disease (COPD) in certain patients.

₺ 5187.29 Hap başına

Clenbuterol, beta2-agonistleri adı verilen bir ilaç sınıfına ait bir bileşiktir. Bu kategorideki ilaçlar bronş kaslarının genişlemesine neden olabilir. Beta2-agonistler genellikle astımı tedavi etmek için kullanılır. Clenbuterol hem kalbi hem de merkezi sinir sistemini uyarır.

₺ 49.66 Hap başına

ProAir, solunum problemlerinden (astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı gibi) kaynaklanan hırıltı ve nefes darlığı tedavisinde kullanılır. ProAir, bronkodilatörler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. ProAir solunum yollarını açarak ve kasları gevşeterek hava yollarında çalışır.

₺ 695.23 Hap başına

Generic Singulair is used for prevention and long-term treatment of asthma. It is also used in certain patients to relieve runny nose caused by allergy and to prevent asthma attacks caused by exercise.

₺ 36.33 Hap başına

Generic Ventolin astım veya bazı diğer havayolu hastalıkları sahip olan hastalarda solunum problemleri tedavi edilmesine veya önlenmesine için kullanılan ilaçtır. Egzersiz kaynaklanan solunum problemleri önlemek için kullanılabilir.

₺ 21.15 Hap başına

Generic Advair is used for long-term treatment of asthma and chronic obstructive pulmonary disease (COPD) in certain patients. With every order of a pack of Advair rotacaps you get a rotahaler for free.

₺ 22.07 Hap başına

Budecort, vücutta iltihaplanmaya neden olan maddelerin salınmasını önleyen aktif bir bileşen olan budesonide sahip kortikosteroiddir. Budesonide inhalasyonları yetişkinlerde ve en az 6 yaşında olan çocuklarda astım krizlerini önlemek için kullanılır.

₺ 1489.79 Hap başına

Dulera (mometasone furoate 200 mcg ve formoterol fumarate dihydrate 5 mcg), astımı tedavi etmek için kullanılan uzun etkili bir beta agonisti ve inhale kortikosteroiddir.

₺ 1655.42 Hap başına

Budesonide, vücuda inflamasyona neden olan maddelerin salınmasını önleyen bir kortikosteroidtir. Budesonid inhalasyonları, yetişkinlerde ve en az 6 yaşında olan çocuklarda astım ataklarını önlemek için kullanılır.

₺ 523.97 Hap başına

Generic Symbicort vücuttaki iltihabı azaltan steroiddir. Formoterol, nefes geliştirmek için solunum yollarının kasları gevşeden bronkodilatatördür. Budesonid ve Formoterol, astım veya kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) mustarip olan insanlarda bronkospazmı önlemek için kullanılırdır.

₺ 1158.43 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.