Zihinsel Bozukluklar

Strattera jenerik ilaç, diğer adı DEHB olan hiperaktivite bozukluğu-dikkat eksikliği rahatsızlığının tedavisinde kullanılır. DEHB tedavisinde kullanılan diğer ilaçlar gibi stimülan değildir. Bu ilaç dikkat süresini, konsantrasyonu ve duyarlık kontrolünü artırabilir. Ayrıca,aşırı hareketliliği veya hiperaktif hareketleri azaltabilir.

₺ 33.11 Hap başına

Generic Anafranil is used for treating obsessive-compulsive disorder (OCD).

₺ 28.97 Hap başına

Teriflunomide yetişkinlerde tekrarlayan multipl skleroz formlarını tedavi etmek için kullanılır (klinik olarak izole sendrom, nükseden remitting hastalığı ve aktif sekonder progresif hastalık dahil).

₺ 231.78 Hap başına

Campral (acamprosate) beyindeki alkol bağımlısı bir kişide dengesiz olabilecek kimyasalları etkiler. Acamprosate, son zamanlarda içmeyi bırakan alkole bağımlı bir kişide beyindeki bu kimyasal dengeyi geri yükleyerek çalışır. Campral, artık alkol kullanmayan alkole bağımlı yetişkinlerde ayık kalmaya yardımcı olmak için kullanılır.

₺ 36.42 Hap başına

Generic Compazine is used for controlling severe nausea and vomiting and treating schizophrenia. It is also used for the short-term (4 weeks) treatment of generalized nonpsychotic anxiety.

₺ 31.27 Hap başına

Generic Effexor Extended-Release is used for treating depression, panic disorder, generalized or social anxiety disorder.

₺ 28.05 Hap başına

Haldol (haloperidol), belirli zihinsel / duygudurum bozukluklarını (örneğin şizofreni, şizoaffektif bozukluklar) tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç daha net düşünmenize, daha az gergin hissetmenize ve günlük yaşamda yer almanıza yardımcı olur. Ayrıca kendilerine zarar vermesi muhtemel kişilerde intiharı önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca saldırganlığı ve başkalarına zarar verme arzusunu azaltır. Olumsuz düşünceleri ve halüsinasyonları azaltabilir.) Haloperidol, Tourette sendromuyla ilgili kontrolsüz hareketleri ve kelime / ses patlamalarını tedavi etmek için de kullanılabilir.

₺ 11.95 Hap başına

Generic Lamictal Dispersible is used for treating certain types of seizures. It may be used alone or with other medicines. It may also be used to delay the occurrence of mood problems in certain patients with bipolar disorder.

₺ 39.55 Hap başına

Generic Lithobid is used for treating manic episodes in patients with bipolar disorder. It is also used to reduce the frequency and decrease the severity of manic episodes in patients with bipolar disorder.

₺ 29.89 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Namzaric, donepezil ve memantin kombinasyonunu içerir. Donepezil beyindeki sinir hücrelerinin işlevlerini geliştirir. Asetilkolin adlı kimyasalının parçalanıp bozulmasını engelleyerek çalışır. Genellikle demanslı hastalarda, hafıza, düşünme ve akıl yürütme süreçleri için önemli olan bu kimyasalın seviyesi daha düşüktür. Memantin, Alzheimer hastalığının belirtilerinı arttıran kimyasalların beyindeki etkilerini azaltır. Namzaric hafif ve orta şiddetli Alzheimer hastalığının tedavisinde kullanılır.

₺ 58.86 Hap başına

Paxil jenerik ilaç depresyon veya obsesif kompulsif bozukluk (OKB) tedavisinde kullanılır. Panik bozukluk, posttravmatik stress bozukluğu (PTSB), jeneralize anksiyete bozukluğu veya sosyal anksiyete bozukluğu tedavisinde de kullanılabilir.

₺ 37.71 Hap başına

Risperidone is used for treating schizophrenia or bipolar disorder. It is used to treat irritability caused by autistic disorder.

₺ 20.23 Hap başına

Generic Thorazine is used for treating certain mental or mood disorders (eg, schizophrenia), the manic phase of manic-depressive disorder, anxiety and restlessness before surgery, porphyria, severe behavioral and conduct disorders in children, nausea and vomiting and severe hiccups. It is also used with other medicines to treat symptoms associated with tetanus.

₺ 20.23 Hap başına

Zoloft (sertralin), seçici serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI'lar) adı verilen bir grup ilaçta bulunan bir antidepresandır. Sertralin'in çalışma şekli hala tam olarak anlaşılamamıştır. Santral sinir sistemindeki sinir hücreleri arasındaki iletişimi olumlu olarak etkilediği ve / veya beyindeki kimyasal dengesini sağladığı düşünülmektedir. Zoloft depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, anksiyete bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) ve adet öncesi disforik bozukluk (PMDD) tedavisinde kullanılır.

₺ 13.24 Hap başına

Generic Abilify is used for treating agitation caused by schizophrenia or bipolar disorder.

₺ 22.07 Hap başına

Generic Anafranil Sustained-Release is used for treating obsessive-compulsive disorder (OCD).

₺ 86.45 Hap başına

Generic BuSpar is used for the short-term relief of anxiety symptoms.

₺ 22.07 Hap başına

Generic Clozaril is used for managing schizophrenia in patients who do not respond to other medicines. It is also used to decrease the risk of suicidal behavior in certain patients.

₺ 136.58 Hap başına

Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Geodon is an antipsychotic medication. It works by changing the effects of chemicals in the brain. It is used to treat schizophrenia and the manic symptoms of bipolar disorder (manic depression).

₺ 29.89 Hap başına

Generic Lamictal is used for treating certain types of seizures. It may be used alone or with other medicines. It may also be used to delay the occurrence of mood problems in certain patients with bipolar disorder.

₺ 49.67 Hap başına

Lurasidone antipsikotik bir ilaçtır. Beyindeki kimyasalların etkilerini değiştirerek çalışır. Lurasidone, yetişkinlerde ve en az 13 yaşında olan gençlerde şizofreni tedavisinde kullanılır. Lurasidone ayrıca yetişkinlerde ve en az 10 yaşında olan çocuklarda bipolar bozuklukla (manik depresyon) ilgili depresyon ataklarını tedavi etmek için kullanılır.

₺ 33.10 Hap başına

Generic Loxitane is an antipsychotic medication. It is used for treating schizophrenia.

₺ 36.79 Hap başına

Generic Mellaril is used for treating mental disorder known as schizophrenia (a severe loss of contact with reality).

₺ 25.75 Hap başına

Generic Nootropil bir nootropik ajandır. Örneğin; normal ve yetersiz koşullarda psiko stimulan yatıştırıcısı olmadan beynin öğrenme, hafıza, düşünme ve bilinç ile ilişkili idrak işlemlerinde dahil edilen yüksek epensefalik işlevlerinin etkinliğini doğrudan artıran bir psikotropik ilaçtır.

₺ 19.77 Hap başına

Generic Paxil Controlled-Release is used for treating depression, panic disorder, or social anxiety disorder. It may also be used to treat premenstrual dysphoric disorder (PMDD), a severe form of premenstrual syndrome.

₺ 71.74 Hap başına

Seroquel jenerik ilaç antipsikotik bir ilaçtır. Şizofreni ve diğer adı manic depresif bozukluk olan bipolar bozukluk tedavisinde kullanılır.

₺ 25.75 Hap başına

Trintellix, Majör Depresif Bozukluğun semptomlarını tedavi etmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Trintellix tek başına veya diğer ilaçlarla birlikte kullanılabilir. Antidepresanlar adı verilen bir ilaç sınıfına aittir.

₺ 132.44 Hap başına

Generic Zyprexa is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar disorder (manic depression).

₺ 23.91 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.