Letter D

Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.

₺ 473.00 Hap başına

Roflumilast akciğerlerde KOAH'a (kronik obstrüktif akcicer hastalığı) yol açan iltihaplanmayı azaltır. Roflumilast, şiddetli KOAH'lı kişilerde semptomların kötüleşmesini önlemek için kullanılır. Roflumilast bir bronkodilatör değildir ve daha önce başlayan bronkospazm bir saldırıyı tedavi etmeyecektir.

₺ 44.14 Hap başına

Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.

₺ 50.13 Hap başına

Prezista (darunavir), yetişkinlerde HIV-1 enfeksiyonunu tedavi etmek için Norvir (ritonavir) ve diğer antiretroviral ilaçlarla birlikte kullanılan reçeteli bir HIV-1 (İnsan İmmün Yetmezlik Virüsü tip-1) ilacıdır.

₺ 397.34 Hap başına

Patent dışı DDAVP hipofiz bezinde doğal olarak oluşan bir yapay hormon türüdür. Bu hormon kan akışı, kan basıncı, böbrek fonksiyonu ve vücudun suyu nasıl kullandığı gibi çok sayıda fonksiyon için önemlidir. Patent dışı DDAVP altını ıslatma, şekersiz diyabet ve kafa ameliyatı ve kafa travmasından kaynaklanan aşırı susuzluk ve ürinasyonun tedavisinde kullanılır.

₺ 82.78 Hap başına

Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.

₺ 26.30 Hap başına

Valporic asit şurubu, nöbet bozukluklarını, zihinsel / duygudurum durumlarını (bipolar bozukluğun manik fazı gibi) tedavi etmek ve migren baş ağrılarını önlemek için kullanılır. Bölgedeki bazı doğal maddelerin (nörotransmiterler) dengesini geri yükleyerek çalışır.

₺ 1157.33 Hap başına

Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Desogen is used for preventing pregnancy.

₺ 39.41 Hap başına

Generic Desyrel is used for treating depression. Trazodone (an active ingredient) is an antidepressant that belongs to a group of drugs called serotonin receptor antagonists and reuptake inhibitors (SARIs). It may help to improve your mood, appetite, and energy level as well as decrease anxiety and insomnia related to depression.

₺ 27.59 Hap başına

Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.

₺ 47.83 Hap başına

Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.

₺ 129.68 Hap başına

Dexlansoprazole, gastroözofageal reflü hastalığının (GERD) neden olduğu mide ekşimesini tedavi etmek ve erozif özofajiti (mide asidinden yemek borusu hasarı) iyileştirmek için kullanılır.

₺ 41.38 Hap başına

Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.

₺ 22.99 Hap başına

Diacerein osteoartritte, kıkırdak ve sinoviyal membrandaki anti-enflamatuar, anti-katabolik ve pro-anabolik özelliklere sahip semptomatik, yavaş etkili bir ilaçtır. Ayrıca son zamanlarda subkondral kemiğin yeniden şekillenmesine karşı koruyucu etkileri olduğu gösterilmiştir.

₺ 33.10 Hap başına

Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.

₺ 27.59 Hap başına

Diane 35 draje, aşırı derecede androjen üretiminden kaynaklanan hirşutizm (aşırı kıllanma) ve androgenetik alopesi (saç dökülmesi) gibi rahatsızlıklara sebep olabilen androjenizasyonun şiddetli belirtileri olan kadınların tedavisinde kullanılır. Bu, birçok zaman akne, iltihap veya sebore oluşumuyla birlikte seyredilen olgulardır (fazla sebumdan dolayı cildin yağlanması). Diane 35 draje, oral antibiyotikler veya tek başına lokal tedavinin başarısız olduğu androjenlere bağlı hastalıklarının belirtilerini azaltır. Aynı zamanda Diane 35 draje, androjenlere bağlı hastalıklarının tedavisinde kullanıldığından bir oral kontraseptif olarak kullanılabilir, ancak gebelik önleyci olarak tek başına kullanılmamalıdır. Diane 35 draje, fazla androjen üretiminden kaynaklanan ve akne ve hirşutizm ile birlikte seyredilen polikistik over sendromu tedavisinde kullanılabilir.

₺ 43.75 Hap başına

Dicaris tabletleri antiparaziter bir ilaçtır. Solucan enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Solucanları öldürerek çalışır ve bu, enfeksiyonunuzu tedavi eder. Cüzzam, siğiller, liken planus ve aftöz ülserler gibi cilt enfeksiyonları için de verilebilir.

₺ 124.15 Hap başına

Dicaris® Çocuk - 50 mg Levamisole içeren anti-helmint tabletler. Bu antiparaziter ilaç solucanın kasındaki enzim aktivitesini baskılayarak felce ve ölüme neden olarak çalışır. Bu enfeksiyonu tedavi eder.

₺ 71.69 Hap başına

Diclegis, doksilamin ve piridoksin kombinasyonunu içeren geciktirilmiş salım ilacıdır. Doksilamin, vücuttaki doğal kimyasal histaminin etkisini azaltan bir antihistaminiktir. Piridoksin, B (B6) vitaminin formudur. Diclegis, bazen sabah hastalığı olarak adlandırılan hamilelikte mide bulantısı ve kusma tedavisinde kullanılır.

₺ 66.22 Hap başına

Jenerik Diflucan bir antifungal bir antibiyotiktir. Ağız, boğaz, yemek borusu, akciğer, mesane, genital bölge ve kan da dahil olmak üzere vücudun herhangi bir bölümünü işgal eden mantarların neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

₺ 84.62 Hap başına

Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.

₺ 39.72 Hap başına

Generic Diovan is used for treating high blood pressure alone or with other medicines. It is also used for treating heart failure in patients who do not tolerate angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors.

₺ 53.35 Hap başına

Generic Diovan HCT is used for treating high blood pressure.

₺ 72.84 Hap başına

Generic Diprolen steroiddir. Aktif bir bileşen olarak Betamethasone, vücut inflamasyonuna neden olan maddelerin salınmasını engeller. Betametazon topikal (cilt için) egzama, sedef hastalığı veya alerjik reaksiyonlar gibi çeşitli cilt koşullarının neden olduğu iltihap ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılır.

₺ 364.25 Hap başına

Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.

₺ 380.73 Hap başına

Dosulepin antidepresanlar denilen bir ilaç grubuna aittir. Dosulepin depresyonu tedavi etmek için kullanılır ve ayrıca endişe duygularını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu ilaç sadece diğer ilaçların uygun olmadığı tespit edildiğinde kullanılacaktır.

₺ 21.15 Hap başına

Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.

₺ 19.30 Hap başına

Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.

₺ 120.02 Hap başına

Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.

₺ 16.55 Hap başına

Dulera (mometasone furoate 200 mcg ve formoterol fumarate dihydrate 5 mcg), astımı tedavi etmek için kullanılan uzun etkili bir beta agonisti ve inhale kortikosteroiddir.

₺ 1655.42 Hap başına

Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.

₺ 22.99 Hap başına

Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.

₺ 148.98 Hap başına

Dymista nazal (burun için), mevsimsel alerjilerin neden olduğu tıkanıklık, hapşırma ve burun akıntısı gibi burun semptomlarını tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Azelastine doğal kimyasal histaminlerin vücuttaki etkilerini azaltan bir antihistamindir. Histamin hapşırma, kaşıntı, sulu gözler ve burun akıntısı semptomlarına neden olabilir. Fluticasone vücutta iltihaplanmaya neden olan maddelerin salınımını önleyen bir steroiddir.

₺ 1059.23 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.