Antienflamatuvar

Generic Acular relieves the itchy eyes brought on by seasonal allergies. It is also prescribed to reduce inflammation after cataracts have been removed from the eyes.

₺ 275.67 Hap başına

Generic Arava is used for reducing signs and symptoms of rheumatoid arthritis. It is also used to improve physical function and to prevent the development of structural damage to the joints.

₺ 61.62 Hap başına

Generic Arcoxia is used for treating acute and chronic pain, osteoarthritis and rheumatoid arthritis. It is also used for management of ankylosing spondylitis and relief of chronic musculoskeletal pain. It is also used for treating gout.

₺ 44.14 Hap başına

Generic Aristocort reduces the actions of chemicals in the body that cause inflammation, redness, and swelling. It is used to treat the inflammation caused by a number of conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

₺ 38.63 Hap başına

Generic Asacol is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).

₺ 57.02 Hap başına

Generic Azulfidine is used for treating ulcerative colitis. It is also used to increase the time between attacks of ulcerative colitis.

₺ 51.97 Hap başına

Budecort, vücutta iltihaplanmaya neden olan maddelerin salınmasını önleyen aktif bir bileşen olan budesonide sahip kortikosteroiddir. Budesonide inhalasyonları yetişkinlerde ve en az 6 yaşında olan çocuklarda astım krizlerini önlemek için kullanılır.

₺ 1489.79 Hap başına

Canasa (Mesalamane) iltihap, doku zedelenmesi, ashalin nedeni olan vücudunuzdaki maddeyi etkiliyor. Mesalamine, rektan yoldan ülserativ kolit, proktit ve proktosigmoidit tedavisi olarak kullanılır. Bunun yanı sıra Mesalamine, ülserativ kolit semptomlarının tekrarlanmasını önler.

₺ 66.21 Hap başına

Generic Celebrex romatizmal artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, jüvenil artrit ve adet ağrısını tedavi etmek için kullanılırdır. Ailesel adenomatöz polipozis (FAP) rektal bölgede poliplerin sayısını (büyümeler) azaltmak için da kullanılırdır.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Colcrys is used for treating and preventing pain associated with gouty arthritis.

₺ 29.43 Hap başına

Cortaid krem bir topikal steroiddir. Vücutta kızarıklığa neden olan kimyasalların etkisini azaltır. Cortaid krem alerjik reaksiyonlar, egzama veya sedef hastalığı gibi çeşitli nedenlerle ciltte oluşan kızarıklığın tedavisinde kullanılır. Cortaid krem, birçok farklı marka tarafından çeşitli formlarda sunulabilir ve bu markaların tamamı bu kitapçıkta bulunmaz.

₺ 330.81 Hap başına

Roflumilast akciğerlerde KOAH'a (kronik obstrüktif akcicer hastalığı) yol açan iltihaplanmayı azaltır. Roflumilast, şiddetli KOAH'lı kişilerde semptomların kötüleşmesini önlemek için kullanılır. Roflumilast bir bronkodilatör değildir ve daha önce başlayan bronkospazm bir saldırıyı tedavi etmeyecektir.

₺ 44.14 Hap başına

Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.

₺ 22.99 Hap başına

Generic Diprolen steroiddir. Aktif bir bileşen olarak Betamethasone, vücut inflamasyonuna neden olan maddelerin salınmasını engeller. Betametazon topikal (cilt için) egzama, sedef hastalığı veya alerjik reaksiyonlar gibi çeşitli cilt koşullarının neden olduğu iltihap ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılır.

₺ 364.25 Hap başına

Emflaza, 5 yaş ve üstündeki hastalarda Duchenne muscular distrofi (DMD) tedavisinde endikedir; bir kortikosteroiddir.

₺ 23.91 Hap başına

Budesonide, vücuttaki iltihaplanmayı azaltan bir steroidtir. Budesonide (oral) hafif-orta Crohn hastalığnı tedavi etmek için kullanılır.

₺ 48.37 Hap başına

Estrace jenerik ilaç, menopoz etkilerinin (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı, yanma veya kuruluk), vulvar veya vajinal atrofi tedavisinde ve osteoporoz (kemik kırılganlığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, yumurtalıkların işlevlerini yitirdikten sonra öströjen replasman tedavisinde ve meme kanserin semptomlarını azaltmak için kullanılır.

₺ 36.06 Hap başına

Fastum Gel ketoprofen adı verilen bir ilaç içerir. Fastum Gel Steroid Olmayan Antiinflamatuar İlaçlar (NSAID'ler) adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Bunlar enflamasyonu azaltır ve ağrıyı hafifletir. Fastum Gel, yumuşak doku yaralanmalarında ve akut strai ağrılarını hafifletmek için kullanılır.

₺ 496.38 Hap başına

Generic Feldene is used to treat pain or inflammation caused by arthritis or osteoarthritis.

₺ 31.27 Hap başına

Flarex, göz damlası şeklinde topikal uygulama için bir glukokortikosteroiddir.Terapötik etkinlik, vazokonstriktör etkisinden dolayı anti-inflamatuar, anti alerjik ve anti-eksudatif eylemde kendini gösterir.Gözün ön kısmının konjonktivanın inflamatuvar hastalıklarının, korneanın tedavisi için tasarlanmış bir çözümdür.

₺ 661.95 Hap başına

Florinef Acetate vücuttaki iltihabı azaltmaya yardımcı olan bir steroiddir. Florinef Acetate, Addison hastalığı ve tuz kaybeden adrenogenital sendrom gibi vücudun kendi steroidlerini yeterince üretmediği durumları tedavi etmek için kullanılır.

₺ 36.78 Hap başına

Fusiderm B cream is indicated for the treatment of eczematous dermatoses including atopic eczema, infantile eczema, stasis eczema, contact eczema and seborrhoeic eczema when secondary bacterial infection is confirmed or suspected.

₺ 661.86 Hap başına

Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.

₺ 26.21 Hap başına

Generic Indocin is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.

₺ 24.83 Hap başına

Generic Indocin Sustained-Release is used for treating moderate to severe rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, gout or certain types of bursitis and tendonitis.

₺ 43.23 Hap başına

Lodine is used to relieve the inflammation, swelling, stiffness, and joint pain of osteoarthritis (the most common form of arthritis) and rheumatoid arthritis. It is also used to relieve pain in other situations.

₺ 23.17 Hap başına

Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.

₺ 496.71 Hap başına

Generic Medrol active is a steroid that prevents the release of substances in the body that cause inflammation.

₺ 19.86 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Generic Mobic is used for treating rheumatoid arthritis, osteoarthritis, and juvenile arthritis.

₺ 25.75 Hap başına

Generic Motrin is used to reduce fever and treat pain or inflammation caused by many conditions such as headache, toothache, back pain, arthritis, menstrual cramps or minor injury.

₺ 16.54 Hap başına

Generic Naprosyn is used for treating rheumatoid arthritis, osteoarthritis, ankylosing spondylitis, and juvenile arthritis. It is used to treat tendonitis, bursitis, gout, menstrual cramps, or mild to moderate pain.

₺ 23.91 Hap başına

Orahelp® antiseptik bir oral jeldir. Çeşitli ağız ülseri tipleri için etkili bir ilaçtır.  İlacın spesifik endikasyonlar ağızdaki ülserler, diş ağrıları ve ağızdaki aşınmalardır.

₺ 397.04 Hap başına

Orapred (prednisolone) şurup bir glukokortikoid olan prednisolon içerir. Glukokortikoidler, hem doğal olarak oluşan hem de sentetik olan adrenokortikal steroidlerdir, bunlar gastrointestinal sistemden kolayca emilir. Prednisolone Şurup aşağıdaki koşullarda belirtilmiştir: endokrin, romatizmal, hematolojik bozukluklar; alerjik ve ödemli durumlar; kollajen, dermatolojik, oftalmik, solunum, gastrointestinal ve neoplastik hastalıklar; subaraknoid blok veya tüberküloz menenjit, uygun anti-tüberküloz kemoterapi ile eş zamanlı olarak kullanılır.

₺ 363.92 Hap başına

Orapred Dispersible (prednisolone) vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınımını önleyen bir kortikosteroid ilacıdır. Orapred Dispersible oral olarak parçalanan tabletler, artrit, lupus, sedef hastalığı, ülseratif kolit, alerjik bozukluklar, bez (endokrin) rahatsızlıkları ve cildi, gözleri, akciğerleri, mideyi, sinir sistemi veya kan hücreleri etkileyen rahatsızlıklar gibi birçok farklı enflamatuar durumu tedavi etmek için kullanılır.

₺ 14.89 Hap başına

Orapred oral damla, prednisolone sıvı, böbreküstü bezi tarafından yapılan insan yapımı bir doğal madde (kortikosteroid hormon) şeklindedir. Artrit, kan problemleri, bağışıklık sistemi bozuklukları, cilt ve göz koşulları, solunum problemleri, kanser ve ciddi alerji gibi durumları tedavi etmek için kullanılır. Ağrı, şişme ve alerjik reaksiyonlar gibi semptomları azaltmak için bağışıklık sisteminizin çeşitli hastalıklara verdiği yanıtı azaltır. Tıpkı doktorunuzun belirttiği gibi midenin bozulmasını önlemek için bu ilacı ağızdan, yiyecek veya süt ile alın.

₺ 377.17 Hap başına

Generic Pentasa is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).

₺ 57.02 Hap başına

Generic Ponstel is in a group of drugs called nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs). It is used to treat pain or inflammation caused by arthritis. It is also used to treat menstrual pain.

₺ 29.89 Hap başına

Pred Forte® (prednisolone asetat oftalmik süspansiyon) %1 oftalmik kullanım için steril, topikal bir anti-enflamatuar ajandır. Bu ilaç, iltihaplanma veya yaralanma nedeniyle belirli göz koşullarını tedavi etmek için kullanılır. Prednisolone şişme, kızarıklık ve kaşıntı gibi semptomları hafifleterek çalışır. Kortikosteroid olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir.

₺ 297.69 Hap başına

Generic Prelone vücudun yangılı alanlarda rahatlama sağlamak için kullanılırdır. O şişlik, kızarıklık, kaşıntı ve alerjik reaksiyonları azaltmak için kullanılır. O sık sık şiddetli alerji veya cilt problemleri, astım, artrit gibi farklı hastalıkları tedavi etmek için uygun olurdur.

₺ 20.23 Hap başına

Qvar, bir kortikosteroid olan beklometazon içerir. Vücuttaki maddelerin iltihaplanmaya neden olmasını önler. Qvar Nazal Aerosol, yetişkinlerde ve 12 yaşında ve daha büyük çocuklarda, burun tıkanıklığı, hapşırma ve burun akıntısı gibi mevsimsel burun ve yıl boyu burun alerjisi semptomlarını tedavi eden reçeteli bir ilaçtır. Qvar Nazal Aerosol (40 mcg), 4-11 yaş arası çocuklarda nazal alerji semptomlarının tedavisinde kullanılır.

₺ 496.38 Hap başına

Generic Rhinocort is a nasal spray containing budesonide, a corticosteroid. It prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Budesonide is used to treat nasal symptoms such as congestion, sneezing, and runny nose caused by seasonal or year-round allergies.

₺ 993.14 Hap başına

Generic Symbicort vücuttaki iltihabı azaltan steroiddir. Formoterol, nefes geliştirmek için solunum yollarının kasları gevşeden bronkodilatatördür. Budesonid ve Formoterol, astım veya kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) mustarip olan insanlarda bronkospazmı önlemek için kullanılırdır.

₺ 1158.43 Hap başına

Synalar krem bir topikal kortikosteroiddir. Deride kaşıntıyı ve yanmayı azaltır. Doktorunuzun belirlediği diğer cilt sorunlarında da kullaSynalar krem bir topikal kortikosteroiddir. Ciltteki kaşıntı ve kızarıklığı giderir. Cilt kızarıklığı reaksiyonunun belirtilerini azaltır veya ortadan kaldırır. Cilt tarafından emildikten sonra plazma proteinlerine bağlanır ve genellikle karaciğerde metabolize edilir. Böbrekler yoluyla vücuttan atılır. Şu cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır: sedef, liken planus, seboreik dermatit, egzama, doğuştan gelen veya lokal hastalıklar (çocuklarda egzama dahil), atopik dermatit, çeşitli nedenlerden kaynaklanan kaşıntı, alerjik cilt hastalığı, diskoid lupus eritematozusu, birinci derece yanıklar, güneş yanığı, böcek sokmaları. nılabilir

₺ 496.38 Hap başına

Generic Temovate bazı cilt hastalıkları nedeniyle iltihap ve kafa derisi kaşıntı tedavi etmek için kullanılırdır. Orta ve şiddetli psöriazis tedavisi için da kullanabilir.

₺ 413.65 Hap başına

Toradol (ketorolac), steroid olmayan bir antienflamatuar ilaçtır. Ketorolac, vücutta iltihaplanma ve ağrıya neden olan hormonları azaltarak çalışır. Toradol, orta ile şiddetli ağrıyı tedavi etmek için kısa süreli (5 gün veya daha az) kullanılır. Herhangi bir aktif veya yakın zamanda kanama, kafa travması, mide ülseri, şiddetli böbrek hastalığı, kanama veya kan pıhtılaşması bozukluğu varsa, ameliyat olması planlanıyorsa, eğer hamileliğin sonundaysanız veya bir bebeği emziriyorsanız Toradol kullanmamalısınız.

₺ 23.17 Hap başına

Ultravate - süper yüksek etkili bir kortikosteroiddir (topikal anti-enflamatuar ilaç). Bu farmasötik çeşitli cilt hastalıklarını (egzama, dermatit, sedef hastalığı, döküntü gibi) tedavi etmek için krem ​​olarak kullanılır. Halobetasol (bu aktif bileşen) bu tür durumlarda oluşabilecek şişliği, kaşıntıyı ve kızarıklığı azaltır.

₺ 661.86 Hap başına

Generic Voltaren is a NSAID used to relieve the inflammation, swelling, stiffness and joint pain.

₺ 23.91 Hap başına

Voltaren Jel, nonsteroid antiinflamatuvar ilaç olan diklofenak içerir. Diklofenak, iltihap ve ağrının nedeni olan maddelerin salınımı kısaltır. Voltaren Jel el, kol bileği, dirsek, ayak ve ayak bileğindeki osteoartritten kaynaklayan eklem ağrısı tedavisi olarak kullanılır.

₺ 496.38 Hap başına

Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.

₺ 275.67 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.