Antidepresanlar

Jenerik Priligy erken boşalmanın tedavisinde kullanılmaktadır.

₺ 97.04 Hap başına

Generic Aventyl is prescribed for the relief of symptoms of depression. It is one of the drugs known as tricyclic antidepressants. Doctors may suggest nortriptyline to treat insomnia.

₺ 37.74 Hap başına

Generic Celexa is used for treating depression.

₺ 38.63 Hap başına

Generic Desyrel is used for treating depression. Trazodone (an active ingredient) is an antidepressant that belongs to a group of drugs called serotonin receptor antagonists and reuptake inhibitors (SARIs). It may help to improve your mood, appetite, and energy level as well as decrease anxiety and insomnia related to depression.

₺ 26.95 Hap başına

Generic Effexor Extended-Release is used for treating depression, panic disorder, generalized or social anxiety disorder.

₺ 27.40 Hap başına

Fluoxetine, santral nöronlarda serotonin geri alımını inhibe eden (SSRI) bir antidepresandır. Bu ilacın çalışma mekanizması hala tamamen anlaşılmış değildir. Merkezi sinir sistemindeki sinir hücrelerinin arasındaki iletişimi olumlu bir şekilde etkilediği ve/veya beyindeki kimyasal dengeyi tamir ettiği düşünülür. Fluoxetine, majör depresif bozukluk, bulimia nervoza (yeme bozukluğu), obsesif-kompülsif bozukluk, panik bozukluk ve premenstrüel disforik bozukluk (PMS) tedavilerinde kullanılır. Fluoxetine bazen olanzapin (Zyprexa ) adlı ilaçla birlikte bipolar bozukluktan (manik depresif hastalık) kaynaklanan depresyon tedavisinde kullanılır. Bu kombinasyon, en az 2 ilacın semptomların tedavisinde başarısız olduğu bir depresyon tedavisinde de kullanılır.

₺ 16.17 Hap başına

Generic Luvox is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs). It is used for treating social anxiety disorder or obsessive-compulsive disorder (OCD).

₺ 50.32 Hap başına

Generic Pamelor is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression.

₺ 34.14 Hap başına

Generic Paxil Controlled-Release is used for treating depression, panic disorder, or social anxiety disorder. It may also be used to treat premenstrual dysphoric disorder (PMDD), a severe form of premenstrual syndrome.

₺ 70.08 Hap başına

Generic Remeron (Mirtazapine) bir antidepresandır. Santral sinir sistemindeki sinir hücreleri arasındaki iletişimi olumlu olarak etkilediği ve / veya beyindeki kimyasal dengesini sağladığı düşünülmektedir. Mirtazapine majör depresif bozukluğun tedavisinde kullanılır.

₺ 23.35 Hap başına

Generic Tofranil is used for treating depression. It is also used in some children to help reduce bedwetting. It works by increasing the activity of certain chemicals in the brain that help elevate mood.

₺ 23.36 Hap başına

Vilazodone, seçici serotonin geri alım inhibitörleri (SSGAI) adı verilen bir grup ilaçta bulunan bir antidepresandır. Vilazodone, majör depresif bozukluğu (MDB) tedavi etmek için kullanılır. Son 14 gün içinde izokarboksazid, linezolid, fenelzin, rasagilin, selegilin veya tranilsipromin gibi bir MAO inhibitörü kullandıysanız veya metilen mavisi enjeksiyonunuz varsa Vilazodone kullanmayın.

₺ 32.34 Hap başına

Zoloft (sertralin), seçici serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI'lar) adı verilen bir grup ilaçta bulunan bir antidepresandır. Sertralin'in çalışma şekli hala tam olarak anlaşılamamıştır. Santral sinir sistemindeki sinir hücreleri arasındaki iletişimi olumlu olarak etkilediği ve / veya beyindeki kimyasal dengesini sağladığı düşünülmektedir. Zoloft depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, anksiyete bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) ve adet öncesi disforik bozukluk (PMDD) tedavisinde kullanılır.

₺ 12.93 Hap başına

Generic Anafranil is used for treating obsessive-compulsive disorder (OCD).

₺ 28.30 Hap başına

Generic Aygestin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometriosis).

₺ 32.34 Hap başına

Generic Cymbalta is used for treating depression and generalized anxiety disorder. It is also used for managing pain caused by fibromyalgia and diabetic peripheral neuropathy (DPNP).

₺ 37.29 Hap başına

Dosulepin antidepresanlar denilen bir ilaç grubuna aittir. Dosulepin depresyonu tedavi etmek için kullanılır ve ayrıca endişe duygularını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu ilaç sadece diğer ilaçların uygun olmadığı tespit edildiğinde kullanılacaktır.

₺ 20.66 Hap başına

Generic Elavil is prescribed for the relief of symptoms of mental depression. It is a member of the group of drugs called tricyclic antidepressants. Doctors may suggest Elavil to treat insomnia.

₺ 33.24 Hap başına

Generic Lexapro is used for treating depression and generalized anxiety disorder.

₺ 35.04 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 26.95 Hap başına

Paxil jenerik ilaç depresyon veya obsesif kompulsif bozukluk (OKB) tedavisinde kullanılır. Panik bozukluk, posttravmatik stress bozukluğu (PTSB), jeneralize anksiyete bozukluğu veya sosyal anksiyete bozukluğu tedavisinde de kullanılabilir.

₺ 36.84 Hap başına

Generic Pristiq is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin and norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs). Generic Pristiq affects chemicals in the brain that may become unbalanced and cause depression. Generic Pristiq is used to treat major depressive disorder.

₺ 40.43 Hap başına

Generic Sinequan is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression and anxiety. It's aslo a sleep drug, approved for use in people who have trouble staying asleep. Doxepin (main component) may help with sleep maintenance by blocking histamine receptors. Do not take this drug unless you are able to get a full 7 or 8 hours of sleep.

₺ 29.64 Hap başına

Trintellix, Majör Depresif Bozukluğun semptomlarını tedavi etmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Trintellix tek başına veya diğer ilaçlarla birlikte kullanılabilir. Antidepresanlar adı verilen bir ilaç sınıfına aittir.

₺ 129.38 Hap başına

Generic Wellbutrin Sustained-Release antidepresan bir türüdür. Sigara bırakma yardımı olarak da çok etkili ilaçtır.

₺ 39.53 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.