Letter U

Uloric (febuxostat) vücudunuzdaki ürik asit üretimini azaltır. Ürik asit birikmesi gut semptomlarına neden olabilir. Uloric, gut hastalarında ürik asit seviyelerinin çok yükselmesini önlemek için kullanılır.

₺ 34.76 Hap başına

Ultravate - süper yüksek etkili bir kortikosteroiddir (topikal anti-enflamatuar ilaç). Bu farmasötik çeşitli cilt hastalıklarını (egzama, dermatit, sedef hastalığı, döküntü gibi) tedavi etmek için krem ​​olarak kullanılır. Halobetasol (bu aktif bileşen) bu tür durumlarda oluşabilecek şişliği, kaşıntıyı ve kızarıklığı azaltır.

₺ 661.86 Hap başına

Generic Urecholine, mesanenizi boşalması için harekete geçirir. Betanekol, ameliyat sonrası, doğum sonrası veya diğer durumlarda oluşabilecek idrar retansiyonunu (idrar yapmada zorlanma) tedavi etmek için kullanılır.

₺ 41.38 Hap başına

Generic Urispas (Flavoxate) is an anticholinergic agent used to treat bladder or bowel spasms and in combination with other medicines to treat ulcers.

₺ 53.34 Hap başına

Generic UroXatral is an α1 receptor antagonist used to treat benign prostatic hyperplasia (BPH). It works by relaxing the muscles in the prostate and bladder neck, making it easier to urinate.

₺ 71.74 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.