Letter J

Jalyn, dutasterid ve tamsulozinin bir kombinasyonu içerir. Dutasterid, testosteronun vücuttaki dihidrotestosterona (DHT) dönüştürülmesini önler. DHT, benign prostat hiperplazisinin (BPH) gelişiminde yer alır. Tamsulosin, alfa-adrenerjik blokerler adı verilen bir grup ağrı kesicidir. Tamsulosin prostat ve mesane boynundaki kasları rahatlatarak idrar yapmayı kolaylaştırır. Jalyn, prostatı büyümüş erkeklerde benign prostat hiperplazisini (BPH) tedavi etmek için kullanılır.

₺ 73.58 Hap başına

Generic Janumet and sitagliptin are oral diabetes medicines that help control blood sugar levels. Generic Janumet works by decreasing glucose (sugar) production in the liver and decreasing absorption of glucose by the intestines. Sitagliptin works by regulating the levels of insulin your body produces after eating

₺ 46.39 Hap başına

Sitagliptin is an oral diabetes medicine that helps control blood sugar levels. It works by regulating the levels of insulin your body produces after eating. Sitagliptin is for people with type 2 diabetes. It is sometimes used in combination with other diabetes medications, but is not for treating type 1 diabetes.

₺ 57.94 Hap başına

Jardiance (empagliflozin), kan şekerinin seviyesini kontrol etme yardımında kullanılan bir ilaçtır. Empagliflozin, böbreklere kan akışının glukozunu atmaya yardım ederek çalışır. Jardiance, yetişkin tip-2 diyabet hastalarında rejim ve egzersiz ile birlikte kandaki şeker kontrolü için kullanılır. Ayrıca, Jardiance, kalp hastalıkları olan tip-2 diyabet hastalarında kalp krizi, felç veya kalp yetmezliğinden ölüm riskini azaltmak için kullanılır. Jardiance, tip-1 diyabet tedavisinde kullanılamaz.

₺ 182.11 Hap başına

Jentadueto, linagliptin ve metformin hidroklorür etkin maddelerini içeren bir ilaçtır. Tablet olarak mevcuttur. Jentadueto, kan şekeri düzeylerinin kontrolünü iyileştirmek için tip 2 diyabetli yetişkinlerde kullanılır. Tek başına kullanılan metformin ile tatmin edici bir şekilde kontrol altına alınamayan hastalarda, halihazırda ayrı tabletler halinde linagliptin ve metformin kombinasyonunu alan hastalarda, bir sülfonilüre veya insülin ile kombinasyon halinde olan hastalarda diyet ve egzersize ek olarak kullanılır. Bu ilaç ve metformin üzerinde tatmin edici bir şekilde kontrol edilmemiştir.

₺ 99.33 Hap başına

Jentadueto XR, kan şekeri düzeylerini kontrol etmeye yardımcı olan oral diyabet ilaçlarıdır. Metformin, karaciğerde glikoz (şeker) üretimini azaltarak ve bağırsaklar tarafından glikoz emilimini azaltarak çalışır. Linagliptin, vücudunuzun yemekten sonra ürettiği insülin seviyelerini düzenleyerek çalışır. Jentadueto XR, tip 2 diyabetli erişkinlerde kan şekeri kontrolünü iyileştirmek için diyet ve egzersizle birlikte kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Jentadueto XR, tip 1 diyabet tedavisi için değildir.

₺ 115.88 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.