Letter H

Haldol (haloperidol), belirli zihinsel / duygudurum bozukluklarını (örneğin şizofreni, şizoaffektif bozukluklar) tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç daha net düşünmenize, daha az gergin hissetmenize ve günlük yaşamda yer almanıza yardımcı olur. Ayrıca kendilerine zarar vermesi muhtemel kişilerde intiharı önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca saldırganlığı ve başkalarına zarar verme arzusunu azaltır. Olumsuz düşünceleri ve halüsinasyonları azaltabilir.) Haloperidol, Tourette sendromuyla ilgili kontrolsüz hareketleri ve kelime / ses patlamalarını tedavi etmek için de kullanılabilir.

₺ 11.95 Hap başına

Ledipasvir ve sofosbuvir, yetişkinlerde ve en az 3 yaşında olan çocuklarda kronik hepatit C'yi tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Ledipasvir ve sofosbuvir bazen ribavirin adı verilen başka bir ilaçla birlikte verilir. Ledipasvir ve sofosbuvir, hepatit C'nin spesifik genotiplerini ve sadece bazı insanlarda tedavi eder.

₺ 364.22 Hap başına

Hepcinat LP® hepatit"C"için müthiş bir çözümdür. Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde hepatit C'nin tedavisi için gerekli kompleksi oluşturmaktadır. Şimdi virüsü durdurmak ve virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için sadece bir ilaç gerekiyor. Vücutta hepatit C virüsünün yayılımına karışan Hepcinat lp®, lepidavir ve sofosbuvir'in özelliklerini birleştiren, NS5A ve NS5B iki tip proteini aynı anda bastırabilen eşsiz bir ilaçtır,

₺ 827.82 Hap başına

Hydroxychloroquine ayrıca romatoid artrid ve discoid ya da sistemik lupus semptomlarını tedavi etmede kullanılır.

₺ 24.83 Hap başına

Hygroton (сhlortalidone) yüksek tansiyon, kalp yetmezliği, karaciğer yetmezliği ve nefrotik sendrom, insipid diyabet ve renal tübüler asidoz nedeniyle oluşan şişlikleri tedavi etmek için kullanılan diüretik bir ilaçtır.

₺ 16.55 Hap başına

Generic Hytrin is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).

₺ 51.51 Hap başına

Generic Hyzaar is used for treating high blood pressure. It may be used to decrease the risk of stroke in certain patients with high blood pressure.

₺ 38.17 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.