HIV

Generic Combivir is in a group of medicines called reverse transcriptase inhibitors. It is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

₺ 57.94 Hap başına

Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.

₺ 473.00 Hap başına

Prezista (darunavir), yetişkinlerde HIV-1 enfeksiyonunu tedavi etmek için Norvir (ritonavir) ve diğer antiretroviral ilaçlarla birlikte kullanılan reçeteli bir HIV-1 (İnsan İmmün Yetmezlik Virüsü tip-1) ilacıdır.

₺ 397.34 Hap başına

Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.

₺ 110.38 Hap başına

Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.

₺ 165.54 Hap başına

Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

₺ 68.98 Hap başına

Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.

₺ 124.16 Hap başına

Ledipasvir ve sofosbuvir, yetişkinlerde ve en az 3 yaşında olan çocuklarda kronik hepatit C'yi tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Ledipasvir ve sofosbuvir bazen ribavirin adı verilen başka bir ilaçla birlikte verilir. Ledipasvir ve sofosbuvir, hepatit C'nin spesifik genotiplerini ve sadece bazı insanlarda tedavi eder.

₺ 364.22 Hap başına

Hepcinat LP® hepatit"C"için müthiş bir çözümdür. Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde hepatit C'nin tedavisi için gerekli kompleksi oluşturmaktadır. Şimdi virüsü durdurmak ve virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için sadece bir ilaç gerekiyor. Vücutta hepatit C virüsünün yayılımına karışan Hepcinat lp®, lepidavir ve sofosbuvir'in özelliklerini birleştiren, NS5A ve NS5B iki tip proteini aynı anda bastırabilen eşsiz bir ilaçtır,

₺ 827.82 Hap başına

Isentress (raltegravir), insan immün yetmezlik virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen bir grup antiretroviral ilaca aittir. Isentress, edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Raltegravir, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir.

₺ 275.92 Hap başına

Kaletra, lopinavir ve ritonavirin bileşimini içerir. Lopinavir ve ritonavir, insan immün yetmezlik virüsü (HIV) hücrelerinin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Lopinavir ve ritonavir (Kaletra), edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) yol açan HIV'nin tedavisinde kullanılan bileşim bir ilaçtır. Bu ilaç, HIV ya da AIDS'e çare değildir. 

₺ 91.06 Hap başına

İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.

₺ 27.59 Hap başına

Natdac®, karaciğer hücreleri (hepatositler) içindeki hepatit C virüsünün replikasyonunda kullanılan ve dolayısıyla virüsün enfekte hepatositlere kanın girmesini önleyen viral (hepatit C virüsü) protein NS5A'nın bir inhibitörüdür. Bu etki sayesinde virüsün vücutta yayılmasını önlemek mümkündür. Natdac® (daсlatasvir), hepatit C virüsüne (HCV) karşı oldukça spesifik bir doğrudan etki maddesidir ve insan immün yetmezlik virüsü (HIV) dahil olmak üzere diğer RNA ve DNA içeren virüslere karşı belirgin bir aktivitesi yoktur. HCV replikasyonu için gerekli olan çok işlevli bir protein olan yapısal olmayan protein 5A'nın (NS5A) bir inhibitörü olarak Natdac®, virüs-viral RNA replikasyonu ve virion asamblajının yaşam döngüsünün iki aşamasını bastırır.

₺ 266.06 Hap başına

Generic Retrovir is used for treating HIV infection when used along with other medicines. It is also used with other medicines to help prevent women from passing the HIV virus to the fetus during pregnancy.

₺ 231.77 Hap başına

Tenofovir-Disoproxil Fumarate is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. It is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.

₺ 82.77 Hap başına

Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Tenofovir-Emtricitabine ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.

₺ 91.04 Hap başına

Dolutegravir, edinilmiş immün yetmezlik sendromu Aıds'e neden olabilen virüs olan hıv'i tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılan antiviral bir ilaçtır. Dolutegravir HIV veya AIDS için bir tedavi değildir. Dolutegravir, yetişkinlerde ve 4 haftalıkken ve ağırlığı en az 6 kilo (3 kilogram) olan çocuklarda kullanım içindir.

₺ 110.37 Hap başına

Abacavir, dolutegravir, ve lamivudine, edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) neden olabilen insan immün yetmezlik virüsünü (HIV) tedavi etmek için kullanılan ilaçların bir kombinasyonudur. Abacavir, dolutegravir, ve lamivudine HIV veya AIDS için bir tedavi değildir. Abacavir, dolutegravir, ve lamivudine yetişkinlerde ve en az 22 kilo (10 kilogram) ağırlığındaki çocuklarda kullanılır.

₺ 231.78 Hap başına

Generic Videx Delayed-Release is used for treating HIV infection in adults when used in combination with other medicines.

₺ 77.25 Hap başına

Viramune İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Viramune Edinilmiş Bağışıklık Eksikliği Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir ve HIV'i önlemek için kullanılmamalıdır.

₺ 38.62 Hap başına

Viropil® - üç ana bileşene sahip tabletler: Dolutegravir (50mg) + Lamivudine (300mg) + Tenofovir disoproxil fumarate (300mg), HIV karşıtı bir ilaç olarak atanmıştır. Bu farmasötik, ters transkriptaz enziminin etkisini önleyerek çalışır. Bu enzim HIV üretiminden sorumludur.

₺ 264.89 Hap başına

Ziagen is used, in combination with other medicines, in the treatment of the infection caused by the human immunodeficiency virus (HIV). HIV is the virus that causes acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). Abacavir will not cure or prevent HIV infection or AIDS; however, it helps keep HIV from reproducing and appears to slow down the destruction of the immune system.

₺ 298.00 Hap başına
Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.