Hakkımızda

16 yıldır faal!

16 yıldır faaliyette olan bu websitesi, internet üzerindeki önde gelen eczanelerden biridir. Hedefimiz, güvenli, jenerik ilaçları iyi bir fiyatta teslim etmektir! Websitemiz doğrudan Hindistan’dan gönderilen kaliteli jenerik ilaçlar sağlamaktadır. Websitemiz üzerinden sağlanan ürünlerin her biri, Hindistan’daki birinci sınıf ecza üretici fabrikalarında en iyi ham maddelerle ve en büyük özenle üretilmektedir. Bu fabrikaların her biri Hint Gıda ve İlaç Yönetmeliği onaylıdır ve uluslararası tastiğe sahiptir, bu yüzden ürünlerimizin güvenli olduğunu bilirsiniz.

Güvenlik

Güvenliğinizi ciddiye alıyoruz! Dağıtımını yaptığımız tüm ürünler 1940 Hindistan İlaç ve Kozmetik Hareketi’ne ve bunun yanı sıra ilgili kurallar ve düzeltmelere uygundur. Bu ürünlerin her birinin şimdi ve gelecekte, yüksek standartlarınıza uygun düşeceğinden eminiz. Bunu %100 garantiliyoruz! Burada jenerik ilaçlarla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Sağladığımız ilaçlar hakkında diğer ilgili ve önemli genel bilgilerle birlikte dozaj bilgileri, bu websitesinde bulunabilir. Siparişinizi vermeden önce bu bilgiyi okuduğunuzdan emin olun. Belirli bir ilacı almanız gerektiğinden %100 emin değilseniz, bir doktora danışınız. Eğer başka düşünceleriniz, aklınıza takılan sorular varsa ya da sadece bizim hakkımızda ya da sağladığımız servisler hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, lütfen müşteri destek ekibimizle iletişim kurunuz. Gün boyu 24 saat, haftada 7 gün, e-posta, online sohbet ya da telefon yoluyla müsaittirler.

Gizlilik

Gizlilik bizim için çok önemlidir. Eposta adresiniz ve telefonunuz suistimal edilmeyecektir. Spam yasadışıdır ve biz bu tür ativitelerde yer almamaktayız. Eğer bizim ürünlerimiz ya da servislerimiz ile ilgili herhangi bir spam alırsanız, lütfen müşteri destek bölümümüz ile iletişime geçiniz, durum ilgili doğrultuda ele alınacaktır.

Sorumluluk

Bu sitede yaptığımız her şey %100 doğrudur. Biz sorumluluk sahibi tüzel kişileriz ve tüm ilgili kanunlara bağlı olarak işlem yürütmekteyiz. Güvenli faturalandırma sistemimiz tüm bilgilerinizin gizli ve güvenli tutulduğunu güvence altına aldığı için bizden sipariş vermek kesinlikle güvenlidir. Bizden sipariş verdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Eğer siparişinizle ilgili gümrükte durdurulma ya da gönderi şirketinin kaybetmesi gibi (nadiren gerçekleşen) bir sorun olursa bizimle derhal iletişim kurunuz. Ya yeniden göndermek ya da paranızı iade etmek gibi bir plan bulacağız. Bizim temel kaygımız sizin tatmin olmanızdır!

İletişim
iletişim formunu doldurunuz.

Sitemizde kalarak, kişisel verilerinizin Gizlilik Politikamıza uygun şekilde saklanmasını ve işlenmesini otomatik olarak kabul ediyorsunuz.