Zdrowie Mężczyzn

 • Priligy

  Ogólny Priligy

  Dapoxetine 30/60/90mg

  Generyczny lek Priligy stosuje się w terapii przeciw przedwczesnemu wytryskowi.
  Więcej info »;

  zl 11.55
 • Cardura

  Ogólny Cardura

  Doxazosin 1/2/4mg

  Generic Cardura is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Więcej info »;

  zl 3.21
 • Emla

  Ogólny Emla

  Lidocaine + Prilocaine 5g

  Maść Emla zapewnia znieczulenie miejscowe (jest lekiem paraliżującym) zawierającym lidokainę i prylokainę. Działa poprzez blokowanie sygnałów nerwowych w ciele. Maść Emla jest stosowana do znieczulenia nieuszkodzonej skóry normalnej lub powierzchni penisa lub błon pochwy. Maść Emla służy jako przygotowanie do drobnych zabiegów chirurgicznych lub medycznych w tych miejscach. Locoid jest sterydem do stosowania miejscowego. Zmniejsza on działanie substancji chemicznych w organizmie, które wywołują stan zapalny.
  Więcej info »;

  zl 76.95
 • Flomax

  Ogólny Flomax

  Tamsulosin 0.2/0.4mg

  Generic Flomax skutecznie zmniejsza napięcie mięśnia zwieracza cewki moczowej. Stosowany jest w leczeniu objawów rozrostu prostaty. To nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet. Działa poprzez rozluźnienie mięśni szyi pęcherza moczowego i prostaty. To poprawia przepływ moczu i zmniejsza objawy BPH.
  Więcej info »;

  zl 3.90
 • Minipress

  Ogólny Minipress

  Prazosin 1/2/5mg

  Generic Minipress is used for treating high blood pressure and benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Więcej info »;

  zl 2.99
 • Propecia

  Ogólny Propecia

  Finasteride 1mg

  Generyczny lek Propecia jest stosowany w przypadku łysienia typu męskiego (androgenowego) u mężczyzn. Stosuje się go również w leczeniu symptomów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH) u mężczyzn z powiększoną prostatą.
  Więcej info »;

  zl 3.85
 • Rogaine

  Ogólny Rogaine

  Minoxidil 2% 60/5% 60/10% 60ml

  Generic Rogaine dilates blood vessels in the scalp, which may improve hair follicle function and stimulate hair growth.
  Więcej info »;

  zl 166.78
 • Uroxatral

  Ogólny Uroxatral

  Alfuzosin 10mg

  Generic UroXatral is an α1 receptor antagonist used to treat benign prostatic hyperplasia (BPH). It works by relaxing the muscles in the prostate and bladder neck, making it easier to urinate.
  Więcej info »;

  zl 8.34
 • Avodart

  Ogólny Avodart

  Dutasteride 0.5mg

  Generic Avodart używa się w leczeniu objaw łagodnego rozrostu gruczołu krokowego lub powiększenia gruczołu krokowego. Również pomaga zmniejszyć ryzyko zatkania dróg i potrzebę operacji prostaty.
  Więcej info »;

  zl 3.85
 • Casodex

  Ogólny Casodex

  Bicalutamide 50mg

  Generic Casodex is used for treating prostate cancer.This medicine is intended for use with other medicines.
  Więcej info »;

  zl 21.60
 • Eulexin

  Ogólny Eulexin

  Flutamide 250mg

  Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.
  Więcej info »;

  zl 7.48
 • Hytrin

  Ogólny Hytrin

  Terazosin 1/2/5mg

  Generic Hytrin is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Więcej info »;

  zl 5.99
 • Premarin

  Ogólny Premarin

  Conjugated Estrogens 0.625mg

  Generic Premarin jest stosowany w leczeniu objawów menopauzy (uderzenia gorąca, bóle głowy, poty nocne, suchość pochwy). Również stosowany w celu zapobiegania osteoporozie (słabe kości) po menopauzie, do leczenia niedoboru estrogenu, raka prostaty lub raka sutka.
  Więcej info »;

  zl 8.02
 • Proscar

  Ogólny Proscar

  Finasteride 5mg

  Generyczny Proskar stosowany jest w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego(BPH) i wynikającym z tego problemom z oddawaniem moczu. Obniża ryzyko operacji w leczeniu powiększonej prostaty (BHP). Można go stosować wraz z innym lekiem (doksazosyną) co dodatkowo redukuje ryzyko operacji w przypadku pogarszającego się BPH.
  Więcej info »;

  zl 3.85
 • Suhagra Duralong

  Suhagra® Duralong

  Lidocaine 20g

  Suhagra Duralong® (spray z Lidokainą) działa na zasadzie blokowania impulsów nerwowych w Twoim ciele pozwalając pozbyć się wstydu z powodu przedwczesnej erekcji lub obniżając ból lub dyskomfort spowodowany podrażnieniami skóry, np. wskutek oparzeń słonecznych, ugryzień owadów, podrażnień bluszczem, sumakiem, pokrzywą, czy też drobnymi ranami, podrapaniami lub oparzeniami.
  Więcej info »;

  zl 53.85
 • Vpxl

  Vpxl

  Vpxl 60 pills

  VPXL jest jednym z światowych `s najbardziej popularnych rozwiązań powiększających penisa fizycznych. VPXL jest całkowicie bezpieczny mieszanka ziół, które zwiększa penisa od 1 do 4 cm w 4-6 miesięcy. To dobrze działa na obu obrzezany i nie obrzezany penis.
  Więcej info »;

  zl 436.21

Kraj, język i waluta

Zakładki społecznościowe:

Nasze płatności są poświadczane przez:

Secure shopping certificates

Świadectwa

 • Cześć.
  po prostu chcę podziękować za szybki i sprawny serwis.. Tabletki także przybyły w określonych ramach czasowych.. Przekazuję na podany adres, nie wiem, czy jest używany, czy nie..
  Serdeczne pozdrowienia.. i wesołego święta Św. Patryka od Irlandczyka z Francji.. - Krystian