Zdraví Mužů

 • Priligy

  Genericky Priligy

  Dapoxetine 30/60/90mg

  Generický Priligy se používá k léčbě předčasné ejakulace.
  Více info »

  Kč 69.72
 • Cardura

  Genericky Cardura

  Doxazosin 1/2/4mg

  Generic Cardura is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Více info »

  Kč 19.36
 • Emla

  Genericky Emla

  Lidocaine + Prilocaine 5g

  Emla krém je lokální anestetikum (místně znecitlivující přípravek) s obsahem lidokainu a prilokainu. Ú inek je založen na blokování nervových signálů v těle. Emla krém se používá ke znecitlivění nepoškozené kůže nebo sliznice pohlavních orgánů. Emla se používá k přípravě na menší chirurgické výkony nebo povrchové výkony.
  Více info »

  Kč 464.60
 • Flomax

  Genericky Flomax

  Tamsulosin 0.2/0.4mg

  Obecný Flomax se používá k léčbě zvětšení prostaty u mužů, stav nazývaný benigní hyperplazie prostaty nebo BPH. Není k použití u žen. Funguje uvolněním svalů v prostatě a krčku močového měchýře. To zlepšuje průtok moči a snižuje příznaky BPH.
  Více info »

  Kč 23.56
 • Minipress

  Genericky Minipress

  Prazosin 1/2/5mg

  Generic Minipress is used for treating high blood pressure and benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Více info »

  Kč 18.07
 • Propecia

  Genericky Propecia

  Finasteride 1mg

  Generická Propecia se používá k léčbě určitých typů onemocnění vypadávání vlasů u mužů (androgennní alopecie). Používá se také k léčbě symptomů benigní prostatické hyperplazie (BPH) u mužů se zvětšenou prostatou.
  Více info »

  Kč 23.24
 • Rogaine

  Genericky Rogaine

  Minoxidil 2% 60/5% 60/10% 60ml

  Generic Rogaine dilates blood vessels in the scalp, which may improve hair follicle function and stimulate hair growth.
  Více info »

  Kč 1006.94
 • Uroxatral

  Genericky Uroxatral

  Alfuzosin 10mg

  Generic UroXatral is an α1 receptor antagonist used to treat benign prostatic hyperplasia (BPH). It works by relaxing the muscles in the prostate and bladder neck, making it easier to urinate.
  Více info »

  Kč 50.35
 • Avodart

  Genericky Avodart

  Dutasteride 0.5mg

  Generic Avodart se užívá k léčbě přiznaků nezhoubného zbytnění prostaty (BHP) neboli zvětšení předstojné žlázy (prostaty) a snižuje riziko akutní retence moči a nutnosti chirurgické léčby prostaty.
  Více info »

  Kč 23.24
 • Casodex

  Genericky Casodex

  Bicalutamide 50mg

  Generic Casodex is used for treating prostate cancer.This medicine is intended for use with other medicines.
  Více info »

  Kč 130.40
 • Eulexin

  Genericky Eulexin

  Flutamide 250mg

  Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.
  Více info »

  Kč 45.19
 • Hytrin

  Genericky Hytrin

  Terazosin 1/2/5mg

  Generic Hytrin is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).
  Více info »

  Kč 36.15
 • Premarin

  Genericky Premarin

  Conjugated Estrogens 0.625mg

  Obecný Premarin je používán k léčbě určitých syptomů menopauzy (horečky, vaginální suchosti, svědění). U některých pacientů se používá k prevenci osteoporózy (slábnutí kosti) po menopauze. Také se u některých pacientů používáje k léčbě nízké hladiny estrogenu, rakoviny prostaty nebo prsu.
  Více info »

  Kč 48.42
 • Proscar

  Genericky Proscar

  Finasteride 5mg

  Generický Proscar se používá k léčbě urinálních problémů způsobených zvětšenou žlázou prostaty (benigní prostatické hyperplazie, BPH). Používá se také ke snížení rizika potřeby chirurgického zákroku k léčbě BPH. Lze jej užívat společně s dalším lékem (doxazosin) ke snížení rizika zhoršování stavu BPH.
  Více info »

  Kč 23.24
 • Suhagra Duralong

  Suhagra® Duralong

  Lidocaine 20g

  Suhagra Duralong® (sprej s obsahem lidokainu) blokuje nervové signály ve vašem těle a slouží k odstranění nepříjemností, jako jsou předčasná ejakulace nebo poruchy erekce, případně ke snížení bolestivosti nebo odstranění následků podráždění pokožky, vzniklých například jejím spálením od slunce, hmyzím štípnutím, alergickou reakcí na kontakt s rostlinami jako je jedovatec kořenující, škumpa jedovatá a další rostliny z čeledi ledvinovníkovitých, případně drobných poranění, škrábanců nebo popálenin.
  Více info »

  Kč 325.15
 • Vpxl

  Vpxl

  Vpxl 60 pills

  VPXL je jeden z světa je `nejoblíbenějších přírodních řešení penisu zvětšovacích. VPXL je naprosto bezpečný směs rostlinných přípravků, které zvyšuje váš penis 1 - 4 palec na 4-6 měsíců. To dobře funguje na obou obřezaný a ne obřezaný penis.
  Více info »

  Kč 2633.66

Země, jazyk a měna

Sociální sítě:

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

Reference

 • Dobré ráno,
  generická V je přesně taková, jakou jsem čekal, díky ní je vše ještě lepší než dříve a cena je po celou dobu stejná. Pocity úzkosti jsou pryč!
  Moc Vám děkuji za Vaši pomoc. - S pozdravem, Martin