Sinir Hastalıkları

 • Lyrica

  Jenerik Lyrica

  Pregabalin 75/150/300mg

  Lyrica (pregabalin), antiepileptik ilaç olmakla beraber antikonvülzan adını taşımaktadır. Beyinde nöbetler yaratan impulsleri yavaşlatarak çalışmaktadır. Lyrica, sinir sistemi üzerinden ağrı sinyalleri yollayan beyindeki kimyasalları da etkilemektedir. Lyrica, nöbetleri control altında tutmak amacı ile ve fibromialji tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca, şeker hastalığı (diyabetik nöropati), zona (postherpetik nevralji veya omurilik zedelenmesinden kaynaklanan nöropatik ağrılar) gibi sinir hasarı sonucu ağrılar tedavisinde kullanılmaktadır.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.66
 • Mestinon

  Jenerik Mestinon

  Pyridostigmine Bromide 60mg

  Generic Mestinon is used for treating myasthenia gravis.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.56
 • Savella

  Jenerik Savella

  Milnacipran 50mg

  Generic Savella affects certain chemicals in the brain called neurotransmitters. An abnormality in these chemicals is thought to be related to fibromyalgia. Milnacipran is not used to treat depression but how it works in the body is similar to how some antidepressants work. Generic Savella is used to treat a chronic pain disorder called fibromyalgia.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.93
 • Tegretol

  Jenerik Tegretol

  Carbamazepine 100/200/400mg

  Generic Tegretol is used for controlling certain types of epileptic seizures. It is also used to treat severe pain of the jaw or cheek caused by a facial nerve problem (trigeminal neuralgia).
  Daha fazla bilgi »

  € 0.72

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • Paketimi çoktan aldım, alırken de evede kimse olmadığı için paketi posta kutuma bırakamayacağını söyleyen ve evime getirmek isteyen kuryeyle biraz sorun yaşadım. Ama bu benim tercihimmiş.
  Malum evde her zaman birileri olmuyor, bu yüzden paketi işyerine getirttirdim. Sonrasında ise problem yaşamadım.
  4 tane ilave hap için başvurum vardı, ve bu da birkaç gün içinde havayolu postası üzerinden posta kutuma teslim edildi.
  Siz de benim gibi düşünüyorsanız bu işlemi başından yapmanızı öneririm, zira ekstra postalama maliyetine gerek yok. Hepsini aynı pakette göndertin
  Hepsi birarada, iyi hizmet. - Jan