Nasza polityka

Warunki dostawy

Oferowane lekarstwa są produkowane i wysyłane z Indii. Z powodu dużej odległości, przesyłki dostarczane są w ciągu 10-17 dni, lecz w niektórych wypadkach dostawa może się przedłużyć się o 5 dni.

W razie braku dostawy w określonym terminie, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, by przedstawić rozwiązanie, które spełni wszelkie oczekiwania. Po więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Rezygnacja z zamówienia

Anulowanie zamówienia może nastąpić TYLKO w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Aby anulować zamówienie, należy skontaktować się z zespołem wsparcia, telefonicznie lub mailem (skontaktuj się z nami).Zgłoszenie nie zostanie uwzględnione po upływie 24 godzin.

Proszę upewnić się, że podany adres wysyłki w formularzu zgłoszenia jest aktualny. Dane w formularzu zalecamy sprawdzić dwa razy przed jego wysłaniem.Jakakolwiek pomyłka może spowodować niewykonanie dostawy. Wszelkie zauważone pomyłki lub błędy prosimy niezwłocznienam zgłaszać klikając tutaj.

Refundacje

Oferowane leki są generycznymi ekwiwalentami nazw handlowych. Gwarantujemy, że mają one ten sam skład chemiczny i działają w ten sam sposób.

Jeśli nasze leki nie spełniają wymagań, prosimy okontakt w tej sprawie.Podamy adres zwrotny, a gdy tylko otrzymamy z powrotem produkt, rozpoczniemy proces zwrotu pieniędzy.

Przed skontaktowaniem się z nami, proszę najpierw dokładnie sprawdzić odpowiednią dawkę produktów stosując się do wszelkich zaleceń zawartych w ulotce.Proszę wziąć pod uwagę, że tłuste jedzenie oraz alkohol mogą opóźniać działanie leków.

W razie niedostarczenia produktu w terminie (dostawa trwa 10-17 dni, która może się przedłużyć się o 5 dni na odprawę celną) można skontaktować sięz naszym zespołem wsparcia z prośbą zwrotu pieniędzy.Płatność zostanie w pełni zwrócona na konto karty kredytowej. Zwrot pieniędzy zazwyczaj trwa od 5-7 dni roboczych.Po upływie tego czasu pieniądze pojawią się na wyciągu transakcji karty kredytowej.

Polityka prywatności

Poszanowanie prywatności użytkowników ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym robimy wszystko, by przekazywane nam dane były wykorzystywane ostrożnie i mądrze. Dane nigdy nie są udostępniane innym instytucjom lub stronom trzecim.

Wszystkie nasze transakcje na stronie płatności są 100% bezpieczne. Bezpieczeństwo przesyłania danych jest zapewnione dzięki stosowaniu 256 bitowego protokołu transmisji SSL, który szyfruje wszystkie wprowadzane dane.Ponadto, na naszych serwerach stosujemycertyfikaty tożsamości wydane przez niezależne i poważane firmy, które zapewniają bezpieczeństwo i prywatność danych.

Tylko cztery ostatnie cyfry karty kredytowej są zapisane w bazie, więc nawet operatorzy wsparcia Klienta nie mają dostępu do informacji o karcie kredytowej.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

 1. Nasza Spółka nie odpowiada za, oraz wyraźnie zrzeka się całej odpowiedzialności prawnej za jakiekolwiek opóźnienie w dostawie, które nie przekracza 10 dni po określonej, szacowanej daty dostawy. 10 (dziesięć) dni po określonej, szacowanej dacie dostawy, lub następnym dniu roboczym, w dniu wolnym od pracy, uważa się za termin ostateczny.
 2. Nasza Spółka nie odpowiada za niedostarczenie przesyłki w wypadku gdy Klient podał niekompletny adres, niewłaściwy adres, lub adres który nie prowadzi do udanej dostawy w żaden inny sposób.
  Nasza Spółka nie odpowiada za niedostarczenie przesyłki w wypadku gdy Klient nie odebrał paczki, odmówił lub uniemożliwił udane dostarczenie przesyłki w dowolny inny sposób. Wszystkie ponowne wysyłki dostarczane są zwykłą międzynarodową wysyłką.
 3. Nasza Spółka nie odpowiada za, oraz wyraźnie zrzeka się całej odpowiedzialności prawnej za dowolny generyczny produkt, który nie spełnia oczekiwań Klientabiorą pod uwagę kryteria takie jak – kolor, kształt, i rozmiar pigułki, oznaczenia,obecnościodbitki, lub oznakowania na pigułce, wraz z nazwą rynkową, lub wyprodukowanej przez producenta w inny sposób od oczekiwań Klienta.
  Wszystkieprzedstawione na stronie internetowej informacjedla produktów generycznych, takie jak, lecz nie wyłącznie – miniaturki, obrazki produktów, nazwy producenta, znajdują się jedynie dla celów informacyjnych.
 4. Nasza Spółka nie odpowiada za, oraz wyraźnie zrzeka się całej odpowiedzialności prawnej za brak skuteczności otrzymanego produktu w razie gdy produkt został zakupiony do zastosowań pozarejestracyjnych.

Składając zamówienie w naszej Spółce, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z tym zrzeczeniem. Każde działanie w celu odzyskania pieniędzy w wyniku wyżej wymienionych przyczyn, będzie uznane za nieuczciwe i może prowadzić na drogę postępowania sądowego lub wykluczenie z naszego systemu.

Kraj, język i waluta

Zakładki społecznościowe:

Nasze płatności są poświadczane przez:

Secure shopping certificates

Świadectwa

 • Wasz email zaadresowany był jako ankieta a jedynym linkiem był ten na który teraz odpowiadam.
  Do pytania nr1: Czy otrzymałeś taką przesyłkę z lekarstwem jaką zamówiłeś?
  Odpowiedź brzmi tak i byłem pod wrażeniem czasu, w jakim została dostarczona do mojego domu: jedynie 10 dni!
  Do pytania nr2: czy lekarstwo spełniło moje oczekiwania?
  Ponownie, odpowiedź brzmi tak! Byłam również pod wrażeniem Waszej strony internetowej, która wyjaśnia wszystko na temat zamówień poza Stany Zjednoczone, jakości lekarstw wykonanych w laboratoriach indyjskich, numerach, pod jakie należy się kontaktować, jeśli przesyłka została wstrzymana przez Urząd Celny oraz łatwości w składaniu zamówienia. - Daniel