Obchodní podmínkyPřepravní zásady

Léčební přípravky, jež nabízíme, se vyrábí a dováží z Indie. Je to dlouhá cesta a dodání nějaký ten čas trvá. Objednávky bývají obvykle doručeny během 10-17 dnů. V některých případech však může dojít k prodlení o 5 dnů.

Nebyla-li objednávka doručena v stanovené lhůtě, kontaktujte nás a informujte ohledně této skutečnosti. Uděláme, co je v našich silách, abychom našli řešení, jež by plně uspokojilo vaše zájmy. Pokud se o doručení objednávek chcete dozvědět víc, kliknětezde.

Zásady pro zrušení objednávky

Vezměte prosím na vědomí, že zrušení objednávek akceptujeme POUZE do 24 hodin od potvrzení objednávky.V případě, že si objednávku přejete zrušit, musíte kontaktovat náš podpůrný tým telefonicky anebo e-mailem (Kontaktujte nás) a informovat je o svém rozhodnutí. Pokud nás budete kontaktovat po uplynutí 24 hodin, zrušení objednávky nebude provedeno.

Ujistěte se, že jste v objednávkovém formuláři zadali platnou doručovací adresu. Před potvrzením objednávky vám doporučujeme si údaje dvakrát zkontrolovat. Jakákoli chyba může způsobit, že objednané produkty nebudou doručeny. Pokud jste si všimli, že údaje s adresou nebyly vyplněny správně, kontaktujte nás prosím o této skutečnosti, jakmile budete moci( Kontaktujte nás ).

Zásady vrácení peněz

Námi nabízené léčebnípřípravky jsou genericky stejné s produkty známých značek. Garantujeme jejich identičnost z hlediska chemického složení a léčebního účinku.

V případě, že nejste spokojeni s účinkem našich přípravků, kontaktujte nás prosím a informujte o problému. Poskytneme vám adresu pro zpětné odeslání, a jakmile bude přípravek obdržen naším oddělením pro vyřizování reklamací, začneme s postupem pro vyplacení náhrady.

Než se nás rozhodnete kontaktovat, ujistěte se prosím, že užíváte správnou dávku a postupujete podle pokynů na užití. Mějte prosím na paměti, že účinky může zpomalit mastné jídlo a alkohol, užité před podáním tabletky.

V případě, želéčební přípravek nebyl doručen v stanovené lhůtě(dodání trvá 10-17 dnů s případným 5-denním prodlením z důvodu celní kontroly) můžete kontaktovat náš podpůrný tým ( Kontaktujte nás ) a požadovat náhradu. Vaše platba vám bude vrácena v plné výši na vaši platební kartu.Navrácení peněz obvykle trvá 5-7 pracovních dnů. Po této době se vrácená částka objeví na výpisu k vaší platební kartě.

Zásady ochrany osobních údajů

Uvědomujeme si, že ochrana všech údajů, které nám poskytujete je na prvním místě. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby údaje byly použity bezpečně a citlivě. Poskytnuté informace nikdy nesdílíme s jinými společnostmi ani poskytovateli služeb z třetí strany.

Všechny transakce na naší stránce pro platby jsou 100% bezpečné. Ochranu vašich údajů zabezpečujeme 256-bitovýmsoftwarem SecureSocketsLayer (SSL), jenž šifruje veškerá vámi zadaná data. Naše účetní servery jsou navíc certifikovány nezávislými a renomovanými agenturami, což zajišťuje, že dbáme o bezpečnost a ochranu vašich údajů.

V naší databázi se zobrazují pouzeposlední 4 číslice z čísla vaší kreditní karty, takže ani naši operátoři ze zákaznické podpory nemají přístup k informacímo vaší kreditní kartě.

Zřeknutí se odpovědnosti

 1. Naše společnost nenese odpovědnost za, a výslovně se zříká právní odpovědnosti za jakékoli opožděné doručení, které nepřekračuje lhůtu 10 dnů od stanoveného, odhadovaného data doručení. Za konečnou lhůtu se považuje 10 (deset) dnůod stanoveného, odhadovaného dne doručení anebo následující pracovní den, v případě místního státního svátku.
 2. Naše společnost neručí za nezdařené doručení v případě, pokud zákazník uvedl nedostatečnou či špatnou adresu anebo adresu, jež jiným způsobem narušila úspěšné doručení.
  Naše společnost nenese odpovědnost za nezdařené doručení v případě, že si zákazník nevyzvedl balíček, odmítl jej anebo jiným způsobem zabránil jeho úspěšnému doručení. Veškeré opakované zásilky se v daných případech uskutečňují výhradně obyčejnou mezinárodní poštou.
 3. Naše společnost nenese odpovědnost za, a výslovně se zříká právní odpovědnosti za doručení jakéhokoli generického léčebního produktu, jenž nesplňuje očekávání zákazníka dle kritérií, jakými jsou – barva, tvar a velikost tabletek, označení vytištěné na, anebo vyznačené na tabletkách, vyznačení obchodního názvu anebo výroba výrobcem jiným, jako zákazník očekával.
  V případě generických léčebních produktů platí, že všechny informace o produktu prezentované na webových stránkách, jako, ne však pouze, – náhled, obrázky s produktem, název výrobce a obchodní název, slouží pouze k informačním účelům.
 4. Naše společnost nenese odpovědnost za,avýslovně se zříká právní odpovědnosti za nedostatečnou účinnost doručených léčebních produktů, pokud byl produkt zakoupen od neznačkových výrobců.

Učiněním objednávky v naší společnosti potvrzujete, že jste si přečetli, porozuměli a souhlasíte s tímto zřeknutím se odpovědnosti. Veškerá činnost, jež vede k nárokování si vrácení platby z jakéhokoli výše uvedeného důvodu, se bude považovat za podvodnou činnost a může vést k právní aktivitě a zákazu v našem systému.

Země, jazyk a měna

Sociální sítě:

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

Reference

 • Ahoj,
  jen Vám chci moc poděkovat za Vaše rychlé a skvělé služby... Tablety mi dorazily v rámci uvedeného termínu dodání. Psal jsem i na Vaši adresu, ale nevím, zda můj dopis dorazil...
  S přátelskými pozdravy... a šťastného Valentýna z Prahy... - Daniel