Migren

 • Depakote

  Jenerik Depakote

  Divalproex 125/250/500mg

  Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.70
 • Imitrex

  Jenerik Imitrex

  Sumatriptan 25/50/100mg

  Imitrex jenerik ilaç, auralı veya aurasız (şimşekler, dalgalı çizgiler, koyu renkli noktalar) migren baş ağrıların tedavisinde kullanılır. Aura, migren atağından önce uyaran tuhaf bir his veya görsel rahatsızlıktır. İlaç, migreni önlemek için kullanılmaz.
  Daha fazla bilgi »

  € 4.65
 • Inderal

  Jenerik Inderal

  Propranolol 10/20/40mg

  Generic Inderal is used for treating high blood pressure or atrial fibrillation. It is used in patients with angina to decrease angina frequency and increase exercise tolerance; to decrease the risk of heart death in certain patients who have survived a heart attack; to manage certain types of tremors, a heart condition called hypertrophic subaortic stenosis, or certain symptoms of pheochromocytoma (an adrenal tumor). It is also used to prevent migraine headaches.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.62
 • Inderal La

  Jenerik Inderal La

  Propranolol 80mg

  Generic Inderal LA is used for treating high blood pressure or atrial fibrillation. It is used in patients with angina to decrease angina frequency and increase exercise tolerance; to decrease the risk of heart death in certain patients who have survived a heart attack; to manage certain types of tremors, a heart condition called hypertrophic subaortic stenosis, or certain symptoms of pheochromocytoma (an adrenal tumor). It is also used to prevent migraine headaches.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.08
 • Maxalt

  Jenerik Maxalt

  Rizatriptan 5/10mg

  Generic Maxalt is used for treating acute migraine headache with or without aura (flashing lights, wavy lines, dark spots) in adults. It should not be used to prevent migraines or cluster headaches. It works by narrowing dilated blood vessels in the brain, relieving migraine headaches.
  Daha fazla bilgi »

  € 5.63
 • Relpax

  Jenerik Relpax

  Eletriptan 20/40mg

  Relpax, beyin çevresindeki kan damarlarını daraltan bir baş ağrısı ilacıdır. Relpax aynı zamanda vücut içerisinde yer alan ve baş ağrısını, mide bulantısını, ışığa ve sese duyarlılığı ve diğer migren semptomlarını tetikleyebilen maddeleri de azaltır. Relpax, migren ağrılarının tedavisinde kullanılır.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.25
 • Topamax

  Jenerik Topamax

  Topiramate 25/50/100/200mg

  Topamax jenerik ilaç belli hastalarda nöbet tedavisinde kullanılır. Bu ilaç tek başına veya diğer ilaçlar ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca, migren baş ağrıları önlemek için kullanılır.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.93
 • Zomig

  Jenerik Zomig

  Zolmitriptan 5mg

  Zomig, beyin çevresindeki kan damarlarını daraltan bir baş ağrısı ilacıdır. Zomig aynı zamanda vücut içerisinde yer alan ve baş ağrısını, mide bulantısını, ışığa ve sese duyarlılığı ve diğer migren semptomlarını tetikleyebilen maddeleri de azaltır. Zomig, migren ağrılarının tedavisinde kullanılır. Zomig, sadece halihazırda başlamış olan baş ağrılarını tedavi eder. Baş ağrılarını önlemez ve migren nöbeti sayısını azaltmaz. Zomig, gerginlikten kaynaklanan normal bir baş ağrısının, vücudunuzun bir tarafında hareket kaybına neden olan bir baş ağrısının ya da normalde yaşadığınız migren ağrılarından farklı bir baş ağrısının tedavisinde kullanılmamalıdır. Bu ilacı yalnızca tıbbi durumunuzun migren ağrıları olduğunun bir doktor tarafından onaylanması durumunda kullanınız.
  Daha fazla bilgi »

  € 37.17

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • Siparişim tam da zamanında geldi ve haplar harika iş görüyor. Karım size teşekkür ediyor, ben size teşekkür ediyorum, yatak size teşekkür ediyor, çarşaf, vs....... - Mark