X - Xalatan, Xarelto, Xeloda, Xenical, Xifaxan, Xylocaine, Xyzal

 • Xalatan

  Jenerik Xalatan

  Latanoprost 0.005% 2.5ml

  Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.
  Daha fazla bilgi »

  € 35.79
 • Xarelto

  Jenerik Xarelto

  Rivaroxaban 10/20mg

  Generic Xarelto (rivaroksaban) kan pıhtılarının oluşmasını önleyen bir antikoagülandır (kan sulandırıcı). Xarelto, akciğerlerde kan pıhtılarına (pulmoner emboli) sebep olabilen derin ven trombozu adı verilen kan pıhtısı türünü engellemek için kullanılır. Derin ven trombozu bazı cerrahi operasyonlardan sonra oluşabilir. Xarelto aynı zamanda atrial fibrilasyonu (kalp ritmi bozukluğu) olan kişilerde kan pıhtısı sebebiyle oluşabilecek inme riskini azaltmak için kullanılır.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.03
 • Xeloda

  Jenerik Xeloda

  Capecitabine 500mg

  Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.
  Daha fazla bilgi »

  € 18.37
 • Xenical

  Jenerik Xenical

  Orlistat 60/120mg

  Xenical jenerik ilaç, 12 yaş üstü çocuklar ve yetişkinlerde obezite kontrolü için kullanılır. Ayrıca, daha önceki kilo kaybından sonra tekrar kilo alma riskini azaltmak amacıyla kıllanılır. Orlistat (etken madde), besinlerle almış olduğunuz yağ miktarını azaltır.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.78
 • Xifaxan

  Jenerik Xifaxan

  Rifaximin 200/400mg

  Xifaxan jenerik ilaç, sadece bağırsaklardaki enfeksiyona karşı kullanılan bir antibiyotiktir. Xifaxan jenerik ilaç, yetişkinlerde ve 12 yaş üstü çocuklarda E.coli ile ilişkili yolcu ishali tedavisinde kullanılır. Çoğu insana bu enfeksiyon bakteri içeren gıda veya içecekten bulaşır. Xifaxan jenerik ilaç, karaciğer yetmezliği olan erişkinlerde beyin fonksiyonlarının kötüleşme riskini (hepatik ensefalopati) düşürmek için de kullanılır. Karaciğer durduğunda ve vücuttan toksik maddeler atamadığında beyin fonksiyonu da etkilenebilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.18
 • Xylocaine

  Jenerik Xylocaine

  Lidocaine 2% 30g

  Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.
  Daha fazla bilgi »

  € 7.78
 • Xyzal

  Jenerik Xyzal

  Levocetirizine 5mg

  Jenerik Xyzal, alerji semptomları ve kronik ürtiker tedavisinde kullanılan bir antihistamindir. Aynı zamanda kaşıntılı cilt kızarıklarının ve ürtikerin etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için de kullanılır. Yapılan en son araştırmalar, levosetirizinin çocuklarda astım krizlerini %70 azalttığını göstermektedir. 
  Daha fazla bilgi »

  € 0.47

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • Sayın Beyler,

  19-05-2006'da verilen sipariş 7 gün içinde teslim edildi, etkileyici hizmet diye buna derim. Sizi temin ederim ki, yeni sipariş vermek istediğimde sizinle tekrar temasa geçeceğim, ve harika hizmetinizden arkadaşlarımı da haberdar edeceğim.

  Çok teşekkürler - Brian