X - Xalatan, Xarelto, Xeloda, Xenical, Xifaxan, Xylocaine, Xyzal

 • Xalatan

  Ogólny Xalatan

  Latanoprost 0.005% 2.5ml

  Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.
  Więcej info »;

  zl 114.75
 • Xarelto

  Ogólny Xarelto

  Rivaroxaban 10/20mg

  Lek generyczny o nazwie Xarelto (rywaroksaban) jest lekiem przeciwzakrzepowym (rozrzedzającym krew), który zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi. Xarelto stosuje się w celu zapobiegania lub leczenia chorób związanych z krzepliwością krwi, takich jak zakrzepica żył głębokich, która może powodować powstawanie zakrzepów krwi w płucach (zatorowość płucna). Zakrzepica może także wystąpić po niektórych operacjach chirurgicznych. Xarelto jest również stosowany u osób z migotaniem przedsionków (zaburzeniami rytmu serca) w celu zredukowania ryzyka wystąpienia udaru mózgu spowodowanego przez zakrzepy
  Więcej info »;

  zl 38.27
 • Xeloda

  Ogólny Xeloda

  Capecitabine 500mg

  Generyczna Xeloda(Kapecytabina) jest lekiem zawierającym substancję czynną kapecytabinę, która zaburza wytwarzanie się białek potrzebnych komórkom nowotworowym do ich reprodukcji. Preparat wskazany jest w leczeniu niektórych rodzajów raka piersi, jelita grubego lub odbytnicy.
  Więcej info »;

  zl 75.26
 • Xenical

  Ogólny Xenical

  Orlistat 60/120mg

  Generic Xenical stosowany w leczeniu otyłości u osób od 12 roku życia i starsze. Mechanizm działania leku polega na zablokowaniu enzymów. Orlistat (aktywny ingredient) zmniejsza ilość tłuszczu, który absorbuje się w organizmie.
  Więcej info »;

  zl 7.29
 • Xifaxan

  Ogólny Xifaxan

  Rifaximin 200/400mg

  Generic Xifaxan jest antybiotykiem należący do grupy rifamycyn, wchłaniający się w nieznacznym stopniu z przewodu pokarmowego, stosowany w leczeniu zakażeń jelitowych. Jego stosowanie wiąże się ze względnie niewielkimi działaniami ubocznymi i z niskim ryzykiem rozwinięcia oporności u bakterii. Dla osób powyżej 12 roku życia. Lek należy w leczeniu chorób układu pokarmowego, biegunki bakteryjne, biegunki podróżnych, encefalopatii wątrobową.
  Więcej info »;

  zl 8.93
 • Xylocaine

  Ogólny Xylocaine

  Lidocaine 2% 30g

  Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.
  Więcej info »;

  zl 26.79
 • Xyzal

  Ogólny Xyzal

  Levocetirizine 5mg

  Lek generyczny o nazwie Xyzal jest produktem antyhistaminowym stosowany w leczeniu objawów alergii i przewlekłych pokrzywek. Jest również stosowany w celu zmniejszenia nasilenia swędzącej wysypki skórnej i pokrzywki. Najnowsze badania wykazują, że lewocetyryzyna redukuje ataki astmy u dzieci o 70%.
  Więcej info »;

  zl 1.91

Kraj, język i waluta

Zakładki społecznościowe:

Nasze płatności są poświadczane przez:

Secure shopping certificates

Świadectwa

 • Dzień dobry:
  Generic V jest taki, jak oczekiwałem, sprawia, że dobre rzeczy stają się lepsze, a cena jest taka, że używam go cały czas. Eliminuje lęk przed działaniem!
  Dziękuję Wam za pomoc. - Z poważaniem, Stefan