X - Xalatan, Xarelto, Xeloda, Xenical, Xifaxan, Xylocaine, Xyzal

 • Xalatan

  Genericky Xalatan

  Latanoprost 0.005% 2.5ml

  Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.
  Více info »

  Kč 678.87
 • Xarelto

  Genericky Xarelto

  Rivaroxaban 10/20mg

  Generický přípravek Xarelto (rivaroxaban)je antikoagulant (lék na ředění krve), který brání tvorbě krevních sraženin. Xarelto slouží k prevenci nebo léčbě potíží známých jako hluboká žilní trombóza (DVT), při které hrozí vznik krevních sraženin v plicích (plicní embolie). K DVT může docházet po některých typech operací. Xarelto se dále používá k léčbě pacientů trpících fibrilací síní (porucha srdečního rytmu) se zvýšeným rizikem mrtvice v důsledku tvorby krevních sraženin.
  Více info »

  Kč 226.39
 • Xeloda

  Genericky Xeloda

  Capecitabine 500mg

  Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.
  Více info »

  Kč 445.25
 • Xenical

  Genericky Xenical

  Orlistat 60/120mg

  Obecný Xenical se používá k ovládání obezity u dospělých a mladistvých ve věku 12 let a starších. Také se používá ke snížení rizika znovunabývání váhy po její předchozí ztrátě. Orlistat (aktivní ingredience) snižuje množství tuku, získaného z vaší stravy.
  Více info »

  Kč 43.12
 • Xifaxan

  Genericky Xifaxan

  Rifaximin 200/400mg

  Obecný Xifaxan je antibiotikum, které bojuje s bakterialní infekci pouze ve střevech. Xifaxan se používá k léčbě cestovatelského průjmu, způsobeného E. coli u dospělých a u dětí, které dovršily alespoň 12 let. Většina lidí se nakazí touto infekcí snězením jídla nebo vypitím tekutin, které byli kontaminovány bakteriemi. Xifaxan se také používá ke snížení rizika zhoršení funkce mozku nebo hepatické encephalopatie u dospělých, postižených selháním jater. Mozkové funkce mohou být ovlivněny, když játra přestanou fungovat a nemohou z těla odstranit toxické látky.
  Více info »

  Kč 52.82
 • Xylocaine

  Genericky Xylocaine

  Lidocaine 2% 30g

  Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.
  Více info »

  Kč 158.49
 • Xyzal

  Genericky Xyzal

  Levocetirizine 5mg

  Generický přípravek Xyzal je antihistaminikum používané k léčbě příznaků alergií, chronických a svědivých vyrážek. Nejnovější výzkumy prokazují, že levocetirizin snižuje výskyt astmatických záchvatů u dětí o 70 %. 
  Více info »

  Kč 11.31

Země, jazyk a měna

Sociální sítě:

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

Reference

 • Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle. Má žena Vám děkuje, já Vám děkuji, naše postel Vám děkuje, pokoj, povlečení... - Pavel