O - Ocuflox, Omnicef, Onglyza, Optivar, Ovol, Ovulation Test, Oxsoralen, Oxytrol

 • Ocuflox

  Jenerik Ocuflox

  Ofloxacin 0.3% 5ml

  Generic Ocuflox is used for treating and preventing eye infections associated with conjunctivitis (pink eye) and corneal ulcers caused by certain bacteria in patients 1 year of age and older.
  Daha fazla bilgi »

  € 9.33
 • Omnicef

  Jenerik Omnicef

  Cefdinir 300mg

  Generic Omnicef is a member of the family of antibiotics known as cephalosporins. It is used to treat many different types of mild to moderate infections.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.32
 • Onglyza

  Jenerik Onglyza

  Saxagliptin 5mg

  Generic Onglyza is an oral diabetes medicine that helps control blood sugar levels. It works by regulating the levels of insulin your body produces after eating. Generic Onglyza is for people with type 2 diabetes. It is sometimes used in combination with other diabetes medications, but is not for treating type 1 diabetes.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.74
 • Optivar

  Jenerik Optivar

  Azelastine 0.05% 5ml

  Generic Optivar is used for treating itchy eyes caused by allergies.
  Daha fazla bilgi »

  € 14.01
 • Ovol

  Jenerik Ovol

  Simethicone 15ml

  Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz kabarcıklarının daha kolay bir şekilde bir araya gelmesini sağlar. Bu da gaz çıkışını kolaylaştırır. Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz fazlalığı nedeniyle oluşan acı ve baskıyı hafifletmek için kullanılır. Ovol, bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 10.27
 • Ovulation Test

  Ovulation Test

  ovulation test

  Ovulasyon testi, Pregaplan Ovulation Strip tarafından tedarik edilip, yumurtlama zamanınızı kontrol edebilmek için tek aşamalı ovulasyon test kitidir. Bu test, idrarda LH hormonun tespiti için hızlı kromatografik immunoassay yöntemidir. LH, erken ovulasyon tespiti için yardımcı olan luteinize edici bir hormondur.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.00
 • Oxsoralen

  Jenerik Oxsoralen

  Methoxsalen 10mg

  Generic Oxsoralen is used to treat psoriasis, eczema and some cutaneous Lymphomas in conjunction with exposing the skin to sunlight.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.83
 • Oxytrol

  Jenerik Oxytrol

  Oxybutynin 2.5/5mg

  Generic Oxytrol reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. It is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, incontinence (urine leakage) and increased nighttime urination.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.80

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • Selamlar.
  sadece hızlı ve etkili hizmetiniz için teşekkürler demek istedim.. Tabletler bugün sağlıklı bir şekilde verilen zamanda elime geçti.. Adresinizi başkalarına da verdim, bilmiyorum kullandılar mı veya kullanmadılar mı..
  Saygılar... ve mutlu St.Patrick günü, Fransadaki bir İrlandalıdan.. - Kieran