Insan Immünyetmezlik Virüsü

 • Atripla

  Jenerik Atripla

  Efavirenz+emtricitabine+tenofovir 600mg + 200mg + 300mg 30 /600mg + 200mg + 300mg 30 pills

  Generic Atripla is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.
  Daha fazla bilgi »

  € 302.03
 • Combivir

  Jenerik Combivir

  Lamivudine - Zidovudine 150mg + 300mg

  Generic Combivir is in a group of medicines called reverse transcriptase inhibitors. It is used for treating HIV infection in combination with other medicines.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.63
 • Crixivan

  Jenerik Crixivan

  Indinavir 400mg

  Generic Crixivan is used for treating HIV infection in some patients when used in combination with certain other medicines.
  Daha fazla bilgi »

  € 5.81
 • Daklinza

  Jenerik Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 13.28
 • Epivir

  Jenerik Epivir

  Lamivudine 100/150mg

  Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.94
 • Famvir

  Jenerik Famvir

  Famciclovir 250/500mg

  Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.48
 • Hiv-1-2 Test

  HIV-1/2 test

  HIV-1-2 test

  HIV 1/2/O Hızlı Kaset Testi (Tam Kan/Serum/Plazma), HIV enfeksiyonu teşhisinin koyma yardımında, tam kanda Tip 1, Tip 2 ve subtip O İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü(HIV)’ne karşı antikorların kalitatif tespitleri için kullanılan hızlı kromatografik immunoassay yöntemidir.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.00
 • Kaletra

  Jenerik Kaletra

  Lopinavir + Ritonavir 200mg + 50mg

  Kaletra, lopinavir ve ritonavirin bileşimini içerir. Lopinavir ve ritonavir, insan immün yetmezlik virüsü (HIV) hücrelerinin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Lopinavir ve ritonavir (Kaletra), edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) yol açan HIV'nin tedavisinde kullanılan bileşim bir ilaçtır. Bu ilaç, HIV ya da AIDS'e çare değildir. 
  Daha fazla bilgi »

  € 4.18
 • Norvir

  Jenerik Norvir

  Ritonavir 100mg

  Generic Norvir is an antiviral medication in a group of HIV medicines called protease inhibitors. It prevents human immunodeficiency virus (HIV) cells from multiplying in your body.
  Daha fazla bilgi »

  € 5.58
 • Retrovir

  Jenerik Retrovir

  Zidovudine 100/300mg

  Generic Retrovir is used for treating HIV infection when used along with other medicines. It is also used with other medicines to help prevent women from passing the HIV virus to the fetus during pregnancy.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.32
 • Efavirenz

  Jenerik Efavirenz

  Efavirenz 200/500/600mg

  Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.10
 • Syphilis Test

  Syphilis Test

  syphilis test

  Sifiliz Testi, tam kanda, serum veya plazmada TP antikorların (IgG and IgM) tespiti ve immunoassay yöntemi için kullanılan kalitatif membran malzemesidir. Bu test prosedüründe rekombinan Sifiliz antijenleri malzemenin test hat bölgesinde devinimsiz kılınmıştır. Örnek, malzemenin örnek kuvetine yerleştirildikten sonra, testteki Sifiliz antijenle kaplı partiküllerle tepkimeye girmektedir. Bu karışım, test bandı üzerinden kromatofrafik bir şekilde göç ederek, devinimsiz Sifiliz antijeni ile etkileşmektedir. Çift antijen test formatı örnekteki hem IgG hem de IgM tespit edebilmektedir. Eğer örnek TP antikorları içeriyor ise, test hat bölgesinde renkli bir hat görülüp olumlu sonuç göstergesidir. Eğer örnek TP antikorları içermiyor ise, test hat bölgesinde renkli bir hat görülmeyip olumsuz sonuç göstergesidir.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.00
 • Truvada

  Jenerik Truvada

  Tenofovir Emtricitabine 300mg + 200mg

  Truvada jenerik ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Truvada jenerik ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Truvada jenerik ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Truvada jenerik ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.56
 • Viread

  Jenerik Viread

  Tenofovir Disoproxil Fumarate 300mg

  Generic Viread is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. Generic Viread is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.32
 • Ziagen

  Jenerik Ziagen

  Abacavir 300mg

  Ziagen is used, in combination with other medicines, in the treatment of the infection caused by the human immunodeficiency virus (HIV). HIV is the virus that causes acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). Abacavir will not cure or prevent HIV infection or AIDS; however, it helps keep HIV from reproducing and appears to slow down the destruction of the immune system.
  Daha fazla bilgi »

  € 8.36

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • E-postanızdaki tek linke tıkladım ve o da beni şuan yazdığım ankete yönlendirdi.
  Soru #1: İlaç gönderisini sipariş edildiği gibi aldım mı?
  Cevap evet, ve evime teslimat edilme zamanından çok etkilendim; sadece on gün!
  Soru #2: İlaç beklentilerimi karşıladı mı?
  Yanıt tekrar evet! Ayrıca Amerika dışına siparişlerle ilgili herşeyi, Hindistan laboratuvarlarında yapılan ilaç kalitesini, gönderi gümrükte takılırsa aranması gereken numaraları, ve sipariş vermenin kolaylığıda dahil olmak üzere herşeyi içeren sitenizden de çok etkilendim. - Dave