Antivirotika

 • Atripla

  Genericky Atripla

  Efavirenz+emtricitabine+tenofovir 600mg + 200mg + 300mg 30 /600mg + 200mg + 300mg 30 pills

  Generic Atripla is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.
  Více info »

  Kč 7032.20
 • Betadine

  Genericky Betadine

  Providone - Iodine 10% 15g

  Betadine krém má antibakteriální účinek a používá se k léčbě drobných poranění a infekcí. Účinek krému Betadine je založen na kombinaci antiseptických složek. Krém účinně hubí citlivé bakterie.
  Více info »

  Kč 302.73
 • Daklinza

  Genericky Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Generický přípravek Daklinza je antivirotikum, které brání množení viru hepatitidy C (HCV) v organismu. Daclatasvir slouží k léčbě genotypu 3 chronické hepatitidy C u dospělých, kteří netrpí cirhózou. Léčivo se podává v kombinaci s přípravkem sofosbuvir.
  Více info »

  Kč 193.17
 • Famvir

  Genericky Famvir

  Famciclovir 250/500mg

  Generický přípravek Famvir se používá k léčbě pásových oparů. Dále se používá k léčbě kožních zánětů v důsledku oparu u HIV pozitivních pacientů. Famvir se používá k léčbě pacientů s oslabeným imunitním systémem, kteří trpí opakovanými opary, a dále k léčbě nebo potlačení příznaků genitálních oparů.
  Více info »

  Kč 78.43
 • Lamprene

  Genericky Lamprene

  Clofazimine 50mg

  Generic Lamprene is taken to treat leprosy (Hansen's disease). It is sometimes given with other medicines for leprosy.
  Více info »

  Kč 72.12
 • Rebetol

  Genericky Rebetol

  Ribavirin 200mg

  Generic Rebetol is used for treating hepatitis C infection in certain patients when used in combination with interferon.
  Více info »

  Kč 194.73
 • Symmetrel

  Genericky Symmetrel

  Amantadine 100mg

  Generic Symmetrel is an antiviral. It is used to prevent or treat certain influenza (flu) infections (type A). It may be given alone or along with flu shots. Generic Symmetrel will not work for colds, other types of flu or other virus infections. This medicine is also used to treat Parkinson's disease and other movement disorders.
  Více info »

  Kč 29.45
 • Truvada

  Genericky Truvada

  Tenofovir Emtricitabine 300mg + 200mg

  Obecná Truvada je protivirový lék, který brání HIV (virus lidské imunodefience) buňkám množit se v těle. Truvada se používá k léčbě HIV, který způsobuje syndrom získané nedostatečnosti imunity (AIDS). Tato medicína není lék na HIV nebo AIDS. Truvada se také používá společně s bezpečnějšími sexuílními praktikami ke snížení rizika infekce HIV. Musíte být HIV-negativní, abyste mohli použít Truvadu pro tento účel. Tato medikace nemusí každému člověku poskytnout ochranu před nemocí.
  Více info »

  Kč 59.50
 • Valtrex

  Genericky Valtrex

  Valacyclovir 0.5/1g

  Generic Valtrex je přípravek používaný při léčbě pásového oparu (herpes zoster), oparů na rtu (herpes labialis), při léčbě nebo potlačování genitálního oparu u pacientů s normálním stavem imunitního systému a také při potlačování genitálního oparu u pacientů nakažených virem HIV.
  Více info »

  Kč 86.54
 • Viread

  Genericky Viread

  Tenofovir Disoproxil Fumarate 300mg

  Generic Viread is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. Generic Viread is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.
  Více info »

  Kč 54.09
 • Zovirax

  Genericky Zovirax

  Acyclovir 200/400/800mg

  Generic Zovirax je protivirový lék. Zpomaluje růst a šíření oparů a díky tomu poskytuje organismu možnost zbavit se infekcí. Aciklovir nedokáže vyléčit opar, ale je schopen zmírnit projevy infekce. Aciklovir se používá na léčbu infekcí způsobených herpetickými viry včetně genitálních oparů, oparů na rtu, pásového oparu a planých neštovic.
  Více info »

  Kč 16.83

Země, jazyk a měna

Sociální sítě:

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

Reference

 • Tento týden mi dorazilo mé zboží. Moc Vám děkuji. Můžete si být jistí, že si objednám znovu!!!!! Má žena byla výsledkem a mnou více než překvapena... Cítil jsem se stejně, jako když mi bylo 18. Velice Vám děkuji. Zase o mně uslyšíte:) - David