Antiviraller

 • Atripla

  Jenerik Atripla

  Efavirenz+emtricitabine+tenofovir 600mg + 200mg + 300mg 30 /600mg + 200mg + 300mg 30 pills

  Generic Atripla is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.
  Daha fazla bilgi »

  € 302.03
 • Betadine

  Jenerik Betadine

  Providone - Iodine 10% 15g

  Betadine krem, küçük yara ve enfeksiyonların tedavisinde ve bakterilerin yok edilmesinde kullanılır. Betadine krem, antiseptik bir karışımdır. Hassas bakterileri yok ederek etkisini gösterir.
  Daha fazla bilgi »

  € 13.00
 • Daklinza

  Jenerik Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 13.28
 • Famvir

  Jenerik Famvir

  Famciclovir 250/500mg

  Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.48
 • Lamprene

  Jenerik Lamprene

  Clofazimine 50mg

  Generic Lamprene is taken to treat leprosy (Hansen's disease). It is sometimes given with other medicines for leprosy.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.10
 • Rebetol

  Jenerik Rebetol

  Ribavirin 200mg

  Generic Rebetol is used for treating hepatitis C infection in certain patients when used in combination with interferon.
  Daha fazla bilgi »

  € 8.36
 • Symmetrel

  Jenerik Symmetrel

  Amantadine 100mg

  Generic Symmetrel is an antiviral. It is used to prevent or treat certain influenza (flu) infections (type A). It may be given alone or along with flu shots. Generic Symmetrel will not work for colds, other types of flu or other virus infections. This medicine is also used to treat Parkinson's disease and other movement disorders.
  Daha fazla bilgi »

  € 1.26
 • Truvada

  Jenerik Truvada

  Tenofovir Emtricitabine 300mg + 200mg

  Truvada jenerik ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Truvada jenerik ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Truvada jenerik ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Truvada jenerik ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.56
 • Valtrex

  Jenerik Valtrex

  Valacyclovir 0.5/1g

  Generic Valtrex zona (herpes zoster), soğuk yaraları (ateş kabarcıklar veya herpes labialis) tedavi etmek ve normal bağışıklık sistemine sahip olan hastalarda genital herpesi tedavi etmek veya önlemek için kullanılırdır. HIV enfeksiyonu olan hastalarda genital herpesi bastırmak için da kullanılırdır.
  Daha fazla bilgi »

  € 3.72
 • Viread

  Jenerik Viread

  Tenofovir Disoproxil Fumarate 300mg

  Generic Viread is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. Generic Viread is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.
  Daha fazla bilgi »

  € 2.32
 • Zovirax

  Jenerik Zovirax

  Acyclovir 200/400/800mg

  Generic Zovirax antiviral ilaçtır. O herpes virüsünün büyümesini ve yayılmasını yavaşlatırken vücut enfeksiyonla mücadele edebilir. Acyclovir herpesi tam tedavi edemem ama enfeksiyon belirtileri azaltabilir. Acyclovir herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır. Genital herpes, uçuk, zona, ve suçiçeği dahil olmak üzere herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır.
  Daha fazla bilgi »

  € 0.72

Ülke, dil ve para birimi

Sosyal Yer İmleri:

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

Geribildirimler

 • E-postanızdaki tek linke tıkladım ve o da beni şuan yazdığım ankete yönlendirdi.
  Soru #1: İlaç gönderisini sipariş edildiği gibi aldım mı?
  Cevap evet, ve evime teslimat edilme zamanından çok etkilendim; sadece on gün!
  Soru #2: İlaç beklentilerimi karşıladı mı?
  Yanıt tekrar evet! Ayrıca Amerika dışına siparişlerle ilgili herşeyi, Hindistan laboratuvarlarında yapılan ilaç kalitesini, gönderi gümrükte takılırsa aranması gereken numaraları, ve sipariş vermenin kolaylığıda dahil olmak üzere herşeyi içeren sitenizden de çok etkilendim. - Dave