O nas10 lat w biznesie!

Ta strona internetowa, która działa w branży od 10 lat, jest jedną z wiodących aptek internetowych. Naszym celem jest dostarczanie bezpiecznych leków generycznych w dobrej cenie! Nasza strona internetowa zapewnia leki generyczne o wysokiej jakości wysyłane bezpośrednio z Indii. Każdy z produktów, który jest dostępny na naszej stronie internetowej został wyprodukowany z najlepszych surowców i z najwyższą starannością w światowej klasy laboratoriach i fabrykach farmaceutycznych w Indiach. Każde z ziół zostało dopuszczone do produkcji leków przez Indyjski odpowiednik FDA (Amerykańskiej Agencji do ds. Żywności i Leków) oraz zatwierdzone na mocy międzynarodowych certyfikatów, aby państwo mieli pewność, że nasze produkty są bezpieczne.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest sprawą priorytetową. Wszystkie produkty dystrybuujemy zgodnie z Ustawą indyjską z roku 1940 dotyczącej dystrybucji leków i kosmetyków, a także wszelkich innych obowiązujących przepisów lub ich nowelizacji. Jesteśmy pewni, że każdy z tych produktów spełni wysokie standardy naszych klientów, teraz i w przyszłości. Mamy na to 100% gwarancji! Na naszej stronie możecie państwo znaleźć więcej informacji na temat leków generycznych. Informacje dotyczące dawkowania wraz z innymi istotnymi informacjami o lekach, które oferujemy można również tutaj znaleźć. Proszę dokładnie zapoznać sie z tymi informacjami przed złożeniem zamówienia. Jeśli nie są państwo w 100% pewni, co do możliwości przyjmowania konkretnego leku, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości lub po prostu chcecie się państwo dowiedzieć czegoś więcej o nas i oferowanych przez nas usługach, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, poprzez e-mail, czat online lub telefonicznie.

Prywatność

Prywatność państwa jest dla nas bardzo ważna. Wasz e-mail oraz dane osobowe nie będą wykorzystywane. Spam jest nielegalny, i nie działamy w ten sposób. Jeśli otrzymają państwo jakikolwiek spam dotyczący naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta abyśmy mogli natychmiast na takie działania zareagować.

Odpowiedzialność

Wszystko, co robimy na tej stronie jest w 100% legalne. Jesteśmy odpowiedzialnymi członkami korporacji i przedstawicielami firm działających zgodnie z obowiązującym prawem. Składanie zamówienia na naszej stronie jest absolutnie bezpiecznie a system płatności zapewnia, że wszystkie informacje, które od Państwa otrzymujemy są poufne i bezpieczne. Nie ma potrzeby się martwić, gdy złożysz u nas zamówienie. Jeśli napotkają państwo problem z zamówieniem (co zdarza się rzadko), taki jak kwestionowanie Waszej przesyłki ze strony agencji celnej lub zagubienie sie przesyłki prosimy o natychmiastowe skontaktowanie się z nami. Zastosujemy najlepsze z możliwych rozwiązań aby albo ponownie przesłać zamówiony produkt albo dokonać zwrotu pienięzy. Naszą najwyższą troską jest zadowolenie naszych klientów!

Adres

Kontakt
Lub wyślij formularz kontaktowy.

Kraj, język i waluta

Zakładki społecznościowe:

Nasze płatności są poświadczane przez:

Secure shopping certificates

Świadectwa

  • Wasz email zaadresowany był jako ankieta a jedynym linkiem był ten na który teraz odpowiadam.
    Do pytania nr1: Czy otrzymałeś taką przesyłkę z lekarstwem jaką zamówiłeś?
    Odpowiedź brzmi tak i byłem pod wrażeniem czasu, w jakim została dostarczona do mojego domu: jedynie 10 dni!
    Do pytania nr2: czy lekarstwo spełniło moje oczekiwania?
    Ponownie, odpowiedź brzmi tak! Byłam również pod wrażeniem Waszej strony internetowej, która wyjaśnia wszystko na temat zamówień poza Stany Zjednoczone, jakości lekarstw wykonanych w laboratoriach indyjskich, numerach, pod jakie należy się kontaktować, jeśli przesyłka została wstrzymana przez Urząd Celny oraz łatwości w składaniu zamówienia. - Daniel